Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kék Energon bár

Go down 
+2
Warusz
Judynator
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 6:56 pm

*Demolishor azon kapja a fejét, hogy Warusz szabadulni próbál, ő pedig próbálja fenyítéssel lenyugtatni.*
- Elég legyen már, vagy összetörlek, te Primusz-csapása!
*Már majdnem szétnyomta volna, amikor Judynator felől egy kemény áramot kap a képébe. A csapás átjárja belőle még a többi Decepticont is. Közben még Waruszt is elengedi az ilyen sokkba*
- Te kis atomerőmű, azért ennél jobb támadásra számítottam tőled!
*Üvöltötte, miután a feszültség elmúlt, ők viszont egy kicsit még szikráznak és remegnek, de így is lövöldőzésbe lendülnek az Autobotokkal szemben, Warusszal közben már a kutya se törődött. Egyetlen vicces látvány volt, hogy Novafénynek kifogyott a muníciója.*
Egyik Decepticon: Ezt most megszívtad, szivi!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 11:51 pm

-Na csak próbáld meg és oda a túszod te nagyon észlény. Azonnal szét is szednének téged a társaim mint egy konzervet.
*Most, hogy velem törődöttek az álcák Judynatornak sikerült meg lepnie őket majd miután a földre kerültem el kezdődött a tűz párbaj.
~Nagy szerű ilyen lehet anyag galambnak lenni egy csomó vaksi közt.
*Meg próbáltam félre gurulni és fedezéket keresni hátha sikerül el kerülni az össze csapást komolyabb karcolások nélkül. Persze meg kellet várni a végét, de tudtam, hogy segítenem kéne. Valahogy rövidre kellet zárnom az energia bilincset. Ehhez az az ötletem támadt, hogy mivel hátul vanank a kezeim csak elő kell szednem a pisztolyomat és kisebb és gyengébb fokozatra állítva meg próbálni bele lőni a bilincsbe. Ha sikerül talán kiszabadulok és részt vehetek a mulatságban.

/Arra kérném Judynatort, hogy ne ő döntse el mit tesz a karim ha ki szabadul, ha támadok nekem kellene le írnom. Köszi
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 1:21 pm

Judy parancsára minden Autobot lőni kezdett, köztük én is. Ez egy jó alkalom Warusznak, hogy ki tudjon szabadulni Demolishor karmaiból.
-Egyetek lézert, mocsok Decepticonok!-Ordítottam és nem csak a géppuskámmal tüzeltem, hanem a vállágyúmmal is.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 9:43 pm

Nemsokára az épületek tetejéről lesték a csatát a havasi csapat, akik utasításra jöttek Demolishor bajtársának ritkuló csapatát segíteni. Ciklon gonosz vigyorral leste ki a jelenlegi állapotok minden pontját.
- Lássuk csak, ki van itt! ELőször itt van Optimus csinos kis helyettese, vagyis Judyka, továbbá egy repülős vén szatyor és egy doki, egy bilincses kistöki, egy izomagyú gombóc, egy bajba került kicsilány és még egy pár gyenge Autobot kukac. Very Happy Na, gyerekek, kezdődik a tánc! Twisted Evil
Miután Ciklon intett, a havasiak célozni kezdtek az Autobotokra, majd lőni kezdték őket.
- HAHAHAHAHAHAHAHAHA!! Meglepetés, gyerekek! Itt van Ciklonusz mikulás bácsi és ajándékokat hozott! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 10, 2010 12:44 pm

Novafény gyorsan elbújik, hogy legyen ideje elővenni a tartalék mumicíót: hol a fenébe van??
*végül megtalálja, és feltölti a lőfegyverét*
Novafény: még jó, hogy felkészültem!
*és meglátja Ciklonuszt, aki felé lőni kezd és eltalálja a farokrotorját* nesze te répaképű!
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 10, 2010 12:54 pm

A harc folyamán váratlan támadás érte az Autobotok csapatát. Épphogy majdnem visszatartották Demolishor csapatát, de Ciklonusz csapata kétszer annyian voltak az ők terrorconjaikat is beleszámítva.
- Erősítést kell hívnunk! Ez a vihogó őrűlt ránkuszította a havasi gárdát! - szólt a tűzharc között, aztán beleszólt a rádióba. - Itt Judynator fővezér! Erősítést kérek a Kék Energon bár felé! Váratlan támadás ért mindannyiunkat!
A havasiak tetőről lőnek minden irányból, ők viszont teljesen körbe vannak szinte kerítve. De még így sem tántorodtak meg az Autobotok, a harcot addig tartják, ameddig tudják.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 11, 2010 3:24 pm

*Nagy tűzharc folyt az Autobotok és a Decepticonok közt. Egyre többen voltak már az Autobotok és egyre kevesebben Demolishor csapata. Majdnem visszavonulót fújt, amikor váratlanul bukkant fel az erősítés Cyclonus és a havasi csapata, akik iszonyú tűztámadásba kezdtek az Autobotok ellen. Ezzel nemcsak jó párat szitává lőttek, de rengeteget kivontak a forgalomból.*
- Nocsak Cyclonus! Nem számítottam a te érkezésedre, de most az egyszer örülök viszontlátásodnak! Intézd el az Autobotokat, amíg én elmegyek az energonokért!
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 11, 2010 5:36 pm

Éppen Judyékkal együtt tüzeltem az álcákra, mikor fájdalom nyilalt a jobb kezembe. Felnéztem az égbe és Cyclonust láttam egy csomó másik Decepticonnal. Próbáltam meggátolni, hogy a karomból szivárogjon az olaj, de közben a vállágyúim nem hagyták abba a tüzelést.-Hogy az a...-szitkozódtam.-Ha itt is patkolok el, keresztüllövök egy két Decepticont az biztos!
Mostmár egyértelmű fölényben voltak azok a mocskok, de egy Autobot sohasem adja fel a harcot! Hagytam a karomat, hadd olajozzon, és a géppuskámat fogva azzal is lőni kezdtem..-Nem mintha nyavalyogni szeretnék, de itt egy kis probléma van srácok!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 11, 2010 10:56 pm

/Elégé nem tiszta hogy szabad vagyok-e sem így majd a kövi admin vagy modi döntse el. Addig nem lövök csak fedezékben vagyok/

*Miután fedezékbe sikerült jutnom a pisztolyommal próbáltam szét lőni a bilincseket. Ami nem ment könnyen mert a kezeim hátra voltak bilincselve. Aztán láttam, hogy az egyik égi társam meg a túl súlyos behemót bénázik.
-Te jó szagú benzin gőz! Ti meg hol kaptatok ki képzést valamelyik el züllőt bolygón vagy a xuzt 7-en vagy mi?
*Csak reméltem, hogy szét tudom lőni végre a bilincset mert látható volt, hogy a társaim eléggé nagy salakba kerültek.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 10:21 am

Novafény: hé, téged akarunk megmenteni te egoista majom-droid!
*a fedezékéből lövi a Decepticonokat*
Novafény: de ha akarod, intézd el magad!
*észreveszi, hogy omladozik az épület, de nem tud szólni Judy-éknak, hogy menjenek onnan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 12:26 pm

Hatalmas méretű repülő jármű hasít Cybertron egén, hosszú fehér csíkot húzva maga után, melyet a felszínről is jól lehet látni. Quadrátor az, ki épp egy kis kirándulást hajtott végre jól megérdemelt pihenője idején. Visszafelé tart Iacon központja felé, hogy rövid időre pihentesse hajtóműveit, és energonnal feltankolva visszaindulhasson a Gigantion-ra. Jól érzi ugyan itt magát, de csak az a szülőbolygója. És Metroplex sem nézné jó szemmel, hogy egy egyszerű szállítórobot ne végezze el a dolgát időre. Már pedig ő engedelmes transformer, mert nem szereti ha bármiféle módon nyugtalanság tölti el. Ám ez a nap nem biztos, hogy az övé. Beépített rádióján vészhívást veszt.
”Kék Energon bár? Azt hiszem tudom hol van. De vajon kik a támadók? Csak nem Decepticonok?” – mérlegeli magában a helyzetet Quadrátor. Nem kifejezetten harcias típus, de most szükség van az ő segítségére is. Így sebességét megnövelve, egyenest a Kék Energon bár felé veszi az irányt.
A levegőből hátulról közelítve reméli, hogy a harc zajától nem hallják meg jöttét, s így meglepetésszerűen szórhatja meg plazmával az épületek tetejéről lövöldöző havasi Decepticonokat, hogy össze zavarva őket, Autobot társai esélyt kapjanak arra, hogy kitörhessenek az ellenség gyűrűjéből.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 4:01 pm

- Vettem, Demy! Te csak húzz innen a terrorconokkal, majd Ciklon bácsi megtanítja őket táncolni, hahaha! Twisted Evil
Megvárja, amíg Demolishor elvonul a csapata megmaradt tagjaival és Ciklonusz utánaküldött terrorconjaival, de nem engedik, hogy az Autobotok átmenjenek. Látja, hogy Warusz épp szabadulni próbál a bilincseiből, innen jött egy szemét ötlete, hogy meglővi azt az épületet, aminél épp támaszkodhat.
- Minden jót, öcsi!
Már majdnem meg is ölte volna Waruszt, ha nem jött volna olyasvalami vagy olyasvalaki, akire senki se számított, nemhogy Ciklonusz. Bár ő látta, de a többiek nem vették észre.
- Hékás, eltakarja ez az ízé a napot, ni! VIGYÁZZATOK, ESZEMENTEK, HASRA!!
A havasi banda nem hallotta, mit szólt a főnök. Csak akkor kaptak észve, amikor az égből a valami tüzelni kezdett rájuk és néhányat leszedett.
Egy havasi Álca: Egy gigantioni!!!
- Akkor mit ácsorogtok még ott?? Ti ottan kapjátok le azt a gigantikus madárijesztőt, én addig a többiekkel elintézzük a többi Autobotot! Mad
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 31, 2010 12:28 am

*Már untam, hogy állandóan a bilincsel szórakozok ezért kezdet kicsit túl melegedni a hűtő vizem.
-Szedje már le ezt a vackot rólam valaki.
*Hirtelen be borulni látszott az idő, de mikor fel néztem kissé meg örültem a nagy behemótnak az égen.
-Na végre meg hozták az energon szendvicsemet. Bár kissé túlzásba vitték mikor azt mondtam, hogy a lehető legnagyobbat hozzák, de hát kit izgat ez már úgy is az enyém..
*Mivel még mindig bilincsben voltam és el vonták a álcák figyelmét ügy döntöttem kirohanok a fedezékből és neki rohanok vállal az egyik álcának. Ha ez sikerül akkor egyel kevesebb lesz a talpán és így csökken a tűz erejük és neki mehetek egy másiknak amíg észbe nem kapnak. De erre nem volt sok esély Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 31, 2010 7:38 pm

-Adok én neked kiképzést, csak először ezeket a Decepticonokat nyomjuk le!-ordítottam a nagyképű Warusznak, aki még mindig bilincsben volt. Lőttem, lőttem az ellenséget, közben meg folyamatosan változtattam a helyemet, nehogy megint eltaláljanak.
A géppuska a kezemben túlmelegedett és használhatatlanná vált. Tudtam, hogy egy pillanatra sem hagyhatom abba a tüzelést, így eldobtam a puskámat és az egyik halott álca géppisztolyát kaptam fel. Nagy szerencsém volt, mert Cyclonus egyik csicskájának a lövése éppenhogy elkerülte a fejemet.-Hogyaza...! Na mostmár elég legyen! bekeményítek!-kiáltottam.
Erre becéloztam a Decepticon fejét és bumm...
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 01, 2010 10:44 am

Novafény: *tovább lövi a Decepticonokat, mikor látja, hogy omlik az Épület Judy fele*
- VIGYÁZZON!
*félrelöki Judy-t, így az épület rá omlik, és csoda, hogy nem nyomták agyon a romok*
- Jaj nekem! Shocked
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 7:29 pm

Az erősítés útban van, de még mindig elég vészes helyzetben voltak Demolishor és Cyclonus Decepticonjai között, ráadásul a Terrorconok, akik még életben voltak az energonfeldolgozó üzem felé kezdtek el futni szagot fogva. A helyszínen minden hirtelen árnyékossá vált. Judy felnézett az égbe, ahol már ott lebegett a gigantioni segítségük. Quadrátor lövései záporokban hullottak az ellenségre, akiket még sokkal váratlanabbul is érte a támadás.
~ Úgy tűnik, másvalaki is vette az adést, amikor erősítést kértem a bázisból. Soha jobbkor!
- Mindenki kifelé a gyűrűből! Meg kell állítanunk Demolishor Terrorconjait! Ki az út felé! - utasította az Autobotokat.
- Vigyázat! - üvöltötte Röptűz az omladozó falak miatt.
Szinte majd rázúdult volna egy nagy halom rom, ha az egyik újonc, Novafény nem lökte volna félre. Az épület ráomlott, de szerencsére semmi komoly baja nem lett.
~ A kis újonc lány megmentett. Nem fogom ezt elfelejteni.
Miközben gondolta, a fénykardjával odament Waruszhoz és kettéhasította a bilincset. Még pislogni se tudnak a többiek, mire átalakult lopakodó jet üzemmódba.
- Autobotok, Transform and roll out! Ahogy Optimus mondja!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 6:35 pm

- Rendben, te Primuszcsapása. Tartsd a frontot, de egy Autobotot se engedj utánunk!
Mihelyst lerendezték a tervet Cyclonusszal, intett a katonáinak és a Terrorconoknak, hogy induljanak energonért. A csapat hanyatt-homlok kifutott a csatatérről rábízva havasi kollégákra az Autobotokat. A Terrorconok nagy mennyiségű energonnak illatát érezték. Elszántan futottak előre.
- Csapat, utánuk! Biztos, hogy megérezték az energon-feldolgozó üzemnek az energonjait! Nyomás, nyomás!
A havasiak jól végezték munkájukat, így Demolishor csapata ki tudott törni a tűzharcból. Épphogy leléptek volna a helyszínről, amikor egy hatalmas objektum váratlan megjelenése meglepte őket. Az óriás gigantioni Transformer lőzáporral zúdított mindenfelé, ahol csak Decepticonok voltak. Csak esélyt adott az Autobotoknak, hogy kiszabaduljanak a havasiak körvonalából.
- Uram, most mit tegyünk? - kérdezte az egyik katona, akit épphogy eltalálták a lövések, de viszont a csapat többi részéből sokak megsérültek a gigantioni támadása során.
- Mindenki utánam! Aki még épségben van, hátulról fedezze a csapatot! Én majd elől fedezem a Terrorconokat!
- De uram! Na és a sérültek!
- Nincs időnk rá! Mozgás, vagy te is köztük rohangálhatsz! - ordította Demolishor.
Az akadékoskodó katonája fogta magát és sietett, ahogy csak tudott. A többiek, akik megsérültek, épphogy bírták az iramot. Ketten viszont elbuktak és lemaradtak a csapattól. Demolishor bátorságukért és önfeláldozásukért gondolatban kicsiny kegyeletet adott nekik, aztán nem törődött többé velük.

/Folytatás az energon-feldolgozó üzemben/
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 12, 2010 6:42 pm

Novafény: *meglátja a két katonát, és menne elfogni őket, de látja, hogy haldokolnak*
- Jaj nekemO_O
*és hívja a legközelebbi orvost*
- remélem hamar ideér... Addig megyek a többiek után
*és elindul, de tévedésből Demolishor-ék után*

/Energon-feldolgozó üzem/


A hozzászólást Novafény összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 13, 2010 8:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 3:53 pm

*Szinte csoda volt, hogy végre valaki ki szabadított. Aminek végre örülhetem és minden cserébe a fegyvereimmel folytattam a desepciton irtást. Kezdtünk fölénybe kerülni amikor is jó páran le léptek.
-Hékás ezek meg kléptek és elindultak az energon után. Jó lenen riadóztatni az ott lévőket amíg még lehet.
*nem kellet nekem parancs az átalakuláshoz egyből kocsi formában voltam.
-Találj ki saját szlogent Főnök Baby, mert neked ez nem áll jól.
*Bele tapostam a gázba, hogy utolérjem Demolishoz csapatát. Míg haladtam előre újra töltöttem a fegyvereket és amint tudoom célba is veszem az első terrorkont aki elém kerül,

/Energon-feldolgozó üzem/
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 8:00 pm

Nagyban írtottam a Decepticonokat, mikor az egyik becélzott engem. Jobbra gurultam, mint egy kommandós, elkerülve a lövést, majd kontráztam egy lövéssel. A lábát találtam el, amitől a talajra zuhant.
~ Veled majd foglalkoznak a többiek.
Láttam, hogy Warusz ezidő alatt kiszabadult Judy fővezérnek köszönhetően. A nagyképű csávó látta, hogy Demolishorék készek meglógni és utánuk iramodott.
~ Jobb lesz, ha én is megyek, mert a végén még otthagyja a processzorát!
Átalakultam Hummer üzemmódba és padlógázzal követtem. Egy terrorkon ugrott elém, majd drifteltem egyet és jobb oldalammal elkaszáltam a söpredéket.

///Energon-feldolgozó///


A hozzászólást Kőfej összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 14, 2010 4:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 1:58 pm

- Hajrá, gyerekek! enkit se kíméljetek!
Harsogta be az egész csatát, aztán egy eszelős röhögéssel energonlézerrel kezdte bombázni az Autobotokat. A havasiak igyekeztek megakadályozni, hogy Demolishor csapata után vonuljanak. Azonban hiába akarta ráomlasztani az egyik épületet az Autobot főnök helyettesére vagy farmodulon lőni valamelyik Autobot csicskást vagy keresni a gigantioni gyenge pontját, az ellenség megindult, mihelyst Judy kiadta a parancsot, amit gyakran hall ő is Optimus Prime szájából.
~ Lopott szöveg nem áll jól, de még Optimus se tudta volna olyan szépen kimondani! Very Happy
- Hé csajszi, minket meg itt akartok hagyni? Pedig most kezdődik igazán a tánc! Twisted Evil
Pillanatok alatt felvette helikopter üzemmódját és az Autobotok után repült. A havasiak sorra követték a főnöküket az energon-feldolgozó felé, ahová a többiek is elindultak. Ciklon tett egy hosszú ívű malővert és máris a csapat fölé kerekedett.
- Vigyázz szépségem, mert Ciklonusz bácsi ma esőt fog jósolni Cybertronon! Crumplezone, Powerlink!
Az eszelős parancs egy kicsiny tank üzemmódú kis Miniconnak szólt, aki abban a pillanatban bukkant elő a semmiből és rácsatlakozott a helikopter elejére, mintha az lenne a gép orra, amiből egy lövőcső állt ki.
- Na bumm a fejetekre!
Az Autobot csapatra iszonyú erős lövedékek zápora hullott. Akinek nem lesz szerencséje, azt bizony Cyc szó szerint szitává is lőheti.

/Folytatás az energon-feldolgozó üzemben/
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 2:57 pm

Alig indult meg az Autobot csapat Demolishor csapata után, amikor a havasiak utánuk mentek. Ciklonusz keményen a fejük fölé repült és bevetette az egyik kegyetlen módszerét. Judy tudta jól, hogyha egy Miniconokra is specializálódott ellenségre rákapcsolódik akár egy kis társa is, iszonyatos erejű támadásokra képes.
- Vigyázatt! Powerlinkelt!
A robbanás éppen csak megsúrolta őt. Jetfire-t és Red Alertet előre küldte, azonban ő felemelkedett, hogy vízszintes magasságban legyen Ciklonusszal, aki körül gyors ívvel cikázott. Válaszlövéseket adott le az ellenségnek, közben igyekezett leszedni a Minicont Powerlink megszakítása érdekében.
- Na elég legyen az idétlen röhögésből és tűnés haza!

/Folytatás az energonfeldolgozóban/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kék Energon bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kék Energon bár   Kék Energon bár - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kék Energon bár
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Energon és élelmiszerek vásárlása
» Energon-feldolgozó üzem
» Titkos Decepticon bázis energon raktár
» Meterit kövek és meterorit energon bányák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: