Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iacon belvárosa és más mesterséges városok

Go down 
+2
Warusz
Judynator
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 1:25 pm

~ Ha tudná, hogy nem terveztek engem...
Warusz elkezdett nekirohanni a pajzsnak. Minden ütközésnél csak szikrázott egyet, de nem rázta meg árammal, viszont így is minden nekirohanás fájdalmas, még az ő kis védőpajzsával is.
- Hiába próbálkozol. A villámpajzson keresztül addig nem tudsz átjutni, amíg fenn tartom. Majd ha lecsillapodsz, kiengedlek.
Gúnyosan elvigyorgott.
- Tőlem akár egész nap itt dekkolhatunk.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 6:29 pm

*Kezdet kissé fájni sok ütközés ezért le kellet állítani magamat.
~Ezt még nagyon meg fogod bánni ígérem.
*Gyorsan körbe néztem láttam, hogy kupolába vagyok zárva. Se oldalra se felülre nem volt menekvés. Ekkor jutott eszembe valami amin el mosolyodtam.
~Két megoldás maradt a számomra az egyik A terv a másik a B terv. Egyenlőre maradjunk az a tervnél.
*Átalakultam majd be nyomtam a féket és járattam a motort teljes erővel. A kupolának hála egyre sűrűsödött a ki pufogó gáz aminek fejében olyan sűrű lett, hogy Judynator nem láthatott.
~Itt az idő.
*Gondoltam és gyorsan átalakultam majd a lában alatt meg bontottam a talajt és amilyen gyorsan tudtam szedtem tovább. Hamar elértem a csatornákat ahova csak be kellet ugranom, de mivel a füst is kezdet a lukba áramlani sietnem kellet. Ne hogy Judyanot észre vegye mi is történt.

/Iacon csatorna rendszere/
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 9:47 pm

Judy meglepődött, amikor Warusz átalakult jármű üzemmódba és úgy elkezdte berregtetni a motorját, hogy a kipufogóból áradt a fekete füst az egész pajzsban. A villámpajzs most olyan volt, mint egy ronda szikrázó jósgömb szürke atomköddel.
- Mi a fene??
Amint a füst elszállt és Judy feloldotta a villámpajzsot, Warusznak nyoma veszett.
~ Ez meg hová tűnt??
Az optikáit szerencsére kiszúrta egy lyuk, amit taán Warusz szedett fel. A füst egy része is oda párolgott el.
~ Mégse olyan idióta ez a srác, mint gondoltam. Várjunk! A cybertroni csatornák szerte az egész bolygón össze vannak kötve akármelyik területtel! Sőt! Ha majd elkaptam a srácot, elrendelem a csatornát felügyeletét is, mert így is be tudnának ilyen erős védelem közt betörni a Decepticonok!
Miközben ezeket a szavakat gondolta, beugrott a lyukba a csatornák közé.

/Iacon csatornarendszere/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 4:10 pm

*Ki érve a hösök csarnokából úgy gondoltam valami jobb szórakozás után nézek. Egy úgy mond sztiptíz bárnál jobbat keresve sem találhattam volna. Itt mindig is ismert voltam mikor még hajdan a biztonságiaknál voltam gyakran kötöttem ki egy egy jár őr szolgálat közben vagy után. Most is úgy fogadtak mint régen meg vetéssel és bizalommal. A vegyes társaságban voltak olyanok akikkel hajdan össze verekedtem és jól tudták, hogy nem érdemes velem kezdeni. A szabályos harc modort úgy kerültem ahogy lehetett hiszen ha egy nagyobb darab ront rá a robotra akkor a csalásnál és trükközésnél nincs jobb fegyver. A pulthoz menve egy energon italt rendelve nézegettem a női botokat, de erer felé ritkán akadtak olyanok akikkel szívesen ki kezdtem volna.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iacon belvárosa és más mesterséges városok
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Xyanton belvárosa
» Környező városok és faluk
» Iacon csatorna rendszere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: