Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sötéthang története

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Sötéthang története Empty
TémanyitásTárgy: Sötéthang története   Sötéthang története Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:03 pm

Név: Sötéthang
Államporgárság: Decepticon
Lakhely: Cybertron, Kaon

A nevem Sötéthang, Decepticon katona.
Iacon-ba születtem akárhiszitek, akárnem, egy Autobot családban, ám nem volt leányálom. Anyám meghalt, apám, aki mellesleg Autobot létére alkoholista volt meg kidobott engem a nővéremmel együtt, akivel a nővérem barátjához költöztünk és engem is ők neveltek. Így hárman éltünk boldogan. Egészen addig, amíg az a Sentinel nevű szemétláda börtönbe nem záratta "hazaárulásért", a nővéremtől meg követelte, hogy fizesse ki az adósságokat, amivel állítólag tartozunk. Mivel nem volt mit fizetni, és nem is tudtunk mivel, Sentinel kilakoltatott minket, és az utcán kellett élnünk. Nem tudom, ki adta neki a hatalmat, amivel visszaélt, de nagy hiba volt! évekig az utcán éltünk, aztán a nővéremet megölte egy csapat huligán, mert állítólag lopott tőlük. Pedig szegény nővérem akkor sem lopott volna el bármit sem, ha az életén függött volna! én, mivel kisrobot voltam akkor, nem tudtam volna egyedül megélni, de szerencsére rám talált egy Össztűz nevű Autobot, aki örökbefogadott, mikor látta és hallotta, hogy milyen életem volt eddig. itt megint jó volt az életem, Össztűz nem hagyta, hogy bántsanak, úgy nevelt engem, mint ha az apám lenne, és elérte, hogy az Autobot akadémiában legyek. Sikeresen kezdtem el, minden tanár engem dícsért. Aztán megint tönkretették az életem. Az egyik estén mentem haza aztán az egyik kocsmából Sentinel jött és a falnak nyomott. A szemét kijelentette, hogy neki kéne engem tanítani, nem Röptűznek, és meg akart csókolni! Én azonnal tökönrúgtam, és elszaladtam, mielőtt rosszabb történik. Reggel jött a legrosszabb rész: arra ébredtem, hogy kopognak, és mikor kinyitottam, Sentinel rám mutogatott, miközben azt mondta, hogy én kezdtem ki vele, és még bántottam is! Hiába mondta, hogy mi volt igazából, elvittek a Tanács elé, és az meg meg sem hallgatott, úgy ítélt el életfogytilanra! Szemetek! Be is zártak a legroszabb börtönbe, hogy ott haljak majd meg egy fontos illetékes bántalmazásáért. Méghogy Sentinel fontos illetékes?? Legfejlebb Magnusznak az! Csak addig voltam börtönbe, amíg Fülelő és egy csapat Decepticon be nem tört oda, hogy kiszabadítsák az Decepticon társaikat. Minden Decepticon el futott a cellám előtt, kivéve Fülelő, aki meglátta, mit szenvedek itt, és ki nem jutatott onnan. Mikor kérésre elmeséltem neki, hogy kerültem oda, javasolta, hogy menjek inkább Decepticon-nak. Boldogan fogadtam el.
Az a küldetésem, hogy bosszút álljak azokon, akik felelősek az életem tönkretételéért!


A hozzászólást Sötéthang összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 28, 2010 4:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Sötéthang története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötéthang története   Sötéthang története Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:14 pm

Hááát... túl sok létező szereplővel került kapcsolatba az élete során... de végül is nincs megírva a szabályzatban, hogy az elősztoriban ilyesmit nem lehet összevonni. Nos, de azért a néhány helyesírási és fogalmazási hibát leszáítva szomorú de jó kis előtörténetet írtál, szegény kicsi drágám. Smile

ELFOGADVA! De cserébe javítsd ki a hibákat és írd meg az adatlapodat. Kellemes játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
 
Sötéthang története
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Novafény története
» Sötéthang Adatlapja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Játékhoz szükséges dolgok :: Előtörténet-
Ugrás: