Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 1:40 pm

Itt szoktak lenni általában az Autobotok gyülekezete, és a parancsok is (akár várt vagy váratlanok) innen jönnek.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 7:58 pm

Novafény odamegy és tiszteleg: küldetés teljesítve, igaz, ellopták az összes pénzem, valamint minden kézifegyveremet és késemet, de teljesítve(most fognak kirúgni, hogy mit csináltam 10 óráig...)
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 8:02 pm

*Judynator alig látszik ki a sok munkából, de aztán mégis ránéz Novafényre. De amint ránéz, megijed és szörnyülködni kezd az újonc állapotán.*
- Magsságos szent egek!!! Mi történt veled??? Csak nem megvertek vagy megaláztak a Decepticonok?? Hogy nézel te ki, istenem... jól van, ülj, le és mesélj el mindent részletesen! Tudni akarok mindent.
*Judy int Infernonak, hogy menjen és hozzon energonos friss italt Novafénynek, amíg az részletesen beszámol.*
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 8:06 pm

Novafény: odamentem és először kedvesen kértem őket, de terror-con ürülékkel dobáltak, azt mikor erőszakosabb módszert választottam, a felnőttek is tüzeltek, végül azok az aljas dögök lekötöztek fejjel lefelé, szétfirkálták az arcom, azt mikor rábírtam bírni őket, hogy elmenjenek, ellopták az összes pénzem, az összes kézi fegyveremet, a késeimet, pár kaját és italt, azok a nyomorult Autobot őrök meg 10 óra múlva engedtek el! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 8:12 pm

*Judy végighallgatta Novafény jelentését, aztán hümmögni kezdett, és gondolkozni.*
- Részben te is hibás vagy. Akár szemtelenek, akár nem, nem szabad őket fenyegetni sem, mert akkor még szép, hogy az idősebb Decepticonok megvédik a kicsinyeiket. Ami pedig az őreinket illeti, szigorú büntetést szánok majd rájuk cserbenhagyásért.
*Még várakozásra intve Novafényt elmegy valahová, majd visszajön egy hitelkártya vagy GPS szerű tárggyal, ami nem más, min az, amiben a Transformerek pénzét tárolják kreditben. Épp ezért hívják csak úgy, hogy Kredit.*
- Tessék, adok neked 500 kreditet, de csak a kárpótlás az ellopott fegyvereidért és más értékeidért. De mivel nem szabályosan végezted el a munkádat, sajnos nem adhatok neked jutalmat.
*Ezután Judy int, hogy Novafény elmehet, és folytatja a munkáját.*
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 8:15 pm

Novafény: köszönöm. Megértem. *elmegy a boltok fele*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 10:01 pm

Begurultam a vezérlő terembe és majdnem beleütköztem egy takarító robotba. Elnézését kértem és körülnéztem a helyiségben. Csak Judynator vezért láttam és elindultam felé. Mikor odaértem láttam, hogy ki sem látszik a munkából, de ennek ellenére haptákba vágtam magamat és megszólítottam:- Judynator fővezér...szóval...izé...-nem jutott semmilyen jó indok az eszembe.-...kicsit pénzszűkében vagyok és...szóval...lenne valamilyen feladat számomra?
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 10:19 am

Még mindig, Judy most is nehéz munkában van. Amikor beállítasz hozzá, hogy kell neki egy kis munka pénzért, csak csóválgatta a fejét.
~ Hát ez rmek. Ez se éppen a munkahivatalba ment el egy másodállást keresni.
- Áh, igen, szóval egy kis feladat kell pénzért, mi? - mondja immár hangosan neked. - Rendben, de sajnos nem tudok neked komolyabb munkát adni, mert mára minden ilyen munkát elvégeztek a tisztek. Nemrég volt egy rövid, de károkat okozó csatánk a Decepticonokkal a lakóterületen, és most minden csupa rom és roncs. Azt szeretném, hogy csatlakozzál a takarító csoporthoz és segíts kitakarítani a környéket.
Miután ad neked egy térképet a célpontot kijelölve, int egyet, hogy elmehetsz. Ő pedig folytatja a dolgát.

(Menj el a lakóterletre, és ott megkapod a további utasításokat.)
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 10:35 am

Mikor meghallottam a "takarító" szót, hirtelen pocsék kedvem lett. Aztán kaptam egy térképet, amin a célpont van jelölve. Megköszöntem Judynatornak és kiléptem a vezérlőből.

//Lakóterület//
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 10:42 am

Miután végeztem a takarítással, kaptam a csoportvezetőtől egy levelet, amit Judynator-nak kell elvinnem. Mivel úgyis odamegyek, így nincs semmi probléma. Mivel jó robot vagyok, ezért nem olvastam bele pofátlan módón a levélbe. Mikor beléptem a vezérlőbe, láttam, hogy Judynator asszony még mindig ugyanott ül és ugyanolyan szorgalommal dolgozik. Odaléptem hozzá, haptákba vágtam magamat és elkezdtem a mondandómat:- Teljesítettem a nekem kitűzött a feladatot. Kitakarítottam a lakótelepet (ez milyen megalázó Embarassed ). Továbbá itt egy levél, amit a csoportvezető küld önnek.-Átnyujtottam az üzenetet.
-Ja igen és még valami. Egy huligán terrorizálja az arra élőket. Ha azzal segítenék, pár másik alakváltó segítségével szívesen elkapnám. Sajnos egyedül kevés vagyok hozzá Laughing .
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 4:33 pm

Judy a megszokott munkában úszott. Nemrégiben jelentettek egy újabb Energonlopást Óceánvárosból CIklonus vezetésével, most megdöbbentette egy kicsit a hír, amit te jelentettél be neki a takarítás után. Átvetet a leveelt és elolvasta.
- Hihetetlen, egek... most már nemcsak lopkodásért vagy verekedésért jönnek át ide a Decepticonok. Kedvüket lelik mások zaklatásában is... ja igen, a jutalmad.
Judy átadja neked a GPS-hez hasonló értékes tárgyat, amiben 270 Kredit van benne.
- Most már semmi dolgod, elmehetsz. Mindjárt rászólok Scattorshoték Defense csapatára, hogy tisztítsák meg a lakóterületet ezektől a zavarő tényezőktől.
Miután int, hogy távozhatsz, visszaül folytatni a munkáját.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 5:31 pm

Judy visszatért a megszokott régi helyére, ahol végeznie kellett a papírmunkákat. A papírok most is halmokban állt Optimus üres asztalán, de ezúttal nem foglalkozott velük. Jobban érdekelte a gyűlés, amit ő szervezett meg... aztán hirtelen Megatronra gondolt, aki a betörés óta folyton a fejében járt.
~ Számos módja van annak, hogy lehet másoktól elvenni a képességét... de miért épp a csók? Miért éppen egy élvezetes csók? Tán lealázás okából? Vagy netán valami másból? Kétlem, hogy Megatronnak belsőbb szándékai lennének velem... vagy mégis? Mit akarhat tőlem? Ja, és tisztában volt vele, hogy én meg akaratom ellenére az ő képességeiből kaptam? Kissé már meg vagyok tőle zavarodva, de meg kell őriznem azt a kevéske komolyságot, amit vezetőként kell kimutatnom... ajj, de utálom ezt az egészet! Bár visszajönne Optimus!
Egy óra múva mindenki, akire számított, megjelent. Judy megvárta, amíg mindenki megérkezett és csak rá figyel, elkezdte a beszámolóját.
- Amíg Warusszal foglalkoztam, összefutottam Tidal Wave-el és a vízicon csapatával. Kiderült, hogy a 'con batáraink úgyis képesek behatolni a területeinkre, hogy föld alatt ásnak vagy csatornákon át jönnek. A víziconok pedig egy hatásos és észrevehetetlen kis kábítő lövedéket találtak fel, ami olyan, mint egy kicsi tű. Erre gyakran vigyáznunk kell, mert sose tudni, hogy mikor vetik be... akkor térjünk vissza a védelemre. Mivel a Decepticonok már föld alól is képesek lennének támadni, ezért jóvá hagyom, hogy a csatornákat folyamatos megfigyelés alatt kell tartani, és hogy a föld alá is valamiféle úton-módon védelmi rácsokat kéne vezetnünk. Van valakinek valami javaslata?
Az Autobotok gondolkozni kezdett, aztán Rodimus állt fel szóra.
- Esetleg elektromos energonrácsokat tudnánk föld alá elhelyezni. Azért is lenne jó, mert az elektromosságot az acél, a föld és a víz is vezeti.
- Ez remek ötlet! Remélem számíthatunk rád az ilyen speciális védelem kifejlesztésére, Red Alert?
Red Alert: Máris értesíteni fogom a szerelőket és szólunk a mechanikoknak is.
- Akkor ezt megbeszéltük. A víziconokat szemmel kell továbbra is tartanunk, mert a két főnök kis kedvenc tanácsadója, Holdszárny elárulta boldogan dalolva, hogy Mirage-ot és Tidal Wave-et Megatron ráállította Optimus Prime felkutatására.
Hot Shot: Micsoda?! Judy, erről majd én és a csapatom személyesen fogunk gondoskodni, hogy ez a két Megatron-fan ne találja meg Optimuszt!
- Nem lesz könnyű vállalkozás. Vigyétek magatokkal Landmine csapatát is.
Landmine: Nyugodtan, rég nem vertem már Decepticonokat.
Hot Shot: Rendben, ahogy kívánod, Judy. Van még valami mondanivalód?
- Igen volna. Waruszt hagyjátok békén egyelőre. Most az egyszer megbocsátottam neki, de ha mégegyszer rossz fát tesz a tűzre, akkor nyugodtan rátok bízom.
Rodimus: Én türelmes és megértő vagyok az újoncokkal szemben, de annak a kölyöknek már az atyai pofon se segít, hogy észhez térjen és legalább legyen egy kicsit közreműködőbb.
Ratchet: Ami azt illeti, a fiú SOHA se lesz olyan jó vezető, mint Judy.
- Ugyan, ne túlozzunk... közel se vagyok olyan jó, mint Optimus.
Rodimus: Lehet, hogy te máshogy csinálod, mint ő, de attól még mindig ígéretes vezér vagy. Nem véletlen, hogy mindenki téged akart továbra is Optimus Prime helyettesének és nem Magnuszt... apropó! Hol van Zeta Prime?
- Tényleg! Ő hiányzik! Ratchet, szóltál neki is?
Ratchet: Persze, hogy szóltam, és mondta is, hogy jön! Lehet, hogy közben más dolga akadt... beszélni szerettél volna vele?
- Igen, beszélni szerettem volna vele, de már mindegy... meg akartam kérni valamire.
A társaság még megbeszélte a beosztásokat és a védelem körüli feladatokat, majd szétfoszlott. Judy azonban félrehívta Rodimuszt, mert beszélni akart vele.
- Rod, te mindig is jó vezető voltál és nekem is sokat mutattál ebből.
Rodimus: Persze, de... miről akarsz beszélni?
- Arról... hogy egy kis időre el kell mennem.
Rodimus: De Judy! Optimus után te is el akarsz tűnni? Hisz szükségünk van rád, nem mehetsz el!
- Nyugi, csak kis időre, aztán vissza jövök. Nem fog öt napnál sem tovább tartani. Addig is szeretném, ha te irányítanád helyettem a bandát, amíg le kell rendeznem egy-két dolgot.
Rodimus: Mik lennének azok?
- Arról most nem beszélhetek. Személyes ügy.
Rodimus: Akármi is az, nagyon jól gondold meg, mit teszel. Veszélyes dolgokra vállalkozol ám te is... biztos vagyy benne, hogy végig akarod csinálni azt, amit el akarsz intézni?
Judy sóhajtott egyet.
- Igen, biztos vagyok. Ugye számíthatok rád.
Rodimus: A te kérésed nekem parancs, amíg te vagy a fővezérhelyettesünk, Judy.
- Köszönöm. És még valami. A távollétemben ne ütlegeld Waruszt még akkor se, ha majd felrobbansz tőle.
Rodimus: Megpróbálhatom, de azt nem ígérem, hogy kedves leszek vele. Legalábbis azok után, hogy téged mert ócsárolni és a belvárosban jó páran miatta kerültek szerelőasztalra.
Judy elköszönt a társától, aztán hátat fordított. Semmivel sem törődött immár, hanem azzal, hogy valakivel megbeszéljen egy-két dolgot. És ez a valaki meg épp nem az a személy, akivel akárki az Autobotoktól hajlandó lenne elcsevegni.

/Határövezet/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 4:07 pm

Judy belépett ide és megnézte az itteni biztonsági rendszereket. Szerencsére a kamerák se képet, se hangot nem vettek fel abból, ami történt közte és Magnus között. Senki se fog rájönni arra, ki ölte meg a nem annyira közkedvelt, de híres Elit Gárda vezetőjét. Hamarosan úgyis valaki meg fogja találni a fejetlen roncsot...
Az ajtó kinyílt és bejött rajta néhány Autobot, köztük Rodimus is, aki kicsit megilletődve találta itt újra Judyt.
Rodimus: Judy! Össztűz most mondta, hogy visszatértél. Látom, hamar végeztél a dolgoddal.
- Igen, én is meglepődtem rajta, hogy gyorsan eltussoltam a földi dolgaimat.
Rodimus: Áh, szóval emberi ismerősökkel voltál, mi?
- Igen, velük is törődnöm kell emberi mivoltomban, mielőtt azt hinnék, történt velem valami. De hát nem mondhatom el nekik, hogy tulajdonképpen mi vagyok igazából.
Rodimus: Ez igaz. Bár tudnak sokan a létezésünkről, nem kéne kiszivárognia annak, hogy te egy különleges Transformer vagy.
Judy egyetértően bólogatott, de gondolatban elégedetlen volt. Ha netán Rodimus egyedül állított volna be, biztos már most végezné úgy, mint Magnus... bár nem egyhamar, hisz Judy jól tudta, hogy az alvezér komoly és erős harcos. Megatron pedig egy kicsit lenézte őt, ahogy Optimusszal teszi mindig.
Kénytelen volt elfogadnia magában, hogy Rodimusszal csak később számolhat.
Össztűz is hamarosan csatlakozott a csapathoz.
Össztűz: No, jöttem vissza dolgozni, csak elküldtem Acélfejet az egyik biztonsági helyére... áh, látom, Judy is itt van!
- Nem tudtok amúgy valamit Zeta Prime-ról?
Rodimus: Miután elmentél, Zeta Prime értesített, hogy gondok akadtak az Autobot Tanács épületében, és Alpha Trionnak szüksége volt rá.
- Áh, akkor mégis dolga akadhatott. Remélem, gyorsan sikerül lerendezni ezt a...
Rodimust felkeresték rádión. Az Autobot alvezér fogadta Acélfej adását, majd aztán a világosszürke arcmodula majdnem elfehéredett döbbenten. Mindenki kíváncsian nézett rá, hogy mi van. Judy azonban már sejtette, de úgy csinált, mintha ő is rosszat sejtve nézné Rodimuszt.
Rodimus: Primuszom... az nem lehet... nem...
- Mi történt, Rodimus?
Rodimus: Magnus... vagyis Ultra Magnuszt valaki megtámadta a vezérlőben és megölték!
Mindenki megrökönyödötten nézett Rodimuszra.
Össztűz: Ez... ez biztos? Megölték Magnuszt??
- Oda kell mennünk! Össztűz, értesítsd Sentinel Prime-ot, Omega Supreme-t, Ratchet-et és Red Alertet! A többiek jöjjenek utánam!
Mindenki vette és teljesítette a parancsot. Amíg Össztűz elment a hívatandóakért, a többiek pedig elmentek a bőntény helyszínére.

/Autobot főbázis (vezetői terület)/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)   Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Autobot főbázis (vezérlői és statisztikai termek)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Autobot főbázis (folyosók)
» Destroni főbázis (trónterem)
» Autobot főbázis (vezéri terület)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: