Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Trónterem

Go down 
+3
Ciklonusz
Viharszárny
Megatron
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Trónterem   Trónterem Icon_minitimePént. Május 07, 2010 8:56 pm

Ez itt a Trón terem ahol egy nagy helységben találhatod Megatront aki egy Autobotok roncsaiból készült széken üldögél. Mellette általában Üstökös áll parancsra várva.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 11:22 am

*A trónterembe érve érdekes látván tárult. Viharzóna meglepten látta, hogy Megatron előtt két újabb izomagyú idióta egy kisebb Decepticont vertek talán a főnök úr parancsára.*
~ Édes mindegy, miért van ez a verekedés, de szerintem úgy kell annak a nyominak.
*Lassan kikerülte a fegyelmeő izomkötegeket, és az elvárandó stílussal üdvözölte Megatront. Óvatosan bánt a szavaival, nehogy valamivel felmérgesítse a Decepticonok urát.*
- Üdvözlöm, nagyságos világok ura, Autobot-lemészárló főgonoszsága! Remélem, jó napja van, leszámítva ezt a kis ügyet, amit éppen most intéz el. Ugye nem zavarok egy feladat kérésével?
*Ha ott van Üstökös is, neki is odabök egy-két szót.*
- Csá, Üstökös. Mi a pálya?
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 11:44 am

*Be lépve a trónterembe egy nagy csarnokban találod magad ahol Megatron ül hátrébb Üstökössel az oldalán. Ahogy előrébb merészkedsz látod, hogy ketten éppen egy másik Decepticonból verik ki a szuszt. Láthatóan Megatron elégedetlenül figyeli az eseményt, mert a vert Decepticon csak kegyelemért kiáltozik egy folytában.
-Elég vigyétek és olvasszátok be.
*Utasítja szolgáit majd rád néz.
-Üstökös ki ez a nő személy?
*Üstökös rád pillant nem túl kedvesen, mert nem adtad meg felé a kellő tisztelettett ami szerinte meg illetné őt.
-Csak egy kis vagány lányka uram aki azt hiszi, hogy mielőtt be lépne tróntermedbe nem kell kopognia.
*Megatron türelmetlenül Üstökösre néz.
-A nevét akarom Üstökös, hogy tudjam kit fogok meg büntetni ha legközelebb is el követi ezt a hibát.
*Szavaikat hallva kezded úgy érezni, hogy az előbbi meg vert Decepticonnak sem lehetett túl nagy hibája és most úgy tűnik rajtad a sor.
-A neve Viharszárny uram.
*Megatron rád néz majd végig mér, de nem tűnik elégedettnek.
-Nos Viharszárny ezt a kis hibát valamit azt, hogy az egyik faluban okoztál némi kárt nekünk. Most az egyszer el nézem, de legközelebb nem leszek ilyen kegyes hozzád. Viszont kapsz egy feladatott nem régiben jelentették, hogy kémet láttak határon nem sikerült el kapni ezért most te fogsz próbálkozni. Azt akarom, hogy hozd el a kém fejét nekem.
*Int, hogy el mehetsz, de mielőtt elindulnál még Üstökös szól hozzád.
-Azért vigyáz Viharszárny ha a kém üldözésekor el hagyod a határunkat jobban teszed ha azonnal vissza fordulsz nehogy el kapjanak az autobotok.
*Most már el mehetsz amint ki lépsz a trón teremből két őr halad el meletted.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 12:03 pm

*Hallgatta, amint Megatron arról papolt neki, hogy felgyújtott két helyet és ezt elnézi most az egyszer neki.*
~ Na, pont a főnök mondja nekem, hogy kárt okozok? Bezzeg armageddont csinál, ha meglát egy templomot. Csak szívességet tettem meg neki az utóbbi likvidálására, de sebaj. Ha azt látja, hogy követik a példáját, még hálás is lesz érte, csak idő kell a gondolkozásra.
*A feladatát végighallgatta.*
- Szóval egy Autobot kém, hm? Utánarepülök én megölöm. Remélem remek darab lesz a gyűjteményhez vagy a trónhoz, nagyúr. Lesz még valami?
*Meghallgatta még távozás előtt Üstökös figyelmeztetését.*
~ Nem mintha annyira lennék.
- Ne aggódj, teszek róla, hogy ne szökjön vissza a társaihoz.
*Azzal Megatronnak letette a tiszteletét, majd sarkon fordulva távozott elhaladva két nagydarab Decepticon mellett.*
~ Gondolom, ezeket is mindjárt verésre küldi. Remélem, nem rám fognak várni kudarc esetén. Na, csípjük el azt a kis szemetet.
*Átalakult jet üzemmódba és elindult a pontra, ahol a kém jelentés szerint garázdálkodik.*

/Határövezet/
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 5:41 pm

*A trónterembe érve nem úgy állított be, mint előtte, amikor jókedve volt. A kémüldőzés elvette mindentől a kedvét és megint az a komolyabb vonása mutatkozott, amit jól ismertek már mások, és talán ennek jobban is örül Megatron, mint a roncsnak.*
~ Na ideje végre megszabadulnom ettől a rohadéktól, mert már látni se akarom.
*Megatron elé áll és alázatos üdvözléssel mutatja fel a fejet és a testet.*
- Üdvözletem, fővezérem! Nem volt könnyű, de a Tűzzáporék csapata nélkül nem tudtam volna elkapni ezt a kis kerekes roncshalmazt. A testet gondoltam, hogy azt is elhozom, hogy még mással is ki tudjad egészíteni a roncsból gyártott ereklyéidet.
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 5:48 pm

*Megatron kézbe veszi az autobot fejet.
-Jó munkát végeztél, de kopogni megint el felejtettél.
*Mondta mire Üstökös közbe vágott.
-Elnézést Megatron nagy űr, de a most kaptam jelentést róla, hogy nem régiben a határon átszökött valaki az autobotokhoz.
*Megatron meg szorította az autobot fejet mire az össze tört.
-Áruló banda ezért valaki fizetni fog.
*Haragos szemekkel rá d nézet.
-Vid ki ezt a roncsot a szemem elől és olvasztasd be.
*Parancsolta majd Üstökösre nézett.
-Derítsd ki, hogy ki az áruló és küld utána valakit aki végez vele.
*Rád nézet még mindig dühösen.
-Még mindig itt vagy?
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 5:56 pm

*Viharszárny döbbenten nézte, ahogy Üstökös jelentést tett és Megatron összetörte a fejet.*
~ B*ssza meg, EZÉRT kellett levadásznom és hoznom neki a fejet! Ezért meg se érte volna a küldetés, és még jutalmat se kaptam... bár az nem is olyan fontos! Ráadásul még mindig megy ez a téma, de hála Primusznak nem tudják, hogy én véletlenül majdnem átmentem.
*Amikor Megatron ráordit, fejet hajt előtte, majd felkapva a roncsot elvitte az olvasztóba.*

/Kínzókamrák és kivégzőtermek/
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:04 pm

Miután Viharzóna elmegy, Megatron továbbra is pörölködik, amiben még a kopogás illeme is ott van. Ekkor valaki kislányosan kopog, amire felfigyelnek. Az egyik Decepticon döbbenten megy az ajtóhoz.
Decepticon: Hinnye, léteznek még lúzerek, akik kopognának?
Amint az közeleb lép, az ajtót berobbantjá, a katona pedig kirepül Megatron kedvenc mozaikos díszablakán keresztül, ami darabokra törik a főnök elkeseredésére.
Ciklonusz meg csak ekkor pattan be a tőle megszokott pszichés vigyorral nem törődve azzal, hogy mekkora károkat hagyott maga után.
- TÁDIDÁDIDÁDIDÁM!!! Üdvözletem mindenkinek! Very Happy Hé, főnök, egy kicsit megsemmisült az ajtó, mert nem akart rendesen kinyílni és a kopogást se hallotta senki ahelyett, hogy kiordítottak volna, hogy mi van! Ja és még valami! Volt itt ajtó? Mert én nem emlékszem ajtóra, csak egy dögös kis bigére, ami az imént ment el egy hullával! Ugye kikezdhetek vele, ugye???? Laughing

Na most már senkinek se kell kopogni gyerekek! Ciklon bácsi megoldotta a kopogási problémát! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:12 pm

*Miután az ajtó meg semmisült és Megatron meg látta Ciklonuszt jót kacagott.
-Hehe Ciklonusz már vártalak ostobaságod a mindig jó emlékeztet arra, hogy milyen képet vágsz mikor torkod a kezeim közé kerül.
*Fel áll és közelebb megy Ciklonuszhoz.
-Hátha neked kell az a fogpiszkáló darabnak sem jó csaj akkor menj utána, de előtte adj neki oda 100 kreditet a feladatáért.
*Oda adja a kreditet Ciklonusznak majd be mos neki egyet amitől ki repül az ajtó helyén lévő lukon.
-Ja igen az ajtó és az ablak árát majd le vonom a béredből. Ha pedig végeztél a csajjal gyere vissza feladatom van a számodra.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:20 pm

- Heh, nem túl kevés egy ilyen újoncnak ez a lóvé? Amikor nálam végez valaki, csak egy 20-ast b*szok oda neki, azt kidobom az ajtón vagy az ablakon keresztül attól függve, hogy viselkedik velem! Láttad volna Snowcat-et, milyen szépen repült 20 emelett magasságról, amikor bepofázott, hogy jobb főnö lenne, mint én! Ugyan már, egy jodlizó dagadt "macska" hogy nézne ki a bársonyszékemben, amit az apuci csinált még roncsokból??? Na mindjárt jövök, főnök!
Mielőtt Megatron kiakad koppintásért, azonnal elmegy a lóvéval, méghozzá a falon keresztül.

Most mit vagytok úgy kiakadva gyerekek? Ez az én formám, mert király vagyok, Megatron meg egy lusta basa, aki mozdulni se bír! What a Face Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:31 pm

Már majdnem milyen nyugi volt Ciklonusz nélkül, amikor a répafejű őrült visszatér már megint sok kárt okozva a főnök elé.
- Na, átadtam neki! Akkor bökjed a... jééé, de jó a trónod, főnök! Megnézhetem? Very Happy
Még mielőtt hozzá is érne a trónhoz, véletlenül lő egyet és a trón darabokra hullik, a darabok pedig össze-vissza elgurulnak a teremben. Üstökös ebben a pillanatban elhúzta a csíkot, mert ő máris rosszatt sejtett.
- Hopszi... egy szál gond se, főnök! Majd csinálsz másikat, mert úgyis kreatív legény vagy, és szeretsz tárgyakat csinálni roncsokból, mint ahogy a kiskölkök hajtogatnak ori... origami-miz... gazmust! Shocked
Nem veszi észre, hogy a trónon ott volt Megatron kedvenc gumikacsája, Duckietron, ezért úgy rálépett, hogy az sivítva lapos lett, mint a palacsinta.
- Na basszus, ezt se kellett volna, főnök?? Amúgy mi eeeeeez és méééééér volt nálad??? Shocked
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:38 pm

*Megatron végig nézte a műsort amit Ciklonusz művelt majd egy kézzel meg fogva a torkát fel emelte és a falhoz kente.
-Ciklonusz maga két bal kezes agyallágyúlt. Most szépen ősze szedni a terror konokat és hozz nekem energont meg egy másik széket. Ha kudarcotval magából fogok széket csinálni. Remélem meg értette m ia feladata és, hogy mit várok el öntől. Nehogy darabokban végezze, ne feledje, hogy nem potolhattatlan.
*Még mindig fogva Ciklonusz torkát el hajítja.
-Most pedig menjen és végezze a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:46 pm

Pillanatokon belül azon kapj magát, hogy Megatron szorongatja a torkt, aztán egy feladat után kirepül az ablakon keresztül, de persze majdnem rázuhan egy-két újoncra.
- Most mi van, hééé?! Ennek a lusta tahó állatnak megint rossz napja van!
Akármennyire is nehéz gondolkozni, elővesz egy noteszt és elolvassa.
- Na bakker, szóval ezért vagyok most felpörögve! Elfelejtettem beszedni a tablettáimat, amit az orvos írt fel nekem!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 4:15 pm

Egyszer csak belépett Aranyfőnix
-Itt meg mi történt???
Aranyfőnix megijedt egy percre, remegőlábal oda állt Megatron elé és ezt mondta
-Felséges Megatron nagyúr, ha akkarod segithetek.
Ciklon már megint király akkarsz lenni?
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimePént. Júl. 02, 2010 4:53 pm

Gyorsan beszedi az orvos előírása szerint a tablettáját, és elment, hogy agyilag összeszedje magát. De persze nem volt ám süket, hallotta, hogy egy nyomorult női újonc alacsony rangja ellenére azt hiszi, mindent tud és máris nem az ő méltóságához híven leszólította. Mad
~ Na várj csak, ksianyám, majd én megtanítalak a tiszteletre! Evil or Very Mad
A pihenés és az energonlopás után visszatér a trónteremhez, ahol Aranyfőnix cicáskodva hízelegni próbál a főnöknek. Se szó, se beszéd, erősen megragadja a lányt a karjánál fogva és lökdösi kifelé a trónteremből.
- Hahó, kislány! Szerintem egy hozzám hasonló elit katonával te soha ne beszélj így, mert megjárod! És ha belegondolunk, épp rossz elitnek szóltál be, vakarcs, és ezért meg is kapod a büntetésed tőlem, mint Havasbolygó vezérétől! Most megtanulod, hogy bánj a rangidősebb Decepticnokkal, mhuhahaha! Twisted Evil

(Jobban teszed, ha hagyod, hogy Ciklon elhurcoljon téged a Teleport felé)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 8:16 pm

Oké

inkább elhurcolok innen a trónteremből, nem jövők vissza.
Aranyfőnix kiment dühösen.
nem akkarta elhinni hogy ilyet csináltak vele, azt hitte hogy jó szível látják, de ugy látszik nem.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 8:40 pm

Aranyfőnix le akar lépni, de azonban Ciklon időben megragadja a szárnyánál fogva és egy kiadós nyaklevest ad neki.
- Mi az, ksianyám?? Nem értettél a szép szóból, mi?? Ja igen, nem mondtam, hogy te most szépen velem jössz oda, ahol megkapod a magadét! Mad
Aranyfőnix hiába próbálhat szabadulni, Ciklon azonnal elhurcolja magával a teleportáló felé.

/Teleportáló/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeCsüt. Júl. 08, 2010 11:15 pm

amig Ciklon végig húzta addig Aranyfőnix megtudott szökni, Aranyfőnix végig gondolta h inkább nem akkar harcolni.
-Hehehehe!!!! Ciklon megszöktem és most le is lépek innen.
viszlát.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimePént. Júl. 09, 2010 9:26 pm

A csajszi megszökött, de ezúttal kihúzta Ciklonnál a gyufát.
~ Megatron főnök még hálás lehet, hogy a Decepticonokat megszabadítok egy ilyen halálraítélt kis majomtól! DX
Ész nélkül rántotta elő a fegyverét, és sorozatos energonlövetet adott Aranyfőnix felé, amíg a lány ementáli ronccsá nem vált. Amikor az még élve, de alaposan meglőve lehullik a földre, Ciklon ráugrik, hogy Aranyfőnix derekán ül és a behajított lábaival jól leszorította az áldozatát.
- Most utoljára húztál velem ujjat, te kis kotnyeles ribike! Evil or Very Mad
Aztán eszeveszett röhögéssel szorosan megragadta Aranyfőnix fejét és addig-addig húzta a visítozó fembot fejét, amíg egyszer csak le nem tépte hidegvérű őrült gyilkosként. Még egy kicsit várt, hogy lehiggadjon, aztán a roncsot otthagyta Megatronnak, mint egy alapanyag a trónohoz.
- Bocs a legyilkolásért, főnök, de ez a csaj egy rohadt szemtelen kis idióta volt, aki még a világért se akart engedelmeskedni nekem. De legalább a trónos ügyemhez itt az első óvadékom! A fejét megtartom, mert terveim vannak vele, hehehehehe...
Ki tudja, mire gondolt Ciklon, de később, miután az itteni lakosztályából kijött, kielégülten dobta ki az egyik szemétmegsemmisítő-csatornába a megroncsolódott fejet.
- Na, így már sokkal jobb! Twisted Evil Na hol vannak az én csicskáim? Buli van az Autobot területen!
Ismét egy őrült vihogással összeszedte a havasi csapatát és átröppentek oda, ahol egy nagy csata dúlt éppen egy Autobot lebujnál.

/ Cybertron - Autobot terület: Kék Energon bár/

Judynator és egy másik személy kérésére tettem meg ezt a kis kivégzést, midőn Aranyfőnix kirúgásra került.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:10 am

*A trónterembe érve furcsa látvány fogadta.*
~ Nem emlékszem rá, hogy itt nem votl ajtó. Ja igen, a pletykák... tényleg igazak voltak, és az a dilis banzájnt csinált. De legalább nem kell kopogni.
*Bement és körülnézett. A trónterem csak egy üres kis teremnek tűnt Megatron és az őt körülvevő előkelő rangú Decepticonjai nélkül, meg a trón nélkül, aminek a helyén valami más lehetett. A díszes ablak, ami addig mindig a trón felett volt, ripityára lett törve.*
~ Nahát, nahát...
- Hahó!
*A hangja visszhangzott a teremben. A Seeker lány már kcisit se meglepődve tapasztalta, hogy tényleg nincs itt senki.*
~ Hmmm, ilyen se volt még. De Megatron nélkül ez a hely olyan üres lenne akkor is, ha az ablak, az ajtó és a trón még meg lenne.
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:14 am

Egy űrhíd meg jelent majd Megatron lépet ki belőle elégedettnek látszott még hozzá nagyon.
-Hahahaha végre most már nem állhatnak az utamba. Az energon és annak az ostobának az ereje is nálam van.
Kezében meg jelent egy gömb ami teli volt elektromossággal.
-Azt hiszem tudom kin fogom gyakorolni az új képességeket.
Le ült a trónszékébe és egy pincér terrorkon friss energonnal töltötte teli a poharát. A pohár hamar kiürült és Megatron mosolya egy cseppet sem változott.
-Elégedett vagyok a mai eredménnyel nagyon elégedett.
Egy pillanat múlva fel tűnik neki, hogy vendége van.
-Hét te meg mit akarsz itt Viharszárny? Nem emlékszem hogy hívattalak volna.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:30 am

Demolishor űrhídon keresztül jött ki közvetlenül Megatron mögött. Megdöbbenten nézett végig az ajtóhiányos, ablaka-kitörött és trón nélküli helyen, ahol csak egy Decepticon újonc volt a helyén.
- Abban én is biztos vagyok, Megatron főördögössége.
Értett egyet, amíg Megatron jókedvűen elfogyasztott egy űdítő energonos italt.
- De azért nem szabadna Judynatort alábecsülni. Még nem annyira tapasztalt, az tény, de nem véletlen, hogy Optimus őt választotta helyettesének megannyi jobb Autobot közül. Már az is valami, hogy félorganikus létére ilyen erővel bír... némi memóriamódosítással akár Autobot seregeket pusztító katonád is lehetne.
Ő is Megatron utolsó felszólalására vette figyelembe végül Viharszárnyat, aki némán figyel.
- Áh, egy újonc! - bólogatott. - Látszik rajta, hogy azért érti a dolgát... legalábbis az én embereimhez képest. Ugye Starscream-ék képezik? Egy ilyen alany jó tagja a légi kommandósoknak... mondd csak, eddig hogy tetszik itt?
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:51 am

Mire Ciklon is áttért az űrhídon bezárult. A havasiakat pedig visszaküldte Havasbolygóra egy másik űrhídon keresztül. Mire ezzel végzett, leperkált Demnek 10 rugót.
- Nesze, te pénztárgép, de egyszer úgyis visszaveszem! Mad
Kissé fáradtan lehuppant a földre a falhoz támaszkodva.
- Jó kis móka volt, nem? Igaz, hogy Judy megsüttette a seggem, de legalább nem szúrtuk el ezúttal a küldetést. Akkor most te tényleg rendelkezel Judy képességeivel, főnök?
~ Na de hogy lehet, hogy smacival képességet csór? Én is akarok egy ilyet!
Ásított egy jó nagyot. Mint Megatron és Dem, Ciklon is észrevette a trónteremben tartózkodó Viharszárnyat.
- Csá, szépségem! Hogy vagy? Nos akkor elfelejtettem a nevedet... hogy is hívnak? Áh, már nem fontos... Laughing
Még az volt a szerencse, hogy leült a fölre falnak támaszkodva, így összerogyás nélkül már pillanatokon belül elszundított egyet.
- Zzzzzzzzzzzzzzzzzzz... Sleep
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 2:11 pm

*Viharszárny már épp el akart volna menni, amikor megjelent egy űrhíd és kijött belőle egy nagyobb Deepticon csoport Megatronnal az élükön.*
~Nahát, ez már hihetetlen érkezés.
*Vigyázállásba meredt és jobb karját tisztelgésre emelte, amikor Megatron és a két másik elit Álcája elmentek mellette. Az egyik, vagyis Ciklonuszt felismerte, az lustán leült háttal a falnak Viharszárny a másik veteránszerű Decepticont még sose látta, de Megatronhoz tett hízelgő beszélgetéséből tppelt rá, hogy az biztos egy olyan embere a fővezérnek, aki mindig jól végzi munkáját. Amikor Megatron megszólította, ismét lerótt egy tiszteletet, majd beszélni kezdett.*
- Uram, igazából csak kíváncsiságból néztem be ide, de senki se volt itt. Mostaniáig. Épp menni készültem.
*Végignézett.*
- Úgy látom, sikeres energonlopást valósított meg, vezérem. És még új képesség... gratulálok.
~ Hihetetlen... a bázison eddig én voltam az egyetlen villámhasználó, de most már Megatron is az lett. Kíváncsi vagyok, hogy sikerült ez neki.
*Már épp indulni akart volna, amikor Demolishor megállította egy kis beszélgetésre, és még Ciklonusz is megkérdezte a nevét, mielőtt elaludt volna a falnál.*
- Viharszárny vagyok, uram. Nem rossz itt, bár újoncként nincs sok jobb munkám itt. És sajnos Starscream és a többiek nem képeznek engem, pedig köztük fejlődtem.
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:48 pm

Unottan nézet maga elé ahogy Viharszárny dicsérgette. Már volt elég talp nyalója, de már hozzá szokott, hogy katonái szemében ő a legerősebb és leggonoszabb is.
-Nincs miért gratulálnod az egész túl könnyű volt nem volt benne semmi kihívás. Optimus bezezg meg nehezítette volna a dolgomat, de ő nem volt ott.
Kedve meg romlott ezt látni lehetett rajta.
-Majd Demolishor foglalkozik veled szükségem lesz új harcosokra.
*Rá nézet Ciklonuszra majd elég áramot vezetett bele ahhoz, hogy fel riadjon.
-Te pedig Ciklonusz azt ajánlom szed össze magad. Az autobotok nem fogják ölbe tett kezekkel tűrni, hogy ki fosszuk őket. Lehet, hogy már most ellen támadást terveznek csak előbb rendezik a soraikat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Trónterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Trónterem
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Trónterem (Decepticon bázis)
» Destroni főbázis (trónterem)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Decepticon zóna :: Cybertron - Decepticon terület-
Ugrás: