Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Decepticon ki képző bázis

Go down 
+2
Demolishor
Megatron
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 5:30 pm

- Semmiség, mindennap kell egy ilyen edzés.
Miután odavetette azt Firewingnek, megkapta a katart, amitől nagy nehezen tudott megválni Viharszárny. Eltette a fegyvert, közben válaszolt is.
- Ezek a fegyverek az enyémek. De ne aggódj, majd fogsz kapni ezeknél jobbat is.
Itt sejtelmesen elvigyorodott. Maradásra bírta egy pillanatra az újoncait, amíg bemegy a kiképzőbázisra valamiért, aztán majd visszatért két méteres plazmaágyúval, amiket két vállra lehetett csatolni. Ha a két tanítvány kicsodálja magát a fegyvereken, odadobja a két pártonnás nehéz tárgyat Firewingnek, aztán a legtávolabbi céltáblák felé mutatott.
- Neked az ilyen ágyúk gyakorlását kéne alkalmaznod. Ne éld bele te se magad, hogy ezeket megtarthatod, szó szerint kölcsönloptam neked az egyik kollégámtól. Viharszárny, most pedig te veled fogok közel-harcolni. Ne feledd, semmi fegyver és a képességeidet se használod! Most majd kiderül, hogy milyen jó vagy élő ellenfél ellen.
Igazából azt is tudni akarta, hogy a kínzóeszközös tanítás mennyire hatott a Seeker lányon. Kizártnak tartotta, hogy még tűrni fogja majd az ütéseket, amiket majd le fog adni neki.

/Firewing, te is 10 reagnyi gyakorlást írj, de lehetőleg te csak max 2 párgondolatot vagy párbeszédet írj és bővbb cselekményt kérek (ha lehet, ne választ szét sorokba a cselekményeidet, ahogy szoktad, mert azt se fogom elfogadni!)/
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 6:55 pm

/Úgy látszik, Firewinget most nagyon megerőltetted a maximális 2 gondolattal vagy párbeszéddel, nem?! Very Happy Szerintem addig mi csináljuk végig a bunyót, aztán meg majd ha akarsz tőle még valamit, megvárjuk, vagy ha nem, akkor majd utolér minket egyszer-úgyis.Smile/

*Demolishor elment egy időre, aztán egy bazi nagy páros plazmaágyúval tért vissza, amit szó szerint odadobott Firewingnek, hogy most ő gyakoroljon ezzel, amíg most Viharszárnnyal fog birkózni.*
- Rendben uram. Ne aggódjon, nem vagyok olyan lány, aki könyörög, hogy óvatosan. Tőlem akár a legjobbat is előveheti és én is ezt fogom csinálni.
*Támadó állást vett fel és ökölbe szorította a kezeit. Tudta jól, hogy Demolishor őt is pillanatok alatt lecsapja, mint a legyet, azonban az előbbi birkózásból jött egy-két ötlete, hogy miféle módszereket alkalmazzon.*
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 9:16 pm

/Hát na igen. Ha nem lesz meg a tíz reagja rövidesen, akkor kénytelen lesz majd utánunk jönni, ha mi végeztünk és megyünk. Wink De hát a szigorú parancs az parancs./

Demolishor már régesrég felvette ugyanazt a pozíciót, amit Firewingnél is felvett. A lány mondatain csak elmosolyodott egyet.
- Helyes, nagyon helyes. Sajnos vannak olyan női Decepticonjaink, de a legrosszabb Thunderblast. Halálra idegesít minket és Megatron se tűri a nyálazó kotnyeleskedését, én meg ilyenkor rúgnám el a pi... párdon, a jó édes salakba. Na mindegy, mutasd, mit tudsz.
Amint befejezte a mondatát, inntett a kezével Viharszárnynak, hogy a nőké az elsőbbség.
~ Gyere csak, és meglepetésben lesz részed.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 4:21 pm

*Sóhajtott egyet, amikor Demolishor intett, hogy kezdjen ő. Jobban szerette volna, ha ezúttal Demolishor kezdene, mert nagyon is jól tudta, hogy ha ő kezdene támadni, akkor biztos kap egy-két ütést gyomorra vagy arcra. Valahogy erre próbált kovácsolni taktikát.*
~ Hát jó, kénytelen leszek egy-két meglepetésre, de ebből biztos nem én kerülök ki győztesen. Majd valamikor egyszer.
*Elrugaszkodott és nekifutott a mesterének.A lefogást vagy a ütést, ha jön, egy mozdulattal elkerülte. A sovány alkata miatt egész fürge volt, de az energonfeltöltéstől még fürgébb lett Demolishor mellé cikázott és odarúgott az oldalába. Ha ez nem sikerül, akkor pedig az arcába üt egyet.*
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 4:39 pm

Viharszárny a nevéhez híven felé iramodott de olyan reflexszerű mozgással, hogy nemhogy elkapni nem tudta, hanem még ütni se. De még épp időben reagált, amikor a lány más oldalról meg akarta rúgni, így időben az egyik kezével elkapta a lábát, a másikkal pedig a kezét, amivel meg akarta ütni.
- Nagyon szép kezdés, Viharszárny, de ha megengednél egy kismegjegyzést...
Egy húzással megemelte Viharszárny lábát a fájásig majdnem negyvenöt fokkal magasabbra.
- Az ellenfeledet hátulról jobb letámadni, mint elölről ilyen gyorsasággal.
Egy taszítással elengedte Viharszárnyat, aki pár méterrel odébb esik hátra a földnek. Viszont itt elkövette azt a hibát, hogy a taszításnál egy kicsit feldobta a lány lábát, mert a lábai közül kivillant gyéktakarójának legintimebb része. Demolishor is csak egy olyan férfinemű volt, aki könnyen beizgul egy ecchi-s látványtól, optkája döbbenten elkerekedett és elcsattant az orra ere.
~ Te jó Primus...!
Gyorsan elfordult és elővett egy törlőkendőt, amivel letörölte az orrából kifojt olajat.
- Ááááá... de hülye vagyok... elfelejtettem, hogy te lány vagy... elnézést, csak kicsit túl sokat láttam már és nekem s megvannak a rossz zsokásaim... na, így már jobb lesz. Folytassuk.
Amikor leállította az orra olajozását és túltett a látványon, nekirontott Viharszárnynak mindkét ütésre készülő öklével.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 4:53 pm

*Demolishor elkapta a lábát és a kezét, majd a lábát úgy felhúzta, hogy az fájni kezdett neki. Épphogy olyannyira, mint a legenyhébb szint volt a kínzóeszköznél. Egy megjegyzés után a taszítástól a lefogott lába fellendült, miközben a földre esett. És sajnos ebből lett a baj, mikor Demolishor meglátta a "bugyiját más nézetből" és menten eleredt neki az orra olaja. Még Viharszárny arca először úgy elvörösödött, mine egy rózsa, aztán a lábaközi részét eltakarva bosszankodni kezdett.*
- Mégis mit képzel, mester?! Ne tessék azt bámulni rajtam! Evil or Very Mad Jaj egek, remélem ezt se Firewing, se senki más nem látta!
~ Ez épp akkora ciki volt, mint amikor véletlenül az Autobot kémmel összecsókolóztam! >_<
*Felült összeszorított lábakkal, de hamar elugrott, amikor Demolishor mindkét öklével odacsapott. Az ugrással épp sikerült a háta mögé kerülnie.
- Nesze, ezt a bugyivillantásért!
*És teljes izomból meglendítette a lábait és egy erőset odarúgott hátulról a mestere lábai közé.*
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 5:07 pm

Viharszárnynak sikerült elrugaszkodnia az ökölcsapásától, így az öklei a födbe csapódtak, teste előre görnyedt és féltérdelő pózt vett fel. Épp alig fordult volna meg, amikor hirtelen egy iszonyú fájdalmas rúgást kapott a golyóiba. Demolishor szemei kigúvadtak és a normális optikájából egy csepp köny lecsuszott.
- Hogy a jó édes... hogy húznál el a büdös...
Egy jó hangos káromkodás elhagyta a száját, miközben megfordult és akkora pofont kevert le Viharszárnynak, hogy az is Firewing módjára pörgött egyet és elbotlott.
- Benne van ám az edzés alapszabályai közt, hogy egy nő övön alulra nem üthet vagy rúghat férfinemű ellenfelet! Az Autobotokkal megcsinálhatod, de velem soha mégegyszer, megértetted?!
Látszott rajta, hogy mennyire dühös volt, pedig biztos volt benne, hogy a lánysokkal jobban tudja Firewingnél a harc szabályait. Akármennyire is fájtak a golyói, folytatta az edzést, csak bekeményített. Nekirontott Viharszárnyak és egy jobb horgot, majd egy bal oldalrúgást indított ellene.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 5:30 pm

*A tökönrúgásra egy pofon volt, aminek semmi köze se volt az edzéshez, sokkal inkább fegyelmezésnek tűnt. Egy kis ideig még a pofon nyomát simogatta, aztán semlegesen megmondta a magáét.*
- Csak ha maga nem aláz le többé a nyilvánosság előtt, mester.
*Demolishor erőszakosabb támadásba fogott és nekiesett jobb horoggal és egy bal rúgással. Az ütést egy félrehajlással elkerülte, a rúgást viszont mindkét karjával kivédte és próbálta a súlyos lábat visszatartani és eltaszítani, ahogy csak bírta.*
- Azért gondolkozzon, mester, legalább most már kvittek vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 5:59 pm

Az ütés mellé ment, a rúgást Viharszárny karjaiva visszatartotta és megpróbálta eltaszítani, erre pedig aligha volt esély Demolishor súlyával szemben.
- Lehet, de a bosszú édesebb, mint az egyetértés. Most te csináltál velem olyat, amiért nekem jogom van a bosszúra.
Bár a másik lábával lassan inogni kezdett, mégis a lány vállába ütött kihasználva a lehetőséget, hogy Viharszárny felső testét most semmi se védte. Aztán a visszatartott lábát úgy előre lökte, hogy gyomorba ütötte a Seeker lányt, akit sikerült végül a fallal szemben odanyomnia. Az egyik kezével a lány kezeit fogta le, a másik karjával a vállait szorította. Még az egyik lábával is Viharszárny lábait nyomta a falnak, hogy ne tudjon mozdulni.
- Sose feledd, hogy a bosszú kölcsönös, és azért akkor is megfizetsz, ha már leróttad a tartozásod.Nem vagyok egy perverz alak, de tudom jól, hogy mi az igazán lealázó.
Demolishor sátánian elvigyorodott. Az ágyékát is odaszorította Viharszárny fenekéhez és dörgölődni kezdett hozzá, direkt lassan és élvezetesen.
- Ha neked az volt a ciki, bizonyára te még nem élhettél át egy csomó mindent. Na, nem tetszik?
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 6:16 pm

*Viharszárny csúnya ütéseket kapott a vállára és a gyomrába is, aztán pillanatok alatt a falnak nyomva találta magát. Azt hitte, hogy Demolishor ennyivel lerendezte őt is, de sajnos jött a saját ágyékos jeleneténél durvább dolog is. A mestere szemét módon hátulról odabújt hozzá, hogy az ágyékával dörgölje a fenekét.*
- Nee! Csak ezt ne!
*Az előbbinél is sokkal jobban elvörösödött, közben próbált kiszabadulni, de tehetetlenül. Ez már tényleg sokk volt neki a kínzóóeszköz és az ágyékvillanás után.*
- Hagyja már abba! Elnézést a rúgásért és a szemtelen megjegyzésekért, csak hagyja már abba, mert nem bírom tovább!
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 6:26 pm

Addig folytatta a tevékenységet, amíg Viharszárny könyörögni kezdett. De nem ezt, hanem egy mélyen lealázatott és bocsánatkérést várt el tőle. Mivel már elérte azt, amit akart, elengedte a Seeker lányt.
- Én is épp ugyanezt éreztem, amikor te tökön rúgtál, de örülj, hogy ezzel úsztad meg, mert nekem iszonyúan fájt, az biztos.
Magcsóválta a fejét, és visszanézett Firewing felé.
~ Úgy tűnik, elég lassú a tempó. Nekem nincs időm várni, amikor Megatron nemsokára támadást indít.
Elvette a tekintetét az újonc fiúról és intett Viharszárnynak.
- Gyerünk! A trónterembe megyünk. Firewinget meg hagyjad. Ha kész lesz, visszacsempészheti a fegyvereket az kiképzőbázisra, aztán majd jön utánunk. Hacsak nem fogunk mi elmenni olyan helyre, ahová ő nem is mehet már.

/Trónterem/
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 7:06 pm

*Demolishor végre befejezte a molesztálását, aztán elengedte. Látszott rajta, hogy ezt a megaláztatást soha többé nem fogja kiheverni semmiképpen se.*
~ Mindig így kiszúrnak a nőnemű újoncokkal??
*Amint összeszedte magát csendben, Demolishor után indult a trónterem irányába. Fogalma se volt, mi dolguk lenne arrafelé, de biztos van valami olyasmi, amiért most érdemes volt otthagyniuk szegény Firewinget egyedül a gyakorlótéren.*
~ De ha kész is lenne a gyakorlással, hát hová csempéssze akkor vissza ezeket az ágyúkat?

/trónterem/
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 11:44 pm

A gyakorlótéren így reggel csak egy-két normálisabb Decepticon tartózkodott, akik szívesen gyakorolnak akár egész nap is. De mivel nemsokára csata lesz, most mindent bele kell adniuk. Mikor látták őt, aggodalmas képpel gyorsan odébbálltak egy másik gyakorlótérre. Judy nem értette őket, miért félnek tőle, mint a tűztől.
~ Nem értem őket. Miért nem mernek a közelembe jönni. Én is ugyanúgy egy társuk vagyok és nem emlékszem, hogy bántottam volna őket. Vagy igen? Ilyen hírhedt lennék? Majd meglátjuk.
Ahogy elkezdett gyakorolni, hirtelen újabb emlékfoszlányok tűntek fel emlékeiben. Rájött, nemcsak furcsa félig organikus vagy félig humanoid-szerű Seeker-féle lehetett, villámképességeivel, telepatikájával és energiahasználatával mesterien bánt, mintha évezredek óta tudja őket kezelni.
~ Azt hiszem kezdem sejteni. Nem csoda, hogy ekkora erőtől mindenki fél mellettem. Ha a társaim félnek tőlem, kíváncsi vagyok, vajon mennyire félhetnek akkor az Autobotok.
Egy gonosz, elégedett mosollyal villámpengéjének suhintásával akkora áramlatot küldött a céltábla felé, hogy az egész gyakorlótéren a célpont felé egy hatalmas árok keletkezett, az elektronikus műszerek negatív hullámok miatt szikrázóan megzavarodtak, aztán felrobbantak.
~ Eh, minek nekem ezután még többórás gyakorlás? Ha mestere vagyok ezek képességének, akkor már rég készen vagyok rá... az Autobotoknak végük. Rodimus Prime még ma halott.

/Trónterem/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 12:16 am

Sötéthang rögtön Judy után ért és látja, hogy a gyakorló Álcák másik gyakorlótérre mennek
~ Ezeknek meg mi bajuk? - gondolta magában. Hirtelen robbanásokra lett figyelmes, aztán látta, mit művelt Judy.
~ Hát ez nem semmi!O_O Bár én lennék ilyen erős, hogy Pöröly is befogja a száját! - ezután átment a másikra(mivel semmi sem maradt ebből), és ott halálpontosan szétlőtte a céltáblákat.
~ De örülnék, ha Acélpenge és Shockblast ma megdöglik!
A gyakorlás után úgy döntött, hogy elmegy a Trónterembe.

/trónterem/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Decepticon ki képző bázis - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decepticon ki képző bázis   Decepticon ki képző bázis - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Decepticon ki képző bázis
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Titkos Decepticon bázis ki képző terlet
» Trónterem (Decepticon bázis)
» Titkos Decepticon bázis csatrnok teleportal
» Titkos Decepticon bázis energon raktár
» Titkos Decepticon bázis Technológia terem.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Decepticon zóna :: Cybertron - Decepticon terület-
Ugrás: