Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Technológia terem

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 11:29 am

z itt nem mást mint a Technológia terem. Itt történnek a fejlesztések ahol új fegyvereket kaptok vagy új képességeket.

Figyelem ha van új fegyver ötleted vagy képességed amit szeretnél a karakterednek adni. Először beszéld meg 1 Moderátorral vagy Adminnal. Csak ők engedélyezhetik és mesélik el neked, hogy megtörténik a fejlesztésed.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Acélfej
1. szint
1. szint
Acélfej


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 9:34 pm

- Na, jól van, újoncok!- Kiáltottam, amint beértünk a Technológia terembe.
- Itt maradunk további utasításig, egyszóval, amíg Judynator fővezér meg nem mondja, milyen új felszerelést kaptok majd!
Láttam, hogy Warusz nyugtalankodik.
- Nyugi katona, nem a herélésen vagyunk! VILÁÁÁÁÁGOOOSSSS?!!!!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 10:09 pm

Novafény: *mielőtt beérnek, Kőfej mondta, hogy elmehetnének a parkban megnézni a naplementét*
- Jó ötlet^^ Olyan szép az^^
~ Aaaaaaw, de romantikus!^^
*beérnek, és Acélfej elmondja, amit mondani kell*
- Értettük
*Mikor rászól Waruszra, hogy nyugi van, nem herélésen van, kuncog Warusz-on*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 9:11 am

"-Jó ötlet. Olyan szép az."- Mondta Novafény az ajánlatomra. Legszívesebben kurjantottam volna egyet örömömben, de nem lehetett, elvégre van egy jó csaj a közelemben, másrészt meg Acélfej a felettesem és biztosan nem nézné jó szemmel.
~ Fasza, csak végeznénk itt hamar.
- Értettük!- Vágtam rá a többiekkel együtt Acélfej kérdésére. Aztán mikor szólt Warusznak, hogy nyugizzon, mert nem a herélésen vagyunk, halkan hozzátettem:-
- Micsoda egy gyík.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 9:40 am

*Mentem a többiek után közben a karomat nézegettem majd zárogatam a kezemet ökölbe.
-Mennyei boldogság.
*Jegyeztem meg Acélfej meg jegyzésére majd az új karommal bele vertem a falba egy jó nagyot, hogy az be repedjen. Ennek fejében szólhatott rám Acélfej.
-Tehetsz egy szívességet pubi még pedig azt, hogy be fogod.
*Fordultam el tőlük, majd oda mentem az egyik asztalhoz ahol minden fél-e fegyver darabkák voltak.
~Hmm van egy ötletem.
*Mivel a biztonságiaknál voltam korábban ezúttal tudtam mit csinálok. Elég gyakorlatom volt ahhoz, hogy fegyvereket rakjak össze a kész darabokból. Ha Acélfej követett akkor láthatta, hogy elég gyorsan végeztem egy gránáttal.
-Nesze pajtás egy kis meg lepi.
*Dobtam hozzá egy kibiztosított gránátot. A gránától persze lehet, hogy meg ijed és meg próbálja el kapni, de az akkor egy kisebb füst fejében szét nyílik és ki jön belőle egy zászló amin az áll: BUMM!
-Egy tréfa gránát bár hívhatnánk be csapósnak is. A lényege egyszerű, egyszerűen át ver téged, mert be tojsz a látványtól. De mikor látod, hogy palira vagy véve meg nyugszol. Na akkor jön a meg lepi, mert ahogy meg nyugszol általában meg feledkezel a védelmedről. Ez a csinos kis darab meg fel robban, de akkor már komolyan.
*Rá néztem a gránátra ami ügye most nem robbant fel komolyabban.
-De azt most nem élesítettem szóval meg lehet nyugodni.
Vissza az elejére Go down
Acélfej
1. szint
1. szint
Acélfej


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 3:15 pm

A figyelmeztetésemre Warusz odalépett a fegyver alkatrészekhez és elkezdett bütykölni valamit. A nagy mesterkedésből egy gránátot hozott ki, amit oda is dobott elém. Egy pillanatra megijedtem, de aztán beugrott, hogy miért akarna felrobbantani egy társat? Azt csak a Decepticonok csinálják.
Felkaptam a kamu gránátot és a fejéhez vágtam, majd lekevertem neki egyet, úgy, hogy nekidőlt a falnak.
- Így ni, majd máskor moderálod magadat.
~ A kis p*cs, azt hiszi, mert kinyírt már egy-két ellenséget, akkor vissza is szólhat a felettesének.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 5:30 pm

Novafény: *nézi, ahogy Warusz addig pofátlankodik Acélfejjel, amíg az fel nem képeli*
~ Úgy kellett neki, minek menősködik annyit...
*Acélfejhez fordul*
- Vajon megjavították már Judy-t?
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:18 pm

Warusz akkora pofont kapott, hogy a fal adta a másikat.
Erre jól kiröhögtem.
- Hehe, nézzétek a kis surmót! Milyen színű a tapéta?
~ Végre Acélfej helyrerakta ezt a kis mitugrászt.
- Igen, jó lenne, ha már felépülne Judynator.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:36 pm

*Egy mosollyal el rúgasztottam magam a faltól.
-Mi az csak ennyi volt? Ilyen gyenge ütést produkálsz és azt hiszed parancsolgathatsz nekem?
*Kicsit meg mozgattam a nyakamat ami olyan volt mintha emberként ropogtatnám a nyakam
-Nem is értem Optimus miért vett magához téged egy ideig. Hiszen egy ilyen ütéstől még egy terronkon is röhögő görcsöt kap.
*Fel kaptam a kamu gránátot és egy kézzel dobálgatni kezdtem.
-Tudod én a biztonságiaktól vagyok itt és bizonyos dolgok miatt csatlakoztam hozzátok. De ne híd azt, hogy nem merem ezt a játékszert itt és most fel robbantani.
*Meg nyomtam a ki biztosító gombot és ezzel aktiváltam is a gránát robbanós részét.
-Csupán le kell ejtenem és az itt lévőknek velem együtt kerül a roncs telepre.
*Hagytam, hogy pár pillanatig feszült legyen a helyzet majd egy mosollyal kikapcsoltam a gránátot és mosolyogtam tovább.
-Ez a baj veletek túl komolyan veszitek magatokat. Csatában bezzeg lazák vagytok mint egy ki lazult csavar ezért is vesztettünk. Ha lett volna valaki mögöttem aki le szedi a dög keselyüket a csajszit ki húztam volna a bajból.
*Le tettem a gránátot az asztalra.
-Jobb ha meg jegyzet nálad komolyabbal is el kellet bánnom biztonságiként. Így egy magad fajta újoncka akire Optimus és egy ember vigyázott nekem ne próbáljon parancsolgatni.
*Vártam, hogy mit fog most lépni. Reméltem, hogy nekem támad és akkor védekezek. Reméltem megint ütni fog és akkor le hajolók és a lézer késemet bele vágom a gyomrába.
Vissza az elejére Go down
Acélfej
1. szint
1. szint
Acélfej


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:44 pm

Warusz nagyképű szövegén csak elmosolyodtam.
- Az a baj veled, te kis pupák, hogy túlságosan erősnek hiszed magadat. Nem is tudom ki volt az, akit meg kellett menteni a csatában. De nem is vitatkozom veled, mert teljesen fölösleges. Ahhoz már túlságosan tapasztalt vagyok, hogy egy ilyen kis senkiházi fenyegetéseit komolyan vegyem. Nyugodtan támadhatsz, ha akarsz. Itt vagyok, de mindenképpen te jársz rosszul. Vagy én terítelek le, vagy büntetést kapsz Judynatortól a szabályok megszegéséért, hogy szembe szálltál a feletteseddel.
És ami az ütésemet illeti. Egy csepp erőt sem adtam bele, de látom rajtad, hogy szenvedsz.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 9:30 pm

Rodimus Prime nem sokkal később az újoncok és Acélfej tiszt után indult, miután beszélt egy kicsit Judyval. A fővezérhelyettes kollégája azóta még mindig alszik és nem egy hamar fog felépülni. Legalábbis lelkileg is nagyon sérült amennyire lealázta Megatron.
Már jó ideje ott volt és figyelte az eseményeket, de most a pohár betelt és azonnal Warusz és Acélfej közé állt. Az előbbit karon ragadta és kitépte a kezéből a kését és a gránátot, hogy ne ártson senkinek se. Aztán elengedte. A szigorú tekintetéből máris tudhatták az újoncok, hogy ővele senki se szórakozhat, plusz azonnal palacsintát csinál abból, aki feleselget vagy bemárt neki.
Rodimus: Ha már lerendeződik bennetek ez indulatok, kezdeném is. Acélfej, köszönöm, hogy vigyáztál rájuk... Judynator hálás, amiért segítettetek neki a csatában, ezért az ő nevében is szeretném átadni nektek az új felszereléseket. Addig a pénzjutalmat ide teszem.
Rodimus a mögötte lévő asztalra 1000 értékü Kreditet tett le.
Rodimus: Kőfej! Lépj elő!
Amint Kőfej előlép, két mérnöki robot aonnal hozzáment és a mellkasára felszereltek egy kemény, jó védelmet nyújtó páncélzatot, aminek a közepén ezüstösen csillant fel az Autobot szimbólum.
Rodimus: Kőfej, az ittartózkodásod óta bebizonyítottad, hogy akármilyen Decepticon voltál, a szikrád jó és egyedül képes vagy helyt állni kettőnél több ellenséggel is. Bár az is nagy szó, hogy Ciklonusszal összeverekedtél. Ez a páncél azért különleges, mert már képes leszel a csata során aktiválni ezzel egytesthez álló védőpajzsot, ami csak egy jó darabig megvéd téged az ütésektől és a lövésektől. Igazi "tank" lehetsz akár, mint Acélfej. Warusz!
Amikor visszamegy a helyére Kőfej, Waruszt is felszerelik ikerrakétákkal.
Rodimus: Judynator helyében nem jutalmaználak meg, de mégis bátran szembeszálltál a Terrorconokkal. Ezekkel a nitromeghajtású rakétákkal mostantól robot vagy jármű üzemmódban hangsebességgel száguldozni. Novafény!
Végül Novafény előlép. Nála az ő karjainál, a lábainál és még a hátánál is szerelnek valamit, azonban nem látszott rajta semmi különös. Csupán néhány transzportot talál a végtagjan és a hátán.
Rodimus: Novafény, te is nagyon bátran harcoltál, bár egyedül nem sokra mehetsz... mondd csak, szereted a Miniconokat?
Rodimus elmosolyodott, majd letekintett a lábáboz. A lábai mögül egy ezüst színű kis MInicon nézett ki kíváncsian. A kisrobot lány volt és kicsi Smart üzemmódja.
Rodimus: Ő itt Ezüstangyal. Mostantól kezdve ő lesz a te társad. A transportok rajtad arra szolgálnak, hogy azokra fog majd a Powerlink idején felcsatlakozni a Minicon és akkor kétszer erősebbek lesznek a támadásaid. Gondolom láthattad Ciklonuszt, amikor ő alkalmazta. Persze meg kell tanulnod a kcisivel együtt használni a kapcsolódást. Ezzel kapcsolatos tanulmányokat vehetsz Red Alertől, aki szintén ért a Miniconokhoz.
Rodimus még végignéz az újoncokon, aztán int a kezével.
Rodimus: Rendben van... Novafény és Kőfej, fejenként 500 Kreditet kaptok még ti ketten és elmehettek. Waruszt azonban bizonyos okokból nem érinti a pénzjutalom.
Novafény és Kőfej elmehetnek, azonban Rodimus elcsípte Warusz vállát és visszarántotta.
- Te itt maradsz! Beszélni akarok veled. Acélfej, te is ha lehet.

/Mindenki írja meg a változásokat az adatlapjára! Novafény a Miniconra specializálódást a specializációhoz, Warusz a nitromeghajtású rakétákat a felszerelésekhez, Kőfej a mágneses pajzsot szintén a felszerelésekhez! Mostantól ezek állnak mindig rendelkezésetekre/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 9:39 pm

Novafény: *előrelép, majd miután rászereltek pár transzpontot, Rodimus megkérdezi, szereti-e a minicon-okat*
- Persze^^ Miért?
*aztán meglátja a kis ezüstszínű minicon lánykát*
- Jaj de aranyos!^^
*felveszi Ezüstangyalkát*
- Szia^^
*Rodimus elmagyarázza, hogy a Minicon-nak milyen előnye van, és hogy Red Alert-nél kérhet tanácsot*
- Rendben, és mégegyszer köszönöm^^
*majd, mikor megkapja a pénzjutalmat is, elmehet, közben Kőfejhez fordul*
- akkor mehetünk?^^

/Parkok és szabadterek/
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 4:50 pm

Maga Rodimus Prime adta át nekünk a jutalmakat. Először hozzám jött oda és megdícsért engem, amitől nagyon büszke lettem magamra. Kaptam a mellkasomra egy mágneses pajzsot. Füttyentettem egyet.
- Na ez aztán baró! Jó nagy ez az Autobot jel.
Mellé kaptam még 500 kreditet is.
~ Ez jól jött, már le voltam égve rendesen.
Végül távozhattunk, de én tovább nézegettem a szép, csillogó páncélomat. Novafény lépett oda hozzám.
"-Akkor mehetünk?"
- Persze.

///Parkok és szabadterek///
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 9:17 pm

-Szenved a te áramköröd az pubi. A bolha csípéseket meg sem érzem próbálkoz nyugodtan, de figyelmeztetlek meg járod.
*Kissé meg lepődtem mikor Rodimus meg jelent.
-Prime?
*El vette a késemet meg a gránátot, de nem tettem neki szóvá.
-Nekem nem kell attól a rozzant tyúktól semmi jutalom. Nem bocsátok meg neki semmi képen. Ezzel nem kenyerez le, apró pénzel engem nem vesz meg mint másokat.
*Utasítottam vissza a nitro meghajtású rakétákat és nem is engedtem magamra szerelni őket.
-Ha akar valamit az a bige először saját magával tőrödjön.
*Nem érdekelt, hogy nem kaptam pénz amúgy is üres kézzel akartam távozni. De maradnom kellet ráadásul Acélfejjel.
-Ó persze szívest örömest maradok. De ha csak a régi időkről van szó, persze ha csak nem azért, mert régebben meg büntettem gyors hajtásért az akkor volt arról, már nincs miért vitáznunk.
*Sejtettem, hogy igazából nem arról van szó mint amit meg említettem. De Acélfej jelenlétében nem voltam hajlandó úgy tenni mint aki tudja miként kellene meg szólítani egy Primet.


/nem írok az adatlapra semmit minden vissza lett utasítva/
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 10:23 pm

Warusz elutasította az új felszereléseket. Rodimus egyáltalán nem örült neki, de nem mutatta ki. Megvárta, amíg Kőfej és Novafény az új kis Miniconjával elmennek, aztán hat szem közt maradtak Warusszal és Acélfejjel.
Rodimus: Nem emlékszem rá, hogy bármelyik alacsonyabb rendű biztonsági őrrel lett volna dolgom a múltban. Nem is arról lenne szó. Rólad meg a magatartásodról akarok beszélni itt és most veled.
A kést és a gránátot, amit elvett Warusztól egy jó darabig a kezeiben tartotta, aztán elrakta őket.
Rodimus: A volt kiképzőmestered, a kollégáid és számos felettesed panaszkodott rólad, Warusz. Ha nem tudtad volna, én vagyok a felelős az újoncok felügyeletének munkájáért. Én hagytam jóvá, hogy téged bevegyenek az Autobotok közé. Hagytam, hogy elégtelen magatartással tanulj az akadémián. Hagytam, hogy bunkó módon viselkedj a társaiddal és visszafeleselgess a feletteseidnek. A mai nap után ezt megelégeltem, úgyhogy ideje megosztanom veled a véleményemet.
Rodimus közelebb lépett Waruszhoz, arcán még mindig a szigorú és merev tekintettel. Ez meg se változott akkor se, amikor egy iszonyatos pofont lekevert az újoncnak, hogy majd kifordult a feje a falhoz vágódáskor. Ehhez képest Judy ütése csak egy gyöngéd simogatás volt. Itt nem állt meg. Az alvezér erősen megragadva a vállát visszarántotta magához és megint a falhoz vágta. Vagy öt alkalommal csinálta. A fegyelmező verés után megragadta Warusz állkapcsát és így tartotta a falnak. Acélfejnek meg ezt végig kellett néznie.
Rodimus: Tudod mi vagy te, porbafingó kis vakarcs? Egy hálátlan, beképzelt, felelőtlen, engedetlen és nagypofájú kis szarházi! Lehet, hogy Judy hibát követett el és nem éri utol Optimus Prime-t, de az ő kisujja is sokkal többet ér nálad, és amíg ő a te fővezéred, talán nem illene a háta mögött a nyilvánosságban mindennek lehordani, mikor azért jót akart neked! Még hogy lekenyerez másokat pénzzel és jutalommal... te még nem is ismered őt, okoskodó kis p*cs! Az én szememben az is áruló, aki káromolja a fővezérünket, akár Optimus, akár Judynator az!
A jelenlévő szerelők egy szót se mertek szólni, hisz tudták, hogy amikor Rodimus dühös valakire, jobb nem beleszólni. Warusz se tudna mit mondani rögtön kifogásból...
Rodimus: Emellett túlságosan megnőtt az egód, hogy feleselni merészelj a feletteseiddel és balhét rendezz a rehabilitációs központban! Csoda, hogy Ratchet be tudott nyugtatózni hogy meg tudják menteni időben a Terrorconganéjos kis életedet! Acélfejjel való hanyag viselkedésed már mindennek a teteje! Kis okostóni, hiába magyarázol neki, lehet, hogy az ifjú Acélfejnek se nőtt be a feje lágya és buzgó, de te még egy rohadt kis acéllap se voltál, amikor ő már átélt egy csomó mindent és egymagában szembeszállt hordányi Decepticonnal és Terrorconnal, aminek köszönhetően kiváló elit tagjává válhatott az Autobotoknál! Ami téged illeti, ideje végre tanulnod egy kis tiszteletet mások iránt!
Rodimus egy lendítéssel a földre hajította Waruszt. Egy Autobot hírvivő érkezett, hogy értesítse Rodimuszt az Autobot Tanács ülésezéséről.
Rodimus: Köszönöm, hamarosan ott vagyok.
Mielőtt elindult volna, hozzávetette Warusznak.
Rodimus: Hacsak még egy rossz szót is hallok rólad újonctól, felettestől vagy ne adj Primus civiltől is, rövid úton fogom elvenni a jelvényedet és úgy kiváglak a csapatból, hogy a Napig meg nem állsz. Megértetted, katona? Acélfej mostantól a nevemben fog szemmel tartani. Az új kütyődet pedig elkobzom, mert engedély nélkül tilos új fegyvereket gyártani.
Azzal visszadobta Warusznak a kést és elment vissza se nézve.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Acélfej
1. szint
1. szint
Acélfej


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 10:43 pm

Őszintén szólva nem lepett meg, ahogyan Rodimus prime lehordta Waruszt. Jól elverte, aztán még le is ordította a fejét. Meg sem fordult a fejemben, hogy sajnáljam azt a kis beképzelt pléhcsótányt. Rodimus megbízott, hogy figyeljem Waruszt, nem csinál-e még valami hülyeséget.
~ Ezek után biztosan nem.
Amint Rodimus kiment a Technológia teremből, elmosolyodtam.
- Hallottad, te kis szájas. Ezek után így foglak hívni.
Közelebb hajoltam hozzá.
- Na mi a baj szájas? Elvitte a cica a nyelvedet?
Megfogtam, felemeltem a földről aztán kitaszigáltam az ajtón.
- Jól jegyezd meg, te kis sz*rházi! A nap 24 órájában figyelni foglak téged, tehát nem tudsz semmi turpisságot elkövetni!
Ráraktam egy nyomkövetőt a tarkójára.
- Ha lekerül onnan a nyomkövető, akkor megnézheted magadat! És most húzd el a beled, szájas!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:08 pm

*Meg lepődtem, hogy Rodimusz tagadja a dolgot.
-Jah lehet, hogy akkor még HotRod voltál mindegy végül is egy és ugyan az.
*Lehet kissé el vetettem a súlyt, mert alaposan el vert fájtak is tőle a huzaljaim rendesen.
~Na jó ez már kezd sok lenni ezek a Primek az hiszik, hogy mindent meg tehetnek. Nem azért álltam közéjük, hogy ez tegyék velem. Sorra vetik el a súlykot először Judynator aztán ez a Acéltöki pofázik, most meg Rodimus kalapál el.
*Kissé össze szedtem magam mikor Rodimus el ment aztán megint Acél fej dumált nekem. Eléggé csenget a veréstől a fül egységem így egy szavát sem értettem amit mondott.
-He?
*Néztem rá mikor rám tett egy nyomkövetőt.
-Tudod mit azt hiszem tartozom neked egy kis ajándékkal.
*Mondtam neki mikor ki tessékelt az ajtón.
-Csak úgy hálám jeléül amiért ilyen udvarias vagy velem.
*Vissza fordulva be dobtam egy gránátot a terembe aztán elugrottam és jött is a nagy bumm.
~Nem hiszem, hogy túl nagy baja lett acélkának, de mindegy is ideje meg lépni és valakit jól elverni ezért.
*Le vettem a nyom követőt majd rá lépve össze törtem.
~Meg mutatom én ezeknek, hogy sokkal többre vagyok képes mint gondolják. De most ideje el húzni a csíkot.
*Autó üzem módra váltottam és rá léptem a gázra.
-Shakit baby!
*Teljes sebességgel hajtottam ki az épület kijárata felé míközben szólt bent a riadós sziréna.
~Ez az pali madarak menjetek a kamu támadás hírére ezt érdemlitek.
*Ki hajtottam az épületből egyenesen Iacon utcáira.
~Ne féljetek komáim viszsa jövök még és bosszút állok rajtatok mindenért. meg fizet ezért mind két Prime, de először Megatronnal bánok el. utána átveszem a helyét és szét tépem ezeket a kis madárkákat.

/Iacon belvárosa és más mesterséges városok/
Vissza az elejére Go down
Acélfej
1. szint
1. szint
Acélfej


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : Cybertron

Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:44 pm

Úgy tűnt Warusz egész jól viseli a kiadós verést, amit kapott, meg, hogy ráraktam egy nyomkövetőt. Azonban mosolyában gúnyt véltem felfedezni és le mertem volna fogadni, hogy tenni fog valami rosszat.
- Azt meg se...-Kezdtem el és egy lépéssel megközelítettem, a bal karomat is kinyújtottam felé, de ő nálam gyorsabban cselekedett és egy gránátot vágott elém. Robbanás rázta meg a termet és mire eloszlott a füst, már Warusz nem volt sehol.
Megszólalt a sziréna.
~ Remek, most kezdhetem el hajkurászni!
Beugrott, hogy egy nyomkövetőt tettem rá.
- A belváros felé halad!
Átalakultam és teljes gázzal kirontottam az épületből, hogy aztán elkaphassam.

///Iacon belvárosa///
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Technológia terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Technológia terem   Technológia terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Technológia terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Technológia terem
» Titkos Decepticon bázis Technológia terem.
» Szerelő terem
» Kommunikációs terem és radarmegfigyelő
» Kommunikáció terem és radar szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: