Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lakóterület

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:12 am

//Bocsi, de mivel még ilyen téma itt nincsen még, gondoltam megnyitom.//

*Egy hosszú kikapcsolódásból ébredt fel. egy kiadós reggeli energon után úgy döntött, hogy a megszokott rituáléja, a torna után elmegy a városba nézelődni. Bár Cybertronon kellemes idő van.*
~ Fúj, miyen gusztustalan idő van! Biztos a drága jó Megatronnak megint elborulhatott a processzora, hogy megint egy ilyen időt fogtam ki.
*A reggeli után tornázott is egyet, és vagy három órán keresztül nem hagyta abba, annyira beleélte magát. Örült neki, hogy nincsen szemben szomszédja, mert ha az lesné is, azonnal átmegy és kioltja a szikráját. Ahogy egy jó Decepticon teszi.*
~ Hát... akkor áthajtok a városba és körülnézek.
*Miután elhagyta lakosztályát, átalakulva jet üzemmódba elszállt.*

/Környező városok/
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 9:23 pm

*Visszatérve a lakótelepre észrevette, hogy az utca kellős közepén kis robotgyerekek csapatokra osztódva nagy vidáman fociztak egy nagy labdafélével.*
~ Nahát, milyen helyes kis vakarcsok.
*Elnézte a kis protoformákat egy jó darabig. A közelében álló Decepticon apukák egyike dicsekedett a másiknak.*
Egyik apuka: Látszik is rajta, hogy ebből a gyerekből csatár vagy izomagyú tank lesz! Alig pár órája téptem le annak az Autobotnak a fejét és azóta játszanak vele!
*Viharszárny jobban szemügyre vette a gyerekek játékeszközét, amiről most derült ki, hogy az egy fej.*
~ Na, a szikradarab nem szakadt le teljesen a szikráról ezek szerint.
*Továbbállt a lakosztályáig, ahol kis idő múlva kikapcsolódott. Később azonban elindult a trónterem felé. Nem tudta, miért, de talán jobb lenne, ha ott lenne.*

/Trónterem/
Vissza az elejére Go down
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:41 am

- Nos felkeltem.
- De minek Neutral
*Bárcsak aludhatnék még..
*El kellene indunom felfedezni a Cybertroni területet...
-Majd később inkább
*Visszafekszik aludni....
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 10:22 pm

Egy kisméretű Decepticon-vakarc sietősen átfut a lakótelepen keresztül az épületig, ahol Firewing lakosztálya van. Bekopog, de amint Firewing kinyítja, egy levelet nyom a kezébe, aztán elmegy.
Firewing felnyitja a levelet és ez áll rajta:

"Megatron korábbi utasítása szerint fel kell keresned engem. Várlak a kínzókamrában. Ne késlekedj!"

A levél komolyan hangzik, így Firewingnek el kell indulnia a kínzókamrába, ahol Demolishor már várja őt, miközben Viharszárnnyal foglalkozik.

/Menj el a kínzókamrába!/
Vissza az elejére Go down
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 10:25 pm

- Mi ez?
*Felbontja
- Na végre valami történés

/Kínzókamra/
Vissza az elejére Go down
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 8:30 pm

Sötéthang beérkezett ide, bement az egyik háztömbbe, be a lakására, bezárta az ajtót és az ágyra feküdt
- Hülye Élespenge! Egyszer a sírba viszi a rajongása! na mindegy, majd kedvesebb leszek legközelebb, mert ezekszerint csak Megatronnál mükődik az érzelemmentesség...
Ahogy gondolkodott, elaludt.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 1:02 am

*Gyorsan hazatért, de a fenyegetéstől még mindig remegett, mint a nyárfalevél. Ez még tovább tartott, amíg késő este felé egy nyugtató olajfürdőzés után lefeküdt.*
~ Félek, hogy ennek lesz folytatása, miután a mesterem megalázott és megfenyegettek. Remélem a csata kiver mindent a fejemből.
*Még mindig gondolkozott Judynatorral kapcsolatban.*
~ Vajon milyen tervei lesznek még vele Megatronnak?
*Automatikusan átváltott alvó üzemmódba.*
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 3:46 pm

Egy ilyen nehéz nap után a megszokott őrjáratot végezte. Miután egyelőre nyugi volt a Decepticonok területén, Demolishor úgy döntött, hogy ideje neki is lassan nyugovóra térnie. A lakhelye a lakóterületeken túl volt egy nyugodt, gazdag negyedben, ahol egykor az Elit Gárda legtöbb tagja lakott, de a terület elfoglalása után el kellet hagyniuk lakhelyeiket. A lakóterületen átjárva látta Sötéthangot, aki most már épségben hazament a lakására.
~ Legalább már jobban van a kölyök. Mégha ez jó lecke is volt neki, akkor is elég durván elbánt vele Cyclonus vakarcsa.
Nem sokkal később a lakóterület végénél Viharszárnyat pillantotta meg, akin látszott némi megviseltség, vagy legalábbis sokkal megviseltebb, mint Sötéthang.
~ Ez érdekes. Még annál is megviseltebb, mint amikor kapott tőlem a gyakorlótéren.
Mostanság gyakran járt Demolishor fejében Viharszárny kivillanó "bugyija" és a simulós megaláztatás, amit adott a lánynak. Világéletében soha, de soha egyetlen egyszer nem kezdett ki úgy lányokkal, mint a társai általában, amikor csajozós kedvükben van, de mégis a büszkeségén felül kerekedik valami, ami ösztönként zavarta processzorát. Most is, amikor hazament egy kicsit pihenni, nem tudta semmivel se kiverni gondolataiból. Csak fokozódott a vágyakozás. Maga se tudta, miért, végül csak visszament a lakóterületre megfigyelni Viharszárny otthonát.
~ Azért nem árt, ha ránézek, hogy minden oké a saját tanítványommal.
Ez csak tény volt vagy csak magának hazudott vele? Hirtelen olyan lépést tett, amint Demolishor normális esetben kifogásolná, ha a társai szórakoznának egy kicsit a védtelen lányokkal. Ügyes módszerrel hatástalanította a riasztórendszert és belépett a lakásra. Elég kicsi lakás volt ahhoz, hogy hamar ott is termet az alvó üzemmódú lány mellett.
~ Alszik, és nem is sejti, hogy itt vagyok. Rendben van vele, akkor távozom is... vagy ne? Mégis miféle utolsó féreg lennék, ha itt és most kikezdek egy védtelen újonccal? Kit érdekel! Sajnos el fog jönni az idő, amikor Megatron vagy más az elit alakulattól elvárna tőle privátabb dolgokat is.
Azért leellenőrizte, hogy gondosan bezárta a lakást és nincs-e nyitva valamelyik ablak, hogy ne hallják a szomszédok őket. Nem kell tudniuk senkinek se erről. Behúzta a függönyöket. Csak "felkészíti" Viharszárnyat arra, ami rá fog várni. Különben is lehet vele vad vagy rámenős, de nem akarja bántani, gondolta. Leült az ágyra és közelebb dőlt Viharszárnyra, hogy az orra súrolta a lány arcát.
- Viharszárny!
Miközben ébreszteni próbálta, gyengéden végigsimított Viharszárny vállán.
- Viharszárny, ébresztő!
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 4:06 pm

*Nyugodt éjszaka kezdődött... legalábbis ez lett volna, ha egy betörő nem jött volna be Viharszárny lakására, miközben az aludt. Semmit se sejtett az egészből, csak aludt tovább. Első ébresztésre csak megrázta a fejét és átfordult a másik irányba. A következőnél, amikor megérintették a vállát, arra bezzeg felébredt és bizony megdöbbentő meglepetésben részesült.*
- Mi a fene??
*Amikor rápillantott Demolishorra, sikkantott egyet és hátrálni kezdett.*
- Mester! Maga mit keres itt a lakásomon?? Csak nem kitalálta, hogy most éjszaka is tanítani akar, amikor még Megatron is alszik?!
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 10:35 pm

Nagyon megijedt Viharszárny Demolishor jelenlétén, de ez se zavartatta teljesen és nem zökkentette ki abból az ösztönből, amibe belekerült.
- Ne félj, Viharszárny, nem akarok tőled semmi rosszat. Ami azt illeti, az a dolog kettőnk között, ami a gyakorlótéren történt... kicsit elvesztettem az eszem. És ez az állapot még most is tart.
Ismét Viharszárny felé nyújtotta a karját és visszadöntötte az ágyra. Most már nem ülés helyzetből, hanem egyenest a lány fölé kerekedve hajolt hozzá. Akaratos volt, mégis gyengéd. Lány válla és combja lágy simogatásával nyomatékosította szándékát.
- Szeretném, ha ezt az éjszakát eltöltenéd velem. Semmiképpen nem bántalak, ígérem.
Azzal odahajolt és hosszasan, nyelvesen megcsókolta Viharszárnyat.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 11:53 pm

*Teljesen megdöbbent és alig bírta felfogni a mestere szándékát.*
- Na de kérem, ez mégis... de hogy képzeli ezt éjszaka kellős közepén, uram?
*Demolishor teljesen rámászott, de azonban kegyesen bánt vele, mint a szeretőjével és nem úgy, mint ágyassal. Hirtelen felmerült benne egy emlékvillanás, miben ő szerepelt benne, mint egy áldozat és egy sötét alak vele játszadozik, amíg sikítozik és könyörög. Ezt se fogta fel éppen, amikor Demolishor kérte, hogy töltsenek el egy éjszakát és megcsókolta őt. Mégha tiltakozni is próbált, tetszett neki a csók.*
- Nem hiszem, hogy szabadna ennél továbbmennünk, uram! Lehet, hogy Megatron nem örülne neki, ha a csatlósai kikezdenek az újoncokkal.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 3:03 pm

Ajkai levált Viharszárnyéról, aki eleinte tiltakozni akart.
- Megatron parancsa kiképezni és irányítani titeket újoncokat, de nem tiltja, hogy milyen viszonyba keveredhetek az alattam állóakkal, akár szeretnék vagy nem. Ennek semmi köze a kiképzéshez, de megmutathatom neked, milyen ez minden erőszak nélkül. Most éjszaka csak szeretgetni szeretnélek inkább, mint tanítani.
Demolishor újra megcsókolta Viharszárnyat, miközben simogatni kezdte a mellkasát, ahol érezte a szikrát. Már vágyott rá, hogy a két szikra összeérintkezzen aktus alatt és hogy összekapcsolódhassanak abban az értelemben. Felegyenesedett ülő helyzetben és magával húzta ölébe Viharszárnyat.
- Mondd, mit szeretnél? Előjátéknak érintkezzenek a szikráink vagy menjünk még tovább, és majd közbe érintkezzenek azok is? - kérdezte, miközben végigsimított Viharszárny arcán.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 12:56 am

*Hiába akarta elkerülni a elkerülhetetlent, Demolishort nem érdekelték a kifogások.*
~ Végem van, mint a botnak!
*Más választása nem igen volt, mint belemenni a dologba. Hagyta, hogy Demolishor megcsókolgassa és az ölébe húzza, aztán meg is kérdezte, hogy csinálják.*
- Nem tudom. Bizonyára valamikor a múltban szeretkeztem utoljára. Nem tudom, nem emlékszem rá. Nem tudom, mi volt az, amit igazán szerettem.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 12:15 pm

- Valóban? Bizonyára volt párod vagy csak éjszakás kalandokba keveredtél. Fene tudja. Én is csak 3-4 alkalommal szeretkeztem fiatal koromban, de ez olyan rég volt már, hogy idejét se tudom. Talán annyi idős lehettem, mint te, amikor először csináltam egy lánnyal csak úgy kipróbálni, milyen, a maradék meg csak úgy jött akaratom ellenére. Egyszer felhajtottam a garatra, kétszer meg az egyik vezetőnő kezdett ki velem. Az viszont nem volt jó, mint a mostani lesz.
Ennyi idő után valóban le kellett vezetni azt a sok feszültséget, amennyi összegyűlt benne. Ha Viharszárny így nem tud újat mutatni, Demolishor továbbra is simogatta a lány mellkasát és a csókját anyakára adta.
- Majdnem elfelejtettem! Ebben a különleges esetben nyugodtan tegezhetsz Demnek vagy Molishornak.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 2:53 pm

- A mindenit! Nem mintha nem voltam el anélkül, de a maga helyében én biztos nem bírtam volna ki annyi vornyit.
*Valóban megdöbbentette Viharszárnyat, hogy a tanítója már tényleg jó régóta nem volt senkivel sem és most már teljesen érthető volt, hogy emberi időszámításban évszázadok után le akar feküdni vele. Amíg Demolishor most a nyakát csókolgatta, automatikusan átkarolta és a hátába kapaszkodott.*
- Rendben van, de csak ha ez köztünk marad. Kicsit félek attól, hogy mi lesz, ha megtudják, hogy a tanárommal kavarok.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:18 pm

Csak sétált a város utcájában kicsit körülnézve, hová tudna beköltözni. Így egymagában egyedül, barátok nélkül teljesen elhagyatottnak és gyengének érezte magát. Pedig nagy híre volt, és csak azért nem mert vele egy kötekedő vagy kiéhezett Decepticon kikezdeni, mert azok felismerték őt és tudták, hogy Judyval jobb nem kikezdeni. Hamarosan betért a lakóterületre. Ahol ő volt, az egyszerű kis nyomortanyának tűnt, a luxuslakások viszont valahol a területen túl voltak. Bizonyára jó lehetett azoknak a Decepticononak, akik kényelmes, meleg otthonban érezhették magukat. Ő viszont késő este kint az utcán fázott és még éhezni is kezdett. Ezt nem bírva tovább kénytelen volt durvább módszerhez folyamodni. Elővillantotta karjaiból a villámpengéit és Sötéthang szemközti szomszédjához bement. Alig egy perc se telt el, a bent lakó két Decepticon testvérpáros sikítva menekültek el az éjszakába.
~ Vacak kis nyomortanya és hideg van. De ma éjszakára megteszi.
A hátrahagyott vacsorából vett néhány energonos ételt és leült a kanapéba és falatozott. Hirtelen érzelmi hullámkitöréstől lelombozódott és sírt. Maga se tudta miért.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:25 pm

Sötéthang éppen vacsorát készített, mikor látta, hogy a szemközti szomszédjai átmenekültek hozzá
- Mi van? - kérdezete döbbenten
1. Álca: Judy a házunkban van! - Sötéthang meglepődött, majd átnézett tényleg Judy van át, és valami baja van, mert sírt. Megsajnálta, és miután átküldte máshová a szomszédait, egy kicsit ételt elpakolva átment hozzá.
- Szia. - mondta neki, majd adott neki az általa készített ételből.
- Inkább ezt edd, most lett kész. - leült melléje. - Valami baj van, hogy sírsz?
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:31 pm

Miután megette a kevéske vacsorát hirtelen valaki bejött az ajtón. Letörölte a könnyeit és ágyúját előkészítette lövésre, ha a bizonyos betörő nekiront. Azonban kiderült, hogy az egy lány volt és étellel a kezében nem akart ártani neki.
- Hát te meg? Mit keresel itt?
Eltette az ágyúját, de még bizonytalan volt Sötéthang felé. Az ételt elfogadta és csendben elkezdte eszegetni, amíg Sötéthang meg nem kérdezte tőle, mi baja van.
- Sírtam volna? Ugyan, biztos rosszul láttad... de az tény, hogy nekünk félorganikáknak lehetnek érzelmi kitöréseink.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:37 pm

- Értem. - bólogatott, majd látta, milyen a ház
~ mekkora nyomor van itt-.- ~ aztán Judy-hoz fordul:
- Szerintem lakj nálam, ott van még egy ágy, és meleg is van ott. Úgyis kell nekem egy lakótárs, és nem okoznál gondot nekem. - várta Judy válaszát, közben olyan érzése volt, mintha egy Autobottal beszélne.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:42 pm

- Nem is tudom. Már kifüstöltem innen azt a két bumburnyákot.
Judy gondolkozásba esett. Talán Sötéthangnál sokkal kényelmesebb lenne, de semmiképpen se maradhat ott egy-két napnál tovább.
~ Majd holnap csat előtt vagy után keresek egy jó lakást. Nekem nem jó ez a környék. Tele van rosszarcúakkal.
- Rendben, átjövök akkor hozzád. De csak egy-két napra. Nem jó nekem itt.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 11:55 pm

- Megértem. Én is keresni akarok normálisabb helyen egy lakást. - átkíséri Judy-t, majd előkészít neki egy ágyat.
- Tessék. Remélem jó lesz - lefekszik a saját ágyába
- Pihend ki magad. innivaló a hűtőben. Jó éjt - aztán behunyta a szemét és elaludt
~ miért van olyan érzésem, hogy egy Autobot?
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimePént. Feb. 18, 2011 12:27 am

Judy úgy döntött, hogy visszaadja a lakást a két Decepticonnak, aztán átment Sötéthanghoz. A lakás sokkal kényelmesebb és melegebb volt, mint a másik. Innivalót egyet vett csak a hűtőből és megitta lefekvés előtt.
- Mindent köszönök és hogy pár napot maradhatok nálad.
~ Nem értem, hogy egy ilyen kicsi újonclányka miért foglalkozik olyanokkal, mint én? Engem akár meg is vethetnek.
- Álmodj szépeket. - köszönt, aztán álomra hajtotta a fejét. Elalvás előtt mindig csak a parancs, Sideways és Megatron járt a fejében. Még most is csak ennyire emlékezett.
~ Talán holnap visszanyerem az emlékeimet.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimePént. Feb. 18, 2011 12:54 am

- Ugyan. Ez köztünk van, és erről senki más nem fog tudni, Viharkám. Ha nem haragszol, én is becézgetlek.
Ismételten csókolgatta tovább Viharszárny nyakát, aztán visszatért ajkaira. Most hevesebben csókolta meg, mint előtte. Kezeivel simogatta a lányt, aztán újra a mellkasánál álltak meg. Így döntötte lágyan vissza az ágyra, de persze Demolishor is rajta feküdt úgy, ahogy ült előtte lánnyal az ölében.
- Nagyon szép vagy, Viharka. Mutasd meg nekem a szikrádat.
Az egyik kezét a saját mellkasához emelte, hogy felnyissa.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimePént. Feb. 18, 2011 3:54 pm

*Nem szívesebben ment volna bele a dologba, mégis viszonyozta Demolshor csókjait, aztán hagyta, hogy visszadöntse az ágyra. Azért itt volt a tény, hogy a mestere nem úgy akar hozzáérni, mint a legtöbb rossz szándékú kollégája, akik egy-két pofonnal, gyors tempóval áthajtanak és rögtön végeznek is.*
- Azért ne túlozzunk. Nem vagyok olyan szép.
*Ezen maga is elmosolyodott, és nekilátott a mellkasa felnyitásának.*
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 11:32 pm

Másnap reggel Judy kissé zavartan ébredt, de még mindig nem emlékezett semmire se azokat leszámítva, amik nagyon a közelmúltban történtek vele.A parancsot nem szegheti meg, úgyhogy ideje volt mennie kicsit gyakorolni, aztán Megatron mellé szegődni. Nem volt éhes, így csak egy energonitalt megivott indulás előtt. De azért hagyott itt egy üzenetet Sötéthangnak.

Sötéthang!
Ne haragudj, de Megatron parancsa miatt dolgom akadt és ezért mentem el ébredésed előtt. Köszönöm, hogy befogadtál egy kis időre, majd meghálálom, ahogy tudom. Azt javaslom, hogy jössz csatázni, menj egy kicsit gyakorolni a gyakorlótérre, hogy felkészültebben induljunk az Autobotok ellen.
Puszil: Judy


Miután kész lett a levél, letette alvó Sötéthang mellé, aztán elment.

/Decepticon kiképzőbázis/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Lakóterület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lakóterület
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lakóterület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Decepticon zóna :: Cybertron - Decepticon terület-
Ugrás: