Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gyakorlóterek

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 1:48 pm

Ezeken a szent helyen gyakorolnak az Autobotok, céltáblákkal és gyakorlóbábukkal is. Gyakran Judynatort és Optimuszt itt is meg lehet találni (csak ha náluk ki van-e írva, hogy jelenleg hol tartózkodnak).
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimePént. Május 07, 2010 10:20 pm

Beléptem a ringbe, aminek nem volt oldala, így könnyen le lehetett róla sodródni a harc hevében.
A barátom, Kopottgumi már várt engem és karba tett kézzel, mosolyogva végig mért.- Mintha híztál volna Kőfejű!- állapította meg gúnyos mosollyal. Én persze ezt nem vettem magamra és valami frappánssal visszavégtam:- Nem tudtad, hogy mi, alakváltók nem is hízunk? Vagy ennyire hülye vagy, vagy csak szimplán hűtővizet kell cserélned?
Szemmel láthatólag ő sem dühödött fel. Minden harc a szokásos módon kezdődött: Végigmértük egymást és felbecsültük, hogy mennyi esélyünk van a győzelemre. Ezután próbáltuk egymást idegelni a beszólásainkkal. Ezt követően pár percig némán figyeltük egymást. A nézők izgatottan duruzsoltak és várták, hogy a ringben tartózkodó két alak egymásra ugorjon és ontsa egymás olaját. Néha valaki olyat is bekiabál, hogy: "kezdjétek már el!", vagy éppen: "Na mivan? Meghaltatok?!"
A buták. Mintha nem tudnák, hogy meg kell várni a gongot.
A közvetítő lassan fellépett a küzdőtérre és szájához emelve a mikrofont, ezt kiabálta: "Hölgyeim és uraim! Autók ás Repülőgépek!! A selejtezők utolsó mérkőzését látják a Cybertron-i Gladiátor Bajnokságon! A mai utolsó mérkőzés résztvevői: Kőfej és Kopottgumi!!! Nagy tapsot nekik!"
A nézők tapsolni kezdtek és vagy öt percig nem hagyták abba, éppen ezért alig lehetett hallani a gongot. Ordítva egymás felé kezdtünk rohanni. Megpróbálom rávetni magamat és földreteríteni, kihasználva ezzel a súlyfölényemet.


A hozzászólást Brawnbrain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 29, 2010 9:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 12:39 am

*Egyszer csak be gurultam egy helyre fék csikorgatva meg álltam és átalakultam.
~Már megint hova a salakba kerültem?
*Kis nézelődés után rá jöttem, hogy a gyakorló téren kötöttem ki.
-Micsoda? Ki kötöttem? Hülye vagy? Mégis minek nézel te engem hajónak? Húz a bánatba nem kell ide narrátor.
*A narrátor elindult kifelé az ajtón meg sértődve.
-Hé te meg hová mész? Azt hitted csak úgy le léphetsz? Mégis ki fogja itt le jegyezni a dolgokat talán én? Na folytasd a munkát ha már ezért tartalak és fizetek is neked.
*Miután a narrátor folytadta munkáját Warusz észre vehette, hogy a közelében állok őt bámulják amiért magában beszélt.
-Mégis mit néztek? Nem láttatok még olyat akinek le fagyot kissé a processzora?
*Miután mindenki ment a maga dolgára észre vettem, hogy az egyik falon van egy monitor amiben valami bunyó ment. Bár elég unalmas volt ezért fel is bontottam egy dobozos gép olajat.
-Öcsém ezt a kettőt is jól el méretezték. Olyan lomhán mozognak, hogy az már szinte lassított fel vétel. Hol a távirányító? Remélem nem minden hol ezt a vacakot adják.
*Meg találva a távirányított hamar rá jött, hogy nincs több csatorna.
-Áá ez kész idő pazarlás megyek lövöldözni.
*Oda ment a cél táblák elé és egy gyengébb erejű fegyvert el kérve lövöldözni kezdet a mozgó célpontokra.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 1:02 am

*A gyenge erejű fegyverrel csak az volt a gond, hogy nem volt túl látványos. Ahogy a célpontok sem voltak túl nagy ki hívások, de hát ez van. Sajnos nem lehetett egy még üzemelő álcát ki kötni és céltáblának használni.
-Hát ez sem túl izgalmas, de jobb mint azt a két nagy darab álldogálását nézni.
*Ivott még egy kortyot az olajból majd a fegyvert vissza tetet a helyére és valami már után nézet.
-Mostanában nem képesek rendesen le hűtőt olajat adni csak ezt a szoba hő mérsékletűt.
*Ki itta az olajat a dobozból majd a dobozt be hajította egy kukába.
-Mint járt le hunyóm az optikám olyan unalom van itt.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 8:29 pm

*Nem igazán tudtam mit csináljak így oda mentem egy gyakorló robothoz be kapcsoltam és miközben ő védekezett én ütöttem őt.
-Hé narrátor van valami ötleted mit csináljak ezután? Tudod nem valami érdekes olyat verni akinek még annyi agyi chipje sincs mint egy álcának.
*A narrátor meg vonta a vállát.
-Hallod-e nem vagy túl nagy segítség ötletekben. De végül is nem az eszedért fizetlek.
*Meg unva a gyakorló gépet gyorsan ki kapcsoltam.
-Talán össze jön valami feladat hamarosan. Mostanra már meg kellet kapniuk az át igazolásomról az adatokat.
*Észre vettem, hogy megint figyelnek egy páran.
-Most mi van? Tudom, hogy szép színem, de ez miatt ne legyetek irigyek, inkább festessétek be magatokat.
*Ott hagytam a társaságot.
-Komolyan mondom itt már beszélni sem szabad magamban, egyből ki nézik a robotot.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 2:05 pm

*Ki tudja, hogy Judynator mennyi ideje rostokolt a vezérlőben, de nagyon örült neki, hogyha csak egy kicsit, kimozdulhatott felkeresni Waruszt. Amióta Optimus Prime elment egy nagyobb csapattal egy másik bolygóra megvédeni az energonbányákat, rá maradt minden munka és felelőség terhei.*
~ Hát ez szép... Tudom, hogy miféle hatalommal rendelkezem, na de azért még sokkal jobb volt az az idő, amikor még Optimus engem tanított és gyámomként nevelt fel. Na és a váság! Nekünk ez is elég, most meg itt garázdálkodnak a Terrorconok.
*Végül a gyakorlótéren megtalálta Waruszt. Meglepődve nézte, ahogy az magában fecsagett és fecsegett. Csak akkor terelte magára a figyelmet, amikor komolyabban köhintett egyet.*
- Warusz, örülök, hogy megtaláltalak. Mint te is tudhatod, hogy Optimus távollétében én vezetem a csapatot és óvom meg Cybertront. Most viszont nagy szükség volna rád és a képességeidre... ugyanis a mi területünkre betörtek a Terrorconok. A jelentések szerint hárman vannak és valahol Iacon belvárosaiban garázdálkodnak. Ki tudja, mit keresnek ott, de az tuti, hogy nem egyedül jöttek, hanem egy Decepticon uszíthatta ide őket. A feladatod, hogy először fogd el a három Terrorcont, aztán kerítsd elő a Decepticont, és hozd el élve az Autobot Tanács épületébe.
*Még mielőtt Judy elment volna, Warusz kezébe nyomott egy kábító-lézerlövedéket.*
- Ezzel el tudod kapni a Terrorconokat, de légy pontos, mert nagyon kevés van a tartályában a válságnak köszönhetően... és nagyon vigyázz, mert a Terrorconok nemhogy gyorsak, de veszélyesek is attól függően, hogy milyen fajták. Ha raptor-rex a fajtájuk, jobb ha nem rontasz nekik, hanem leshelyről lövöd le őket. A raptor-rexek a velociraptor Terrorconok újabb változatai és nagy melákok... persze nem elég okos társaság.
*Mielőtt Warusz bármit is mondana, Judy felveszi a lopakodó üzemmódját, és visszaszállt a vezérlőbe folytatni a nehéz munkát.

//A küldetés meséléssel megy.//
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 2:18 pm

Novafény: *éppen a lövészetet gyakorolja, és az egyik lövedék addig pattog ösze-vissza, amíg elnem talál egy Autobotot* jaj sajnálom, nem akartam! Sad
Társaságból páran: *vigyorognak* XD
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 2:33 pm

*Egy lebegő rolleren száguldó akadémiai kis tanonc odapedálozik Novafényhez, akinek a kezébe nyom egy üzenetet. Az üzenet Judynatortól jött. Mivel a trónörökös már nem tudott kimozdulni a munkája alól, kénytelen volt ilyen módszerrel kapxsolatot létesítenie Novafénnyel.
A kis tanuló pedig visszapedálozik az akadémiára, de épphogy odaért volna, ha nem ütközik neki egy nagy darab civilnek, akinek a kezei akkorák mint a gorillának. Amíg az elátja a kölyök baját, Novafény elolvassa az üzenetet.*

Novafény!
Sajnos túl sok a dolgom ahhoz, hogy személyesen látogassalak meg a legelső küldetésedre való megbízással. A határövezetnél jelentették, hogy a kerítéseknél pár szemtelen kis Decepticon-protoforma (gyerekek) rohangálnak és üvöltőznek huligánok módjára és állandóan piszkálják az őröket.
Menj oda és próbáld elhessegetni őket, mielőtt az őreink megbolondulnak tőlük, és a legrosszabb esetben meg is üthetik őket (ezt pedig nem akarná se Optimus, se én, mert ugye gyerekeket nem bánthatunk).
Ha a kis protoformákat sikerült előznöd a határvonalról vissza a helyükre, gyere a vezérlőbe jelenteni!
Szívélyes üdvőzlettel: Judynator


*Miután Novafény elolvassa a levelet, tegye el és induljon el a határvonalhoz.*

/A küldetés meséléssel zajlik le!/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 2:43 pm

Novafény: miért én fogtam ki ezt?-.- A mai Decepticon-protoformák csak abból értenek, ha egy hatalmas maflást adnak neki-.- Mindegy, megpróbálkozom mással előtte, ha nem megy, jöhet a maflás nekik... *elteszi a levelet és elindul a határövezet felé*

/Határövezet/
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 8:46 am

*Nagyban unatkoztam mikor valami bige oda jött hozzám és valami be hatolókról beszélt.
~Hát ez meg ki?
*Nem igazán akart be mutatkozni csak valami helyettes pozícióról beszélt.
~Optimusz el ment és ez a spiné van helyette. Primusz segíts.
*Miután a spiné el ment meg forgattam a kábító karabélyt párszor majd el tettem.
-Vége, hogy el ment utálom ha sok a duma és kevés az akció.
*Átalakultam sport kocsivá és gázt adva elindultam a belváros felé.

/Iacon belvárosa és más mesterséges városok/
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 12:18 pm

*Gondoltam vissza húzok a gyakorlótérre és nézem a monitort. Meg is tettem miután átalakultam, de még mindig a két nagy darabot mutatták.
~Ezt a dög unalmat mást sem adnak, csak ezt a két nagy darab romantikázását.
*Próbáltam valami mást találni amíg nem sikerült elő keresni a híradót. Éppen azt mutatták milyen rendetlenség van a piacon amit én okoztam.
~Igazán fel takaríthatnák azt a helyett.
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 10:01 am

Mikor újra visszakapcsolódtak az optikáim, valami nem stimmelt. A padlón vagyok és mindenem fáj. *ejha, jó kis bunyó lehetett*-gondoltam. A földön fekve körülnéztem. Mellettem feküdt Kopottgumi és szemmel láthatólag nem tudott róla, hogy a világon van. A bíró odalépett hozzám és felsegített.- Ki nyert?-kérdeztem. - Pontozással Kopottgumi, uram.- válaszolta.
*a fenébe* Leléptem a küzdőtérről és elkezdtem a kijárat felé sántikálni.- Uram, magát szervízbe kellene vinni!- Kiabálta utánam a spori. -Ejha, jól vagyok, inkább megyek inni egy kis gép olajat.- Mondtam halkan. Ebben persze egy kis irónia is lapult, ugyanis valójában járni alig tudtam. Éppezért jó nehezen átalakultam és kigurultam az arénából. Míg az út szélén robogtam, eszembe jutott, hogy most inkább nem kéne gép olajat inni, hiszen eléggé pénzszűkében vagyok. Mivel melóm sincsen, úgy döntöttem, meglátogatom Judynator fővezért.

/fővezérlő/
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 8:59 pm

*Hamar meg untam a híradót meg az egy helyben való állást gondoltam ideje el gurulni. Átalakultam kocsi üzem módba majd néhányat dudálva el húztam a csíkot. Ki kanyarodva az épületből tövig nyomtam a gázpedált amíg csak lehetett.
~Bulizni kéne egyet.
*Gondoltam magamban, de nem igazán tudtam jó helyet. csak egy hely jutot eszembe, de az tök gáz nevet kapot, de azért gondoltam be nézek oda.

/Kék Energon bár/
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 10:19 pm

Novafény: *megérkezik*
- Végre^^' körül akarsz nézni kicsim?^^
*Ezüstke csipog*
- oké^^
*és sétálni kezdenek*
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 10:23 pm

Nem sokkal később Red Alert a Miniconjával, Longharmmal megérkeztek a gyakorlótérre, hogy Novafényt és Ezüstangyalt megtanítsák a kapcsolódásra.
- Nehéz nap volt ez. Remélem, Judy elcsípi végre azt a neveletlen kölyköt.
Longharm csipogott egy sort.
- Na igen, a processzormódosítás nem lenne rossz ötlet, bár ilyesmit csak a Decepticonok csinálnak, hogy hűségesek legyenek Megatronhoz... mondjuk csak azt a rossz tulajdonságát iktatnám ki belőle és kész, ha lesz rá engedély.
Longharm megint csippantott egyet, amire Red Alert bólintott.
Amikor megtalálták Novafényt és Ezüstangyalt, furcsa látvány tárult a szemük elé. Az újonc sétálgatott egyet a kis Miniconjával kézenfogva, mint egy anya és a kislánya. Ezt el is nézték csendben egy jó darabig.
- Lám csak... ők nem egy típikus kis páros, nemde? Novafény sem úgy kezeli Ezüstangyalt, mint egy Minicon partnert, inkább több, mint egy barátot. Szerinted is olyan, mint egy anyuka?
Longharm: Bip-bip, puty-puty! Biiip!
- Igazad van! Ezüstangyalon látszik, hogy élvezi is a dolgot.
Végül aztán odaszólt Novafénynek.
- Nem semmi, amit ti ketten alkottok! Gyertek ide, még sok lesz a dolgunk!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 12:18 pm

Novafény: *meghallja Red Alert-et, majd odamegy*
- Jó napot uram^^ Végül is a Mini-con is "élő"lény, ami érez, ha szabad ezt mondanom^^
*Red alert mondja, hogy sok dolguk lesz*
- értem, de legalább többet tudok a Minicon-okról és a kapcsolódásról^^
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 2:14 pm

- Hát persze, a Miniconok is olyanok, mint mi. Nálunk az Autobotoknál Miniconok is egyelő jogot élvez. - mondta nyugtatóan, de aztán kicsit szomorúan folytatta a mondatát. - Sajnos a Decepticonok rabszolgaként kezelik őket és mivel a Miniconok ragaszkodnak a gazdáikhoz, az ők társaik nem tudják, mit csinálnak. Megatronnak is van egy Miniconja, de ő az egyetlen, aki önszántságból gonosz, hiába sajnálja a fajtáját.
Longharm kicsit megijedt, így Red Alertnek kellett megnyugtatnia, amíg a kicsi partnere össze nem szedi magát.
- Nos, a kapcsolódás látszólag könnyű, mint a karikacsapás. Pedig nem az. Lépésekben kell csinálni, de olyan gyorsan is. Azonban itt nemcsak a kapcsolódás a legneheze a dolognak, hanem az erő használata. Amikor egy Minicon rád kapcsolódik, az erőd 25%-al megerősödik... de már ez is elég nagy a normálishoz képest, amit meg kell tanulni használni, különben ez az erő elszabadul és nem tudod irányítani, amíg a Minconod átmeneti szimbiózisban van veled. Most pedig tartok egy kis bemutatót.
Red Alert félrelépett egy távolabbi céltábla-sor felé.
- Longharm! Powerlink!
Longharm átalakult alt módba és rákapcsolódott a gazdája hátára. A kapcsolódás során egy erős fegyver pattan ki belőle, amit a szerelő Transformer megragadt és lőni kezdett egy nagy sorozatot a táblák felé. A nagy erejű robbanás után csak porrá lőtt táblák maradtak a helyükben.
- Látod, milyen erőt használtam? Te kezdetben nem fogsz tudni ilyen erős támadásokat csinálni. A kapcsolódás első lépése, hogy aktiváld a Minicon-portod. Második lépés, hogy lazíts és igazolódj a Miniconhoz. Harmadik pedig az erődet tartsd kordában. Előbb a kapcsolódást gyakoroljuk, azt majd az erőd használatát vesszük át. Úgy gyakorolj, ahogy mondtam és ahogy láttad a bemutatón.

/10 reagnyi gyakorlást csinálj, aztán szólj ha kész vagy!/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 2:28 pm

Novafény: *figyelmesen hallagatja Red Alert-et, aztán sokkolja, hogy mi a helyzet a Decepticonoknál* jaj szegények! Sad
*aztán végignézi a bemutatót*
- HűűűűO_O
*aztán megkapja, hogy mit kell gyakorolnia*
- Rendben!
*hátrál kicsit*
- Ezüstangyal! Powerlink!
*Ezüstke átalakul alt módba, és az a bal karjára kapcsolódik, vagyis kapcsolódna, ha nem esne le, ami fájt neki*
Ezüstke: bip! Sad
Novafény felveszi vigasztalóan: semmi baj, egyszer sikerülni fog:(
~ Talán nem kapcsolt be a port...
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 2:48 pm

Novafény kis idő múlva: mehet Ezüstke?^^
Ezüstke: bip!^^
Novafény: Ezüstangyal! Powerlink!
*ezúttal majdnem sikerül a kapcsolódás, de a port nem indul be, és ezüstke megint a földön végzi*
Ezüstke: bip:(
Novafény: próbálkozunk még^^
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 2:56 pm

Novafény: Ezüstangyal! Powerlink!
*megint az az eredmény, mint legutóbb*
- Ez nehezebb, mint gondoltam!X_X
Ezüstke: bip!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 3:02 pm

Novafény: Ezüstangyal, Powerlink!
*ezúttal majdnem sikerül, de túl lassan*
Novafény: valami legalább van^^'
Ezüstke: ^^'


A hozzászólást Novafény összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 25, 2010 3:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 3:03 pm

Novafény: *újra próbálkoznak, de már megint lassú a folyamat*
- Valahogy gyorsítani kell...
Ezüstke: bip!
Novafény: ~nem fogjuk feladni!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 3:11 pm

Novafény: *próbálkoznak újból, és ezúttal kicsit gyrosabb lett az eredmény*
- kezdünk fejlődni!^^
Ezüstke: bip!^^
*boldogan ugrál Ezüstke*
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 3:13 pm

Novafény: Ezüstangyal, Powerlink!
*már kicsit gyorsabb megint*
Novafény: éjlen!^^ remélem nem lesz lassab most!^^
*készülnek az újabb próbálkozásra*
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 3:14 pm

Novafény: Ezüstangyal, Powerlink!
*már nem olyan lassan halad a kapcsolódás*
Novafény: még kettő és sikerül!
~ remélem!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorlóterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterek   Gyakorlóterek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorlóterek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gyakorlóterek és akadémia
» Decepticon-kiképző akadémia és gyakorlóterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: