Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Beszélgető chat

Go down 
+7
Demolishor
Viharszárny
Warusz
Novafény
Ciklonusz
Judynator
Megatron
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 11:59 pm

Ugyan, semmi probléma, néha én is hibázhatok. Laughing
És amit Megatronnak modtál, abban igazad is van, de mivel én az ő érdekeinek vagyok alávéve... szóval nem mondhatok egy szót sem. Laughing
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:08 am

Judynator ha gondolod gyere ki a hóra és le rendezzünk. Örömest várlak a Havas bolygón ahol le rendezhetjük ezt a kis ellen tétet.

Nem Viharszárny nem hibázhatsz. Mint Decepticon katona nem engedheted meg magadnak, mert különben rosszul fogsz járni nagyon rosszul hehe Smile.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:16 am

Te Megsy, még nem ismered titokzatos nagy erőmet, ami annyi, mint a Mátrixnak. Nemhiába vagyok én Cybertron trónörököse, haha Razz És amúgy sincs kedvem verekedni... és bántanál szegény ártatlan Autobotlányokat? No
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:27 am

Valamit csúnyán el néztél Cybetron trónja egyedül engem illet.
Hogy bántanák-e azt nem kérdés. Mindig kell egy újabb roncs a trón székemhez.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:36 am

Akkor inkább az lennék, mint a partnered, vagy hogy olyasmit csinálj velem, amit egyáltalán nem szeretnék. Razz
Tudod, olyasmire gondolok, amit a kicsik nem tudhatják zsenge kis koruk miatt.Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 8:36 am

Nos szerintem kezdtek kicsit túlzásba esni. Igazán meg beszélhetnétek pm-ben mielőtt veszekedés lesz a vége.
Mellesleg mehetnétek szobára.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 10:31 am

Hm??? Szobára?? EJnye, minek nézel te engem?? Shocked Very Happy
Megatronnal akkor sem mennék, ha ő lenne az Univerzum legkedvesebb férfija! Laughing
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 1:44 pm

JÁJJ-JÁJJ! Ey dolog, hogy Megatron csak a gumikacsijához kedves, de ha tényleg úriember lesz belőle, én a magam részéről sikítva menekülnék! XD Shocked
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 2:22 pm

Szia Viharszárny

Te is szeretsz gonoszkodni?

mert én szeretek gonoszkodni, szeretnél velem barátkozni?
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 2:27 pm

Hali. Nem is tudom, mert én nem az a típus vagyok, aki egyből húúú, oké legyünk jó barátok. Surprised
Majd összejön a játék folyamán. Nehogy azt hidd, hogy szemét vagyok, csak nem igazán bízok tökidegenekbe, akiket nem ismerek. Judy és Megatron az oké, őket már ismerem (előbbi ajánlotta nekem a fórumot), de még nem akarok hirtelen a lovak közé csapni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 2:35 pm

persze, elhiszem mindig így belecsapok a lecsóba.
nem kellett volna előre szaladni.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 2:36 pm

Ne aggódj, ha rendes leszel, ehetünk barátok. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 9:41 pm

oké Very Happy
nagyon jól nézünk ki mi ketten.
remélem nem lesz olyan fiú már oda jön és felakkar csapni minket.
már csak azt hiányozna.
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 9:24 am

Nos Warusz erre lenne 1 jó válaszom, de ténylegesen veszekedés lenen belőle és nem csak ki bontakozóban lenne. Viszont, hogy meg súgjam neked amiről nem tudsz, hogy hogyan lettem Admin az nem is fáj Very Happy Hehehe

Viharszárny nem is tudtam, hogy cannibál vagy. Ezt a részt nem találtam meg az előtörténetedben.
De végül is ha te barátokat akarsz enni abab nem szólok bele, de az NJk falatok lehet, hogy vissza harapnak Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:37 pm

Te jó ég, Ciklon! Shocked
Rád jött az öt perc vagy elfelejtetted bevenni a gyógyszereidet, vagy netán a havasiak az ilyen marhák néha? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:14 pm

Jajj, de csönd van itt!
Hát hol vagytok már, gyerekek?
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 27, 2010 11:30 am

Mégis mit gondolsz, szépségem? Very Happy
Nyár van és mindenki elment nyaralni, és neked is ezt kéne tenni ám. Very Happy
Én inkább a sziklás szeles partokat szeretem, mert ott nem érzem a hőséget és nincs homok sem. Havasi létemre még szép, hogy utálom a meleget, a homokot meg azért is, mert belemegy a számba, a térdembe és még oda is, amiről nem is érdemes beszélni. Mad
Na... Hawaii, DJ, napfény - és napszemcsi, én a Mount Everesten vagy az Amazonasban fogok nyaralni! Very Happy Ezutóbbinál legalább a meleg nem annyira árt, de félek, hogy Autobotok megzavarják ott békés nyugalmamat.
Na, gyógyszereimet megtaláltam Demolishor ágya alatt! Laughing
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 28, 2010 11:32 am

Oké, Cik, jó pihizést, és el ne veszítsd mégegyszer a gyógyszereidet. Very Happy De mért van olyan érzésem, hogy a Armada játék miatt fűződsz az Amazonashoz, amikor te nem is bírod a meleget?

Megsykém, szerintem elírtál vmit. Gigantion vezetője nem Foertess Maximus, hanem Metroplex. Smile De ha már őt is szóba hoztad, akkor ő miért ne lehetne ott? Laughing
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 28, 2010 2:20 pm

Judy, valami baj van az MSN-nel, hogy nem látlak ott? Az MSN kimegy pisilni?XD
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 28, 2010 6:49 pm

Ez van elfelejtettem ki van ott mit vezető. Meg próbáltam ugyan utána nézni, de rohadtul nem akarták mondogatni a nevét mindig csak Optimusz Optimusz pfújjj.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 29, 2010 12:30 am

Javaslatom, hogy nézz meg néhány részt a Cybertron szériából, tisztelt Megatron úr. Smile
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 4:43 pm

Váóóó, és még én vagyok a figyelmetlen barom? Very Happy
Jó-jó, leállok, mert elég volt nekem az a néhány pofon, amit a múltkor kaptam. Laughing

De viszont Aranyfőnixet különleges bánásmódba fogom részesíteni ám! Mad Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 9:38 am

Jajajj, Ciklon bácsi bekeményit. Laughing

Aranyfőnix, ezt most neked mondom, mint egy jó tanács: MENEKÜLJ, HA KEDVES AZ ÉLETED!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 8:20 pm

Szia
Oké
menekülök Viharszárny
köszii
Ciklon tuti hogy bántani fog.
Jajj
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 8:32 pm

Jaj, ne légy már ilyen ütődött, csajos! Viharszárny csak átvitt értelemben mondta!

És amúgyis...

1: Tanulj meg rendesen írni a szabály szerint!!!!!!! Ha Judy meglátja a reagodat a trónteremben, amilyen iszonyat, egyből ki fog innen vágni!

2: Ha én azt mondtam, hogy velem jössz, akkor nem elkotródsz, hanem velem jössz, és kész!

Ezen mit nem lehet megérteni, he?? Azonnal javítsd ki a reagodat olyanná, hogy elfogadható legyen! Höh, és még én vagyok az eszetlen idióta?? Mad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Beszélgető chat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgető chat   Beszélgető chat - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgető chat
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Egyéb :: Chat-
Ugrás: