Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Élespenge majdnem extrém elősztorija

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Élespenge majdnem extrém elősztorija Empty
TémanyitásTárgy: Élespenge majdnem extrém elősztorija   Élespenge majdnem extrém elősztorija Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 6:22 pm

Név: Élespenge
Nem: Férfi (vagy azt is mondhatjuk, hogy fiú Very Happy)
Államporgárság: Decepticon
Lakhely: Havasbolygó

Előtörténet:
Úgy kábé 45 évvel ezelőtt egy havasvidéki település egyik bázisának laborjában egy kis protoforma látott napvilágot és torkaszakadtából bömbölt. És ez a kis bömbölőmasina voltam én! A faterom, Légáramlat nagyon boldog volt, mert végre valahára sikerült megépítenie a saját gyerekét, miután nem sikerült nőt szereznie.
Na igen, annak ellenére, hogy a faterom feltaláló volt és rohadt nagy tűzerővel is rendelkezett, parasztok módjára dumál és minden este a meló után elzúzott a haverokkal piálni és molesztálgatni a csajokat. És épp ez lett szegénynek a veszte!
2 hónapos voltam és alig építette magamra még egy-két újabb felszerelést, amikor a faterék egyik este megint felhajtottak a garatra és részegen ki akartak kezdeni egy csajjal, akiről kiderült, hogy az egy nőnemű óriás Transformer egyik tagja volt. A csaj hívta a nővéreit, majd brutális női óriássá összeállva vérfürdőt csinált a zaklatói közt... hát, szegény fatert úgy törte ketté, mint a botot, és csak egy hét múlva találták meg a másik felét az erdőben egy félorganikus párduc szájában.
A tragikus támadásnak csak egy túlélője volt, az meg a fater legjobb barátja, Jégtüske. Épp csak fél karral és lábbal sikerült megúsznia az óriáscsaj vérfürdőjét, de a fél látását örökre elveszítette, így a mai napig az egyik szeme fekete lappal el van fedve és néha "Félig Vaksi Tüsi' bának" hívják a mai haverok. Ő vett engem gondozásba és tanított az alapokra, amíg elértem a megfelelő kort és méretet ahhoz, hogy beálljak az újonc Decepticonok sorába.
A képzés alatt én voltam az akadémia bajkeverője és tréfamestere, bár sajnos sokan nem rajongtak értem. Még a tanároknak is csak egy idegesítő kis vakarcs voltam , egy nyűg, akit hiába fegyelmeztek a maguk módján. Gyakran előfordult, hogy az akadémia vagányai és izomagyúi meg akartak verni, de legtöbbször mindig sikerült meglógnom előlük. Ha meg elkaptak, szétvertek vagy leszedték rólam a végtagjaimat és szétszórva hagyták a bázison, vagy pedig benyomtak a klotyóba vagy pedig feltűztek mindenféle olyan helyre, ahol érinthet a lealáztatás (pl. a zászlórúd).
Hála Primusznak nem jó átlaggal, de nagy eséllyel befejeztem végül az akadémiát, de most meg jogtalanul az én beleegyezésem nélkül átpakoltak Cybertronra, csak mert a havasi nagyfőnök, mármint a példaképem, Ciklonusz erősítést akar a havasi erőből. Én mondjuk triplaváltozóként földön is és égen is tök szuper vagyok ám!
Ha meg már idejöttem Cybertronra, nem érdekel, hogy hiányozni fog az otthonom, nagy elszántsággal indulok kalandnak, ahol akár száz Autobot fejét is lekaszabolhatom a rotorpengéimmel!
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Élespenge majdnem extrém elősztorija Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élespenge majdnem extrém elősztorija   Élespenge majdnem extrém elősztorija Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 6:33 pm

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Nem is tudom, hogy elfogadjam-e, vagy se. Bár nem a helyesírási hiba vagy nekem vagy Megatronnak nem tetsző dolgok vannak benne, inkább sok a toldalékolás egy picit. De sebaj, így is tisztán elmagyaráztad a magad előtörténetét (vagy te inkább amolyan szószátyár vagy?Very Happy).
Triplaváltozón gondolkoztam még egy kicsit, de még nincs is ilyen karakterünk... jó, hogy ezt eszembe juttattad, mert triplaváltozókról még nincs adatunk, ha jól emlékszem!

Na jól van, én se szövegelek tovább, ELFOGADOM a kis történeted. Very Happy Írj adatlapot és jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
 
Élespenge majdnem extrém elősztorija
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Élespenge (triplaváltozó havasi)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Játékhoz szükséges dolgok :: Előtörténet-
Ugrás: