Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Környező városok és faluk

Go down 
+2
Viharszárny
Ciklonusz
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Környező városok és faluk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 10:37 pm

Kezdett már marhára idegesíteni ez a kis köpet, főleg a könyörgése. Az egy dolog, hogy néha é is elég idegesítő csicskája vagyok Megatronnak, de ez még nálam is rosszabb.
- Fejezd máér be!! Mad
Lendítek egyet és a falhoz vágom egyiptomi pózba Élespengét. Amint összekapta magát, gondolkoztam egy picit, aztán kitaláltam egy jó módszert arra, hogy egy időre megszabadulhassak ettől a kis patkánytól.
~ Máshogy nem, de csak így! De ha meghalna, azért rosszul fog esni nekem, mert kcisináltattam egy havasimat.
- Na jól van, adok neked egy esélyt, hogy bizonyíts, csak hagyd abba a nyálcsorgatást! Most, hogy ilyen szépen összeverted Sötéthangot, tán elég felkészült lehetsz, hogy elbánj még valakivel! Azt akarom, hogy nyírj ki egy Autobotot! Tökmindegy, hogy kit, csak nyírd ki és hozd el nekem a fejét vagy a roncsának valamelyik részét... most belegondolva az egész roncsot hozd el, mert kell Megatron új trónjához! Twisted Evil
Bár ebben volt egy gázos dolog. Az Autobot területre aligha tudnánk a mostani biztonsági védelem miatt átruccanni. Kivéve, ha az álcázást használnánk, mint előzőleg Hósapkával... csakhogy kicsit gyanús lenne, ha egy álcázott 'con átsétálna. Nekem szerencsém volt a múltkor, de Élespengét ki is nyírhatnák, ha lebukik. Elővettem a saját álcázó kütyürömet, és Élespenge elé dobtam.
- Vedd fel ezt az álcát, aztán indulunk!
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 10:42 pm

Hirtelen azon kapom magam, hogy a mesterem a falhoz vág engem idétlen egyiptomi pózba.
- Jaj, ne! Megint a fal?? X_X
Épphogy lemászok onnan, Ciklonusz adott nekem még egy esélyt, aminek örültem. A hatalmas fülig érő vigyorom hamar lehervadt, amikor közölte, hogy egy Autobotot nyírjak ki és holtan hozzam elé.
- De... de... de hogy menjek én át oda a nyomorék Autobotokhoz?? Úgy őrzk a területet, hogy még! Álcával se lehetne...
Mire kimondtam az "álca" szót, a vezérem elém dobta a saját álcázó chipjét, hogy ezt vegyem fel.
- De... hová megyünk? Shocked
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Környező városok és faluk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 10:47 pm

Csak vigyorogtam sátánian és a megszokott eszelős röhögésemet adtam ki Élespenge szavaira.
- Csak bízd ide, öcsi! Egy-két pillanat és már az Autobot oldalon fogsz kiköni álcában. De nehogy levedd az álcát! NE VEDD LE! Értetted? Jó. Akkor nyomás!
Megvártam, amíg a töki felveszi az álcáját, aztán a grabancánál fogva elhurcoltam a határ felé, mint egy lelencet, akit fegyelmezésre kell cibálnom.
- Tudod, amit most teszek, egy darabig nekem jobban fog fájni, mint neked. Twisted Evil

/Határövezet/
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 10:53 pm

Kissé vonakodva bár, de magamra vettem az álcát. Semmi komolyabb változás nem történt rajtam, csak a színem lett sötétebb és a jelvényem is Decepticonról Autobotra váltott.
- ÁÁÁÁÁ!!!! A nagymesterem Autobotosított engem!! T_T
Ezután Ciklonusz mester a grabancomnál fogva elhúzott a határövzet felé, ahol már nálam erősebb botok őrködtek.
- Jaj ne!!! Ki fognak nyírni! Ki fognak nyírni! Nem akarok meghalni!! Inkább mennék Sebesbolygóra vagy a Földre! Ott is vannak Autobotok, csak ne Iaconba akarj dobni, mester!!! T_T

/Határövezet/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Környező városok és faluk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Környező városok és faluk
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Iacon belvárosa és más mesterséges városok
» Havasbolygó városai és azoknak környező falui

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Decepticon zóna :: Cybertron - Decepticon terület-
Ugrás: