Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Energon-feldolgozó üzem

Go down 
+3
Novafény
Megatron
Demolishor
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 7:12 pm

*Az egyik dögöt ki csináltam, de a másikkal sikerült el kapnunk a másikat.
~Oh ha salakba ez fáj.
*Láttam, hogy kezdenek körbe venni ezért gyorsan el tettem a késem majd
ugrottam a másik lézer gép pisztolyomért. Amint fel vettem átalakultam és a gázba taposva el húztam onnan a csíkot mielőtt szitává lőnek.
-Kapjatok el ha tudtok drágaságaim.
*Az autó állapotban lévő fegyvereket élesítettem majd hátra kezdtem tüzelni rájuk.
-Na ki szereti a rock and rollt?
*Kérdeztem majd be kapcsoltam a rádiót és Ciklonus felé hajtottam.
-Hé rotor fejű vigyáz mert jö na vonat.
*Dudáltam rá, majd be kapcsoltam a lámpáimat. Így ha rám nézet a dudálás miatt, most röpke pillanatra meg vakulhat ami jól jöhet Kőfejnek.
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 7:28 pm

Sikerült lefognom Cyclonust és sikoltozni kezdett, mint egy kislány.
- Hehe, próbálj csak kiszabadulni a szorításomból, te rossz ripacs!
Teljes erővel szorongattam a testét, igyekeztem összeroppantani, azonban hirtelen fájdalom vágott a vállamba. Akaratlanul is eleresztettem a Decepticont, és ezt kihasználva ő ellökött engem, majd rám térdelt és az arcomba nyomta a fegyverét.
~ Hopp, ez nem jött össze. Jobb lesz valamit kitalálni, mert ez a répafejű olyan hülye, hogy még blöffölni sem tudnék, mert nem fogná fel.
Hátranéztem és láttam, hogy az egyik csicskása lőtt vállon. Igaz, figyelmeztetett, hogy ha megmozdulok, kilyukaszt engem, dehát ki az a hülye, aki csípőre tett kézzel várja a halálát?
Egy dudálás hallatszott. Warusz érkezett és a reflektorait belőve elvakította a Decepticont. (Mondjuk nem biztos, hogy odanéz)
- Kösz kölyök!- Kiáltottam és egyik kezemmel félre feszítettem Cyclonus fegyverét, a másikkal behúztam neki, majd oldalra vetődtem és a váll ágyúimmal leszedtem a hátba támadó csicskását.
Ezután a földön fekvő Cyclonust céloztam be, persze figyeltem arra is, nehogy újra meglepjen egy alattomos Decepticon.
~ Ez a Warusz mégsem annyira gyík!- Mosolyodtam el.
- Rendben, répafejű, jobb lesz , ha feladod, mert péppé verlek!
Beleeresztettem egyet a váll ágyúmból, majd Demolishor mögé próbáltam settenkedni, hogy hátba támadjam és Novafény ki tudjon szabadulni.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 10:01 pm

Miközben Ciklon szorosan a fogságában tartotta Kőfejet (no meg a havasi csatlós is besegített), figyelte a két fővezér közti jelenetet. Judy nem tudott mást tenni a kis Autobot csajért, minthogy megadta magát és kopomisszumot igyekszik megkötni Megatronnal.
- Látod, látod, Optimus is biztos ugyanezt tette volna a helyedben, amikor vesztes helyzetben van, cicuskám! Hehehehehehehehehahahahahahahohohohohohohoháháháháááááá!!!! Twisted Evil
Amint hallotta, mit akar Megatron Judytól, döbbenten összenézett Demolishorral. De az egész felfoghatatlanság számára olyan volt, mintha Shockwave valamiért a Decepticonok fogyatékossává vált volna.
- Atyám, vazze!!! És még én vagyok a hibbant!! Na de azért Judy tényleg jó csaj és én is megcsókolnám a helyedben, főnök! Hé, Dem! 5000 Kreditet teszek fel rá, hogy a csaj inkább megpusztulna! Shocked
~ Minthogy Mega büdös szájában matasson a nyelvével... fúúúúúúj! DX
A dudálásra ekkor lett figyelmes, aztán egy vakító fény belevillant az optikájába.
- JÁÁÁÁJ!! affraid
Kőfej kihasználta az alkalmat és ágyúját félrelökve bemosott egyet Ciklonnak, hogy a földön kötött ki. Még a havasi katonát is seperc alatt megsemmisítette.
- A terveződet, te áruló!!!!
Itt meg kapott még egy-két lövést, bár komolyabb sérüléseket nem szenvedett meg leszámítva a hátsófelét. Demolishor miatt nem aggódott azért, mert tudta, hogy az is mindenre tud számítani és vigyázz magára. Főleg, hogy rajta múlik a kis Autobot lány élete.
- Na álljatok le, kisapáim, különben Dem kinyírja a kiscsajt!
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 11:15 pm

Judy mindenre számítot, amivel megzsarolhatná Megatron. De amit most hallott, majd lefagyasztotta műkődésileg.
- MI VAN????
Tört ki magából. Ezzel együtt még egy nagyobb villámcsapás is belőle, ami szerencséjére néhány szerencsétlen havasit megsokkolt. Red Alert és Jetfire azonmód kapkodtak ijedtükben, mert tudták, hogy ilyenkor mi fog történni.
- Mégis hogy képzeled, te megalomániás hatalomvágyó vödörfejű bunkó?! Nem elég neked, hogy lenyúlod az energonjainkat válság idején is, péppé vereted a csapatoddal az enyéimet, és még elvárod szegény Novafény életéért, hogy itt és most csókolózzak veled! Hát nézze meg a Primus, miféle alakkal vert meg minket...! Utolsó, aljas, mocskos, gyáva dolog ezért zsarolni más életéért!
Red Alert: Judy, nyugodj le, különben mindannyian meghalunk, ha robbantasz!
Judy dühöngésétől még a legbátrabb jelenlévő Decepticon is összeszorulva igyekeztek minél nagyobb távolságot tartani Optimus helyettesétől, bár nem gondolták komolyan, hogy a sunyin vigyorgó Megatront ez zavarná.
Jetfire előrenyúlt és visszarántotta Judyt, hogy megbeszéljék a dolgokat.
Jetfre: Nézd, Judy... tudjuk, hogy Megatron micsoda egy szemétláda, és pont ezt nem vártuk tőle. De nézd, hol tartunk! Megatron nem az a típus, aki szeret viccelődni mások életével. Halálkomolyan gondolja.
- Csak nem azt akarjátok, hogy csókolózzam vele? Kikérem magamnak! Előbb csókolom meg Starscream hátsóját!
Jetfire: De Judy... Novafény életőről van szó, akármilyen gusztustalan dolgot akar tőled. Te mondtad az előbb, hogy mások élete többet ér.
- Úristenem... tényleg nincs más választásom?
Jetfire: Optimus is gyakran esett bele ilyesmilyen csapdákba.
- De leglább neki nem kell csókolóznia Megatronnal...!
Jetfire: Mentsd meg Novafényt, és hamar túlesel rajta.
Red Alert: Javaslom, hogy csukd be a szemed és másra gondolj. Ha ezután súlyos trauma ér, Racsni szívesen pszichiátriál.
- Na jó... de ti legalább forduljatok el. Könyörgöm.
Judy a legrosszabbra felkészülve visszament Megatronhoz. Nyelt is egyet, amint vészes közelségbe lépett a Decepticon fővezérhez. Épp hogy vissza tudta tartani a remegését.
- Na jól van... engedjétek el Novafényt és megkapod a nyavalyás csókodat.
Az Autobot csapat hol elfordította tekintetét vagy optikáik elé kapták a kezüket, hogy a most következő borzalmas élményt ne kelljen nézniük.
Judy becsukta az optikáját erőltetve, hogy ne kelljen néznie Megatron diadalmas képét, aztán egy Autobotra gondolt, aki már nem egy kis ideje nagyon tetszett neki.
Vett egy levegőt és csókolózni kezdett Megatronnal, méghozzá kénytelen-kelletle nyelvesen. Red Alert, aki bizony tudósként átélt már egy csomó mindent és kemény idegzetű volt, abban a pillanatban fordult el és olajtócsát hányt. Ezt a jelenetet is nem csak ő, hanem mások is itt a helyszínen elborzadva látták.
Kis idő múlva Judy végre valahára kihúzta Megatron szájából a nyelvét, aztán hátat fodítva az egyik korlátra kapaszkodott, mert rájött a rosszullét és a remegés.
- A borzalom! A borzalom! Oda az ajkam és az erkölcsöm szüzessége! Megrontottak!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 11:41 pm

Ne, néz hátra Demolishorra csak Judynatort nézi.
-Nagyon is jól halottad amit mondtam.
Végül mégis csak hátra pillantott.
-Netán meg mered kérdőjelezni a döntésemet?
Nem látszott boldognak Demolishor szavaitól.
-Azt ajánlom válogasd meg mit beszélsz, mert különben nagyon meg járod.
Vissza nézet Judynatorra aki a csatlósaival egyezkedett.
~Ezek vajon honnan kerültek elő hirtelen? ( Azért ha valaki eddig nem volt itt azoknak a megérkezését is le kéne írni Judykám)
Warusznak ugyan meg szökött a terrorkon sor tűz elől, de folyamatosan ott voltak a nyakában és minden honnan rakéta és lézer lövedék haladt felé. Hiába a zene az egyik robbanás akkorára sikerül, hogy fel emelkedik az út vele együtt majd az egész darabokban esik le.
Miután Judynator össze szedte bátorságát és meg csókolta Megatront nyelvük pár percig össze ért. (Meg jegyzés az off topicon belül a Játék ~ Aki másnak vermet ás... Viharszárny feladata teljesítve)
Majd mikor Judynator el távolodik tőle és rosszul lesz Megatron egy villámgömböt hajit Riadóa meg a többi botra akik olajat okádtak ki és ettől el gyengültek.
-Hahahahaha végre végre a képességed immár az enyém.
Nevet gonoszan Judynatorra aki most biztosan furcsán néz rá.
-Le fogadom sosem gondoltad volna, hogy így lopom el érdekes kis képességed egy részét. De ne aggódj jutott neked még belőle, de azért én majd még tovább fejlesztem a saját hasznomra.
Nem várja meg míg Judynator tesz valamit szépen belerúg egyet majd elő veszi a kardját.
-Demolishor most már elengedheted azt a gyenge ócskavasat a kezeid közül. Nincs már szükségem rá.
Legyint egyet a kardjával aminek hatására egy hatalmas csapás szeli ketté az üzem maradék részeit.
-A munkát el végeztük ideje haza menni. Hahahaha
Űrhidak jelentek meg amíg be özönleni kezdtek a terrorkonok. Végül Megatron is elindult az egyik felé, de vissza fordult és el mosolyodott.
-Találkozunk még te fővezér helyettes. Hahahaha
Eltünik az űrhídban ami rögtön utána be csukodik.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:01 am

- Nem uram, csak... ízé... biztos nyomos lealázó okod lehet rá...
Közben hallotta, hogy Ciklonusz feltenne 5000 Kreditet azért, hogy Judynaotr nem meri megcsókolni Megatront.
- Állom a fogadást és növelem még 5000-el.
Ha Warusznak sikerült megúsnia az őt ért támadásokat, lendületesen megfordult és elkapta a másik karjával. Ha nem is ugrik felé akkor is rászegi az ágyúját.
- Még egy lépés és a kis kollégád meghal!
Judynator dühöngése igencsak meglepte, de nem is csodálkozott rajta. Judy is csak egy fiatal lány, aki az ilyesmiket az ő korában nagyon komoly sértésnek vesz. Aztán végül csak rávették az Autobot társai, és kénytelen volt hosszú csókba egyelegni Megatronnal, aztán a történtektől és valami mástól is rosszul leborul a korlátra. Ezalatt Megatron már ugyanazokkal a képességekkel együtt szétbombázta az Autobotokat és kijelentette kárörvendezve, hogy amíg Judyval csókolózott, így vette el tőle a képességének egy részét.
~ Hát ez hihetetlen! Szóval erre ment ki a játék... Megatron majdnem ugyanazzal a hatalommal rendelkezik. Nem tudjuk, Judy még mivel bír, de ha Megatronnak sikerül teljesen uralma alá hajtania az új képességeit...
Egy újabb űrhíd megnyílt. Demolishor eltaszította Novafényt (és Waruszt is, ha ő is fogságban van nála) és elindult Megatron után csapatával a nyomában.
- Ugyan, Judy, beismerheted, hoyg azért nem volt rossz.
Vigyorodott el cinkesen, amikor elment Judy mellett. Még mielőtt eltűnt volna ő is, utoljára felcsengett a hangja.
- Ciklon! Lógsz nekem egy tízessel!

/Cybertron: Decepticon terület - Trónterem/
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:05 am

Novafény a csókkor: fúj!!!!DX
*később, mikor megtudják, hogy mire ment ki a játék*
- Nem csak perverz, hanem aljas is!DX
*Demolishor eltaszítja magától, amitől elesik*
- Áú!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:26 am

*Csak nyomtam a gézt és lőttem miközben szólt a rock a rádióból. De aztán egy hatalmas robbanás és már repültem is.
~Melyik volt az aki meg nyomta a katapult gombot?
*Tudtam, hogy a zuhanásból a földre érkezés nem lesz kellemes ezért átalakultam majd a fegyveremet teljes kapacitásra állítva próbáltam röppályát módosítani. Persze ehhez nagyobb erejű fegyver kellet volna, de így is sikerült viszonylag egy darabban meg érkeznem a földre persze egy nagy puffanással. Pár pillanatig el tartott mire össze szedem magam és mikor fel keltem láttam, hogy Judynator Megatronnal smárol,
-Héka héka ha nme bírjátok ki a csata végéig akkor húzzatok szobára.
*Mondtam nekik majd Megatron és a többi lassan el húztak a gúsba.
-Hét nem mondom rám férne egy ital.
*Kezemmel el takartam a szikrázó vezetékeket a karomon.
-Vagy legyen mindjárt kettő a veszélyességi pótlékot úgy is a cég állja.
*Kicsit meg botlottam ahogy mentem, mert észre vettem, hogy mára sok energont használtam el.
-Na így kell bulizni Old Timer.
*Mondtam Kőfejnek még egy botlás közepette.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:43 am

/Bocs, Kőci, inkább nem várlak meg, inkább gyorsan befejezem a kalit!)

Végül Judy fogta magát és smárolt Megatronnal, aki végül villámgömbbel csinált egy nagy tüzijátékot, amíg a csajszi undorodva szenvedett egy sort. Megatron a smacin keresztül elkoppintotta a képességeit. A fogadást pedig megszívta Demmel szemben.
- A francba! Mad
Végül összeszedte maradék erejét és egy fordulattal belerúgott Kőfej hasába, akit félresöpört az útból, aztán előrerepült.
- Nesze neked, áruló! Majd úgyis szitává lövünk!
Még mielőtt visszavonulót fújt a havasiaknak, még ő is megállt Judy mellett, hogy szóljon még egy párszót.
- Tudod, szivi, lettem volna a főnök helyében! Légy jó kislány, háháháháhá!
Szemét módon még meg is paskolta a fővezérhelyettes fejét, aztán a csapata után röppent vissza a bázisukra.

/Cybertron - Decepticon terület - trónterem/
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 9:30 am

Demolishor hátát céloztam be éppen, hogy beleeresszek egy-két rakétát és legyen Novafénynek esélye kiszabadulni. Lőni akartam a vállágyúimmal, de ismét nem működtek.
~ A rohadt életbe is, hogy pont a legjobbkor hagytok cserben.
Odapillantottam Megsre, hogy e pillanatban mi történik. Elállt a lélegzetem, megfagyott bennem az olaj. Judy lesmárolta a Decepticon vezért. Kínomban elmosolyodtam.
- Láttam már furcsa és persze undorító dolgokat, de ez...
Demolishor eldobta magától az Autobot lányt. Megs megnyitott még egy űrhidat és a sajátos módján elköszönt a társaimtól.
Hirtelen beugrott, hogy Cyclonus magára hagytam, megfordultam és az a répafejű jól hasba rúgott, amitől eltanyáltam.
"- Nesze neked, áruló! Majd úgyis szitává lövünk!"- Üzente nekem és ő is beugrott az űrhidba, ami lassan bezárult.
- Nem baj, majd máskor folyékony acélt csinálok a fejéből.
Felkeltem és odasétáltam Novafényhez. Felsegítettem és megkérdeztem tőle:
- Jól vagy? Nem bántott az a szikra-torzult Demolishor?
~ Waruszt meg meghívom egy hűtött gépolajra. Ez a minimum.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 1:07 pm

Judy számára a csók kínos és lealázó volt. Az biztos, hogy egy életre emlékei közt fog maradni ez a szörnyű nap, amikor csókolóznia kellett Megatronnal.
Megatron azonban váratlan és furcsa módon az ő villámgömb képességével megtámadta Riadóékat.
- Lehetetlen! De mégis... hogy lehetséges ez!
Amikor Megatron a saját stílusán elmagyarázta, hogy a csókon keresztül átvette a képességeit, ismét ellepte a harag. Fel akart állni, de egy rúgás a Decepticon fővezértől ismét térdre kényszerítette. Tehetetlenül de dühvel nézte végig, ahogy Megatron az üzem néhány finomítóját megsemmisítette, aztán sátáni nevetéssel bement az űrhídba. Őt meg Demolishor, Ciklonusz és a többi talpnyalói követték haza a bázisukra. A két előbbi elit Álca még gúnyos megjegyzéseket is vágtak a fejéhez, mielőtt elmentek.
Amint az utolsó Terrorcon is eltűnt, a mechanikok siette, hogy az üzmet helyrehozzák. Újabb Autobotok is megjelentek segíteni. Jetfire-nak és Red Alertnek némi áramcsapástól remegő tagjaik ellenére semmi komolyabb bajuk nem esett.
Red Alert: Minden rendben, Judy?
- Nem... nincs minden rendben...
Megszorította a korlát fogását, ami szokatlan módon összegyűrt a kezei közt. Főleg, hogy a fővezérhelyettesnek vörössé váltak a szemei.
-Melyik... melyik Autobot szájából bukott ki az, hogy ha nem bírjuk ki Megatronnal, húzzunk a szobára?
Amint megtudta, hogy Warusz volt az, csak csendben, de parancsolóan bökött a fejével, hogy jöjjön hozzá közelebb. Amint Warusz odamegy, gyors reflexel akkora pofont lemosott neki, hogy az újonc búgócsiga módjára a falhoz pörgött.
- Soha... soha ilyet még viccből se mondj! SOHA!!!
Az utolsó szavánál ismét kitört magából. Szikrák szóródtak a testéből, közben vadul csapkodott mindenhová. Még soha senki se látta ilyen dühösnek és elszabadultnak. Legalábbis Judy eddig sose volt olyan erős, hogy egy ütéssel mély repedéseket és károkat tud okozni.
Red Alert az utolsó pillanatban elővett egy mágneshez hasonló műszert, aminek aktiválására egy erős mágneses burok keletkezett Judy körül.
Red Alert: Jetfire, lőjj rá! Csak így lehet megállítani, ha elszabadulnak az indulatai!
Jetfire habozás nélkül meglőtte Judyt, aki a lövés után már ártalmatlanul összerogyott. A jelenlévők mind feszülten figyeltek, mi fog utána történni.
Judy szemei ismét zöldre váltottak, de kezdett szédelegni.
- Bocsássatok meg... elszúrtam...
Ájultan összeesett. Red Alert ugyanazzal a szerkezettel megemelte és berakta a nemrég érkezett sérülteket szállító cirkálók egyikébe, ami azonnal elindult a bázis felé.
Jetfire: Köszönjük a segítséget, újoncok... bár igen rosszul végződött ez a csata.
Mondta az újoncoknak, aztán még Warusz felé fordult.
Jetfire: Judy nevében bocsánatot kérek. Fogalmunk nincs, mi történhetett hirtelen vele, de igyekszünk helyrehozni. De ha lehet, a jövőben kíméld meg bizonyos beszólogatásoktól.
Int az újoncoknak, hogy alakuljanak át és kövessék őt a rehabilitációs kezelőközpontba.

/Rehabilitációs kezelőközpont/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 1:25 pm

Novafény Kőfejnek: jól vagyok, köszönöm....
*aztán látja, hogy Judy mit művelt*
- Jaj nekem!
*miután leállították, szólnak, hogy menjenek a Rehabilitációs kezelőközpontba*
- Igenis!

/Rehabilitációs kezelőközpont/
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 3:30 pm

Novafény megköszönte, hogy felsegítettem, majd láttam, hogy Judynator nagyon ki van bukva. Lekevert egy akkorát Warusznak, hogy még az én arcmodulom és berepedt volna.
- Hehe, ezt jól megkaptad! Így jár az, aki sokat szájal!- Nevettem ki.
Azután megkaptuk a parancsot, hogy be kell menni a rehabilitációs központba kivizsgálásra.
~ Már csak ez kellett...hogy mennyire utálom ezt!
Átalakultam Hummer módba és elindultam.

///Rehabilitációs kezelőközpont///
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:23 pm

*Volt más bajom is mint sem a főnök nővel törődjek.
-Már megint mi kéne ha vóna?
*Kérdeztem majd adott egy pofont amitől kissé meg szédültem és el repültem. Mikor össze szedtem magam Jetfire jött oda hozzám.
-Tudod Jet magasról teszek rá. Ha nem játszott volna Megatron kezére akkor ez mind nem történik meg.
*Szokatlanul komoly voltam hozzá talán fel is tűnt neki.
-Tény meg nekem egy szívességet soha többet tegyél értem semmit sem.
*Mondtam neki.
-Én már eleget vesztettem és tudom mi az ábra. Számomra csak a cél a fontos más nem számít.
*Átalakultam, de nem volt az fájdalom mentes és elindultam a kezelő központba.

/Rehabilitációs kezelőközpont/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Energon-feldolgozó üzem   Energon-feldolgozó üzem - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Energon-feldolgozó üzem
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kék Energon bár
» Energon és élelmiszerek vásárlása
» Meterit kövek és meterorit energon bányák
» Titkos Decepticon bázis energon raktár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: