Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Környező városok és faluk

Go down 
+2
Viharszárny
Ciklonusz
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 4:20 pm

Ezek a Decepticon területen elhelyezkedő városok és faluk, ahová csak úgy vagy küldetés során elmehetnek a játékosok.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:23 am

*Kiért a belvárosba, ahol egyenként, szép sorban végignézte a látványosságokat és a boltokat. A boltok okésak voltak, de Viharszárny rájött, hogy ő nem egy plázacicának született. És ugyan is... neki mi dolga lenne itt a városban, amikor neki jobb dolga is lehetne, csak még nem tudja, hogy kérjen-e feladatot Megatrontól vagy más felettestől. Jobbnak mondva inkább edzene is egyet hamarosan, mielőtt beállít a főnökhöz. Azzal tisztában volt, hogy egyelőre még nem kaphat komolyabb küldetést, mint például a kémkedés és az Autobot város lemészárlása.*
~ Van egy egyszerűbb megoldás is. Keresek valamilyen idiótát, akit vagy használhatok a gyakorlat során vagy pedig ráveszem egy-két dologra, hogy elvégezze helyettem a piszkos munkákat. Akárki lehet, de inkább férfiak, mert azok máris bedőlnek.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 1:29 pm

*Amint ment valahová, egy közösségi épület előtt álltak az üresfejű izomagyúak, kik éppen bizonygatták egymásnak, hogy ők milyen erősek és ki a legjobb.*
1. Decepticon: Ti még csak a kiképzőben dekkoltatok, amikor én már nagyvonalúságomért és jó munkámért parancsnok lettem Megatron elit csapatában!
2. Decepticon: Mit hazudozol, te?! Csak egy rendszergazda vagy Demolishor irányítása alatt! Én viszont már megöltem egyszerre kétszáz Autobotot egy lézerlövéssel!
3. Decepticon: Te is mondhatsz bármit, ilyet egy lövéssel senki se tud, nagyszájú! Én már ötven éve elismert fejvadászként vágok le mindenkit, ráadásul olyan erős vagyok, hogy a csajok csöpögnek értem!
*Amint meglátták Viharzónát, más állapotba kerültek. Mindegyik elkezdett beszólogatni neki, hogy jöjjön oda és nézze meg, hogy ők milyen erősek és ügyesek, meg milyen jól járna velük még egy "összekapcsolódásnál".
- Jól van, fiúk, biztos igazatok van...
*Mondta ezt Viharmacska megjegyzésként, aztán egy kis szikrát odalött az épület felé, ami márs lángba kapott. Az izomkötegek pedig visítva igyekeztek eloltani a tüzet.*
~ Megatron em örülne neki... vagy lehet, hogy mégis, mert így kell fwegyelemre tanítani ezeket az idióta pasikat.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 11:13 am

*Egy kis nézelődés aztán leült, hogy kipihenje a sétálgatást.*
~ Na de egy pillanat... én egy Seeker vagyok, és a Seekerek nem sétlgatnak csak úgy, amikor tudnak repülni is.
*Kissé szidta ostobaságát, mert hogy ez mgé eddig nem is jutott eszébe. Bár megengedheti ezt nyugodtan magának. Felállt, és elrugaszkodott, pillanatok alatt pedig már a város felett szállt jet üzemmódban.*
~ Na, milyen szép fentről a kilátás, de még valaminek ki kéne egészítenie.
*Elgondolkozott egy kicsit, hogy mi hiányzik még. Elszállt egyszentimentális épület fölött, ahol a civilek éppen Primuszt istenítették. Ez teljesen elundorította az ateista Viharzónát, aki lőtt egy szikrát az épületre, ami azonnal lángokba állt, a hívők pedig azonnal kimenekültek.*
~ Na, így már sokkal szebb a kilátás! Kedvem van feladatot kérni a főnökúrtól... és legalább meglátogatom egy kicsit Üstököst is.
*Dícsérve okos ötletét, az irányt a főbázis felé vette egy éles kanyarral.*

/A trónterem/
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 10:50 pm

Kiértem az egyik ellenőrzésünk alá vont kisvárosba, ahol igyekeztek a civilek minél jobban megszokni, hogy a városuk a mi hatalmunk alá került egy múltkori területfoglalás után. Csak hát inkább nyavalygásokat és rettegéseket láttam felőlük.
~ Vagy hozzászoktok, vagy kinyírunk, nyuszikák! Twisted Evil Nem mintha ellenszenves lennék, de a főnök terve akkora egy hülyeség! Két bolygó, de inkább a Föld pillanatok alatt leostromolható, ráadásul energonban k**va gazdag és ennek még mindig csak a Cybertron! Ennek annál nagyobb látóköre nincsen, az biztos! Én egy bolygóvezér vagyok, mégis neki segítek, hogy galaxisokat igázzunk le... és ha már lassan a tervnél tartunk... ha valamit kitalál, velünk végezteti el a legpiszkosabb munkát, és ha sikerül, egy fikarcnyit se hálás érte! Ha meg balul sül el, akkor bezzeg mi vagyunk a hibásak! Nemhogy a kisujját se mozdítja, de még egyedül se tudna kiállni az Autobotok ellen! Mad
Ekkor a homlokomra csapok a fejemmel.
- Tényleg, bazzeg! Megatron nem is Megatron, hanem egy lusta, beképzelt, mániákus gyáva alak... Beszaritron!
Megyek tovább és lelkesen szajkózom Megatron új csúfnevét, amit néhány velem szembejövő kolléga viccesnek talált, mivel ők utálták a főnököt.
- Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Beszaritron! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 7:08 pm

Ciklonuszt a bejáratnál elveszítette szem elöl, amilyen gyorsan elrepült, másrészt meg ő tank üzemmódban nem olyan gyors, mint mások repülőként vagy autóként. Viszont tudta, hogy merre felé tartott éshogy a havasi őrült mindig maga után hagyja a nyomait. Hamarosan fültnúja lesz annak, hogy néhány kolléga Beszaritronak nevezi Megatront a háta mögött, ami egyenest felháborította Demolishort.
- Pofa be! Mégis kitől tanuljátok ezeket?
Nemsokára meghallja valahonnan Ciklonusz ismerős, magas hangját, amint beszaritronozik vidáman.
- Hát persze, ki mástól?! CIKLON!!!
Az üvöltésre biztosan felfigyel.
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 11:44 pm

Egyszer csak az antennámat megremegteti egy ismerős üvöltés, aztán megfordulok Demolishor felé.
- Jé! Nicsak! Itt egy Demmy! Very Happy
Röhögés közben felrepülök két méter magasságra és onnan nézek lefelé Demolishorra, ha netán meg akar verni azért, mert kitaláltam egy új nevet Megatronnak.
- Csak nem a "Beszaritron" miatt izélsz?? Ugyan már, lazíts egy kicsit! Rádférne bőven!
Vissza az elejére Go down
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 11:10 pm

Sötéthang beért a kisvárosba, ahol látja, hogy mindenki retteg a Decepticon-októl.
- Majd hozzánk szoknak... - aztán miközben sétál, hallja, hogy Ciki Beszaritronozik, és Puszti meg dühöng. Gondolta segít neki, és odament:
- Elnézést, ha akarja, leszedem, hogy móresre tanítsa ezt a... *gondolkodik, mit mondjon Ciklonuszra* nagyszájút, már bocsánat a kifejezésért.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 12:04 am

- Mindjárt adok neked akkora lazítást, hogy a fejed ketté fog állni!
Dühében már el is felejtette, hogy mit is akart igazából a társától. A semmiből megjelent Sötéthang, és felajánlotta a segítségét, hogy majd ő elintézi Ciklonuszt.
- Kedves tőled, kislányom. Jóllehet Ciklonus egy idióta, de nemcsak az egyik legveszélyesebb elit közöttünk, hanem egy nemesrangú bolygóvezér. Tőlem megpróbálhatod, de nem hiszem, hogy túléled.
Félreállt és karba tett kézzel figyelte, hogy ebből mi lesz.
~ Idiótákkal és eszetlen kölykökkel lettem körülvéve.
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 12:10 am

Száguldottam, ahogy bírtam, de aztán megálltam, amikor Ciklonusz nagymester is. A beszaritronos dolog, amit kitalált, olyan beteg volt, hogy ezen még én is röhögtem.. És a többiek is, kivéve Demolishort, aki épp most jött csesztetni.
~ Hé, nem csesztettétek már eleget a mesteremet, idióták?? Mad
Ráadásul még Sötéthang is megjött és felajánlotta, hogy majd ő leszedi Ciklonuszt, hogy elverhessék, ebeb meg látszólag bele is ment az a nyomorékszemű marha. Na, erre aztán felkaptam az agyvizet és előugrottam. Miközben ugrottam jármű módban, úgy váltottam robot módba és Ciklonusz nagymester elé léptem.
- Azt már nem, te koszos kis tyúk! Mad
Rá is szegtem a rakétáimat a hülye libára.
- Hogy merészeled káromolni Havasbolygó vezérét, vagyis az én mesteremet?? Ahhoz, hogy leszedd, előbb velem kezdjél ki és pillanat alatt a roncstelepre küldelek! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 12:14 am

Sötéthang érzelemmentesen nézett Élespengére:
- Ki mondta, hogy káromolni akarom, te marha?-.- Hamár küzdeni akarsz, előbb engedd meg a próbálkozásomat, ha úriember leszel. - Ha Élespenge megengedte, felnézett Ciklonuszra.
- Ciklonusz uram, nem akarok magára ijeszteni, de ha Megatron valamelyik szolgálja meghallja és megmondja Megatronnak, akkor tróndarabot csinál magából, és azt a bolygója nyilván nem akarja, hogy a bátor, elit, erős vezérük így haljon meg, hisz maga az egyik legerősebb Decepticon, csak Megatron nem veszi észre.
Azt reméli, hogy Ciklonusz majd befejezi a dícséret után. Addig Sötéthang Demolishor felé fordult, mivel látta az arcán, hogy mire gondolhatott:
- Tanultam a pofonból, köszönöm. - aztán Élespengére néz:
- Mindenáron párbajozni akarsz?
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 12:27 am

- Már az is felér nálam "istenkáromlással", ha a vezéremet nagyszájúnak hívod, te önző kis p*csa! Mad
Amikor elkezdett Ciklonusz nagymesterhez beszélni a csajszi, egyből egy figyelmeztető lövést küldtem a lába elé, ami iszonyút robbant és egy kisebb, de jó mély lyuk keletkezett ott a helyében.
- Hogy merészeled megszólítani, érzéketlen féreg?! Egy dolog, hogy mindenki csak a havasiakat cseszegeti, de nem tűröm, hogy egy másik rohadt kis újonc a vezérünket pocskondizza a mocskos szavaival! Mad
Itt azért egy eszelős röhögést hallattam.
- Nem hiszem, hogy rajtad és a Demolishoron kívül lenne bárki más, aki ennyire szereti Megatront, hogy egy ilyesmilyen kis poénkodásért árulkodjon, mint egy jó kisfiú vagy kislány! Na takarodj innét, hagy megöllek!
Vissza az elejére Go down
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 12:46 am

Sötéthang ekkor feldühődik és ordít már annyira, hogy valószínűleg Élespenge és halálra ijed majd, főleg, mikor majdnem fejbelővi, de szándékosan mellé lő a fejétől pár centire:
- NA IDE FIGYELJ TE AGYATLAN IDIÓTA, HA AZT HISZED, HOGY CIKLONUSZ MAJD SZERETNI FOG, MERT VÉDED, ROHADTUL TÉVEDSZ!!!! NEM VAGY TÖBB EGY AGYATLAN KIS PIÓCÁNÁL, AKI EGY NÁLAD NORMÁLISABB HAVASIN ÉLŐSKÖDIK PIÓCA MÓDJÁRA ÉS A TÁRSAIT FENYEGETI, MIKOR JÓBAN AKARNAK A PÉLDAKÉPEDDEL LENNI! SENKI NEM FOG MAJD CSODÁLKOZNI, HA SZITÁVÁ LŐ A LEGGYENGÉBB AUTOBOT!! - aztán megint lenyugszik, mintha mi sem történt volna. Pedig pár lakos és Decepticon nagyon megrémült, hogy Sötéthang ilyen is tud lenni.
- Remélem felfogtad!
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 12:58 am

Tök vicces volt, amikor Sötéthang üvöltözik velem, ráadásul még csak meg se rezzentem. Először is mert egyáltalán nem volt félelmetes, csak tetette magát, másrészt meg már az akadémián megszoktam az üvöltéseket egyes társaimtól és nála jobban a mesterem tudott üvöltözni, de az már félelmetes volt.
- Kis hülye, lehet, hogy Ciklonusz nagymester nem fog szeretni ezer év múlsa se, de legalább én megvédem a népem és a bolygóm vezérének a becsületét, és nem azzal jövök, hogy jaj nekem milyen rohadt kis szar volt az életem, mindenki kihasznált és ezért játszom magam és keménynek tűnök koszos kis magnó létemre... így fogsz megdögleni, te kis k*rva! Még nem volt dolgod egy triplaváltozó fegyverhasználóval!
Miután befejezem a mondatom, kilövöm a rakétáimat és a lézersugaraimat a kis hülye felé. A lövéseim iszonyú nagy robbantást és kárt okoznak. Ha netán eltaláltam valakit vele, az abban a minutumban vagy súlyosan megsérül ebben a záporban vagy megdöglik.
- Na gyere csak nagyszájú korcs! Bizonyítsd be, hogy milyen f*szacsaj vagy!
Vissza az elejére Go down
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 1:05 am

Sötéthang menten kikerüli a rakétákat és a lézersugarakat, majd a puskájával célba veszi a rotorjait és lő, és reméli, hogy Éleske lőszerei hamar ki fognak fogyni.
- Könnyű neked, legalább volt anyád, apád!-.-
~ ostoba kölök, ilyent az Autobotokhoz kéne rakni, hogy hamarabb elpusztuljanak!
Aztán a sok lövődözéstől fedezékbe bújik.
~ Ciklonusz meg Demolishor biztos nem fogja lefogni-.- Minek is tennék?-.-
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 1:26 am

Sötéthang lőtt, de előrántottam az egyik oldalról a rotorpárost és azzal kivédtem, és visszaküldtem őket a feladónak.
- Mit akarsz ezekkel a fénypálcikákkal, kiskölyök? Amúgy meg ne aggódjál, nem vagy egyedül! Nekem nem is votl anyám és az apám is meghalt, amikor még kis chipszaros voltam!
Lővök egyet a lézeremmel és felszámolom Sötéthang búvóhelyét.
- Na mi van, nagypofájú dög? Támadj! Vagy félsz? Pofázni azt tudsz, de harcolni azt nem! Gyáva kis ringyó vagy, semmi más! Semmihez nem értesz, csak a pofázáshoz, a lövéshez és a bújkáláshoz! Az ilyeneknek semmi keresnivalója a Decepticonoknál, míg nálunk a havasiaknál az ilyeneket legyilkolják egyből! Te gyáva kis féreg...
Ahhoz képest, hogy egy "tank" vagyok hirtelen ottt teremtem Sötéthang előtt és egy erősett belerúgtam a hasába. Ha elég erős volt, repül a legközelebbi ház falának. Ha nem, még így is hátradől.
Vissza az elejére Go down
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 1:41 am

Sötéthang hátradőlt a hasbarúgástól, de hamar hamar felpattant.
- Akkor miért nem ölsz meg, hamár pofázol, hogy a havasiak ilyenek-olyanok?? A hozzádhasonlóak miatt mondják rájuk, hogy hülyék! - és itt hasba rúgta Élespnegét, majd püfölte, ahol érte, és a falhoz rúgta.
- Na lőjjél rám, ha szerinted salakot sem érek! Én meg majd a túlvilágon kívánom majd, hogy a saját havasi társaid öljenek majd meg! Talán majd Ciklonusz is marha büszke lesz rád te pióca!
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 1:53 am

- Szerinted miért támadlak? Hogy megöljelek!
A hasbarúgó kísérletnél félrehúzódtam és a püfölő támadásnál meg egyik kezemmel elkaptam az ökleit Sötéthangnak, a másikkal pedig elővettem Viharszárnytól kapott tőrt és hasbaszúrtam és megmozgattam benne, hogy jobban fájjon neki. Ahogy ő a falhoz vágott, de nem elég jól, kiverem a fogát és kirántom hirtelen mozdulattal a tőrt a hasából.
- Ki hitte volna, hogy annak a csinos csajnak a fegyvere milyen hasznos! Very Happy
Egy jót röhögök Sötéthangon, aztán leülök egy rakás tetejére és figyelem a következő reakciókat. Ha támad, nagy meglepiben lesz része, ha meg szenved a sérülése miatt, csak kárörvendően vigyorgok és nézem.
- Óh, szegénykém! Bibis lett a pocid?
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 3:22 pm

- Nem értem, hogy egyesek hogy tudnak felháborodni egy semmiségen.-_-
Ásítottam egy jó nagyot, aztán egyszer csak megjelent Sötéthang és felajánlotta, hogy segít Demnek lerendezni engem. Nemhogy ez, hanem az háborított fel, hogy egy ilyen nagyszájú kiskölyök merészel nagyszájúnak hívni.
- Hogy neveztél, te kis pondró? Próbálj csak meg leszedni, tőlem többet kapsz, mint a küklopsztól!
Épp mentem volna lecsapni Sötéthangot, de már megint megjelent Élespenge megvédeni a büszkeségemet és lehordta mindennek a csajt, hiába is kiabált az vele. És még előtte nyalni is kezdett nekem.
- Azt hiszed, hogy nyalással elérhetsz bármit? Nem érdekel, hogy értetted a "leszedés" szót, de ezt alaposan meg fogod bánni! Mad
Élespenge meg tüzet nyitott Sötéthangra és ezt követően elkezdődött a kis csatájuk.
~ Nicsak, nem is olyan esetlen és béna ez az Élespenge kölök! Igaz, nem fogom kedvelni a büdös életbe, de legalább épp olyan elszánt és harcias, amilyennek egy havasinak lennie kell!
Kiderült, hogy Élespenge trplaváltozó alcsoportban és kasztban fegyverhasználó is, tehát elég komoly kiscsávóval állt szemben Sötéthang, aki már öt percen belül szép rúgást bekapott és még a hasa is jól meg lett szúrva.
- Hé, Demmy! Ha már így rám akartad uszítani ezt a kis nagyszájú csajt és összeverekedett a kistökivel... nincs kedved fogadni? 50000 kredit, hogy a fanboy kicsinálja! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Sötéthang
1. szint
1. szint
Sötéthang


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 7:22 pm

/nem úgy értettem a leszedést, hogy lelőllek, de már mindegyXD/

Sötéthang hirtelen egy tőrt érzett a hasába, ami fájt neki ugyan, de nem mutatta ki. Helyette mosolygott.
- Mindig is egy párbajban akartam meghalni, nem pedig az ágyon, mint egy Autobot, mint ami voltam a celláig...
aztán mikor Élespenge kihúzta összeesett. A tanúk ijedten néztek de valamennyire megnyugodtak, hogy egy Álcának most annyi.
egy srác: most meghalt?
Másik srác: nem tudom, de remélem!
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 1:57 am

Úgy tűnik, Sötéthang elvesztette a párbajt, így Élespenge nyert kisebb karcolásokkal!

Élespenge tapasztalata 20 EXP-el nőtt!
Élespenge veszett energiája: 20 energia (vegyél egy energonkockát és a mesélő jóváhagyja az életszinted visszaállását!)

Sötéthang vesztett energiája 550 energia (mivel súlyosan megsérültél, Demolishor vagy Ciklonusz lemesélik a gyengélkedőre szállításodat!)
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 9:34 pm

Láttam a szemén, hogy rohadtul fáj neki és a vigyora is inkább olyan fakutyás volt. De én csak felröhögtem kárörvendően.
- Jaj, nem kell a duma, kislány! Most megmutattam neked, hogy ne kezdj ki velem és légy tisztességesebb a feletteseiddel, főleg Ciklonusz nagymesteremmel! Twisted Evil
Néztem egy darabig, hogy szenved, mielőtt vagy meghal, vagy elviszik gyorsan kezelésre.
~ Bizonyítottam, hogy keményebb vagyok ám, de nem hiszem, hogy ez elég a vezérem számára. :S
Kissé csalódottan ránézek Ciklonusz nagymesteremre és figyelem tovább elégedetten Sötéthangot.
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 10:25 pm

Megengedtem Sötéthangnak, hogy majd ő rendezze le valahogy az idióta Ciklonuszt, hogy elintézhessem, de sajnos ebből lett a baj. Ciklon még idiótább rajongója a semmiből előjött és védeni kezdte. Előbb szócsaták és sértések jöttek, aztán az újoncok összeverekedtek. Élespenge iszonyú pusztítást hagyott maga után a robbantásával, nemhogy megtudta, hogy a srác havasi és triplaváltozó keverék fegyverhasználó kaszttal. Egy dolog, hogy a havasiak őrültek és elszántak, de a fegyverhasználó triplaváltozóként már-már magában veszélyes.
~ Édes Primuszom, én meg Ciklonuszra uszítottam a lányt!
Ciklonusz fogadni akart volna rá, de nem ment bele.
- Az idióta újoncod sokkal erősebb Sötéthangnál és mindjárt le is ölheti, te meg fogadsz ezek után?!
Amint a lány végül összeesett, Demolishor odament és gyors elsősegélynyújtást adott. Beforrasztotta a sebet, ahogy tudta, de csak arra volt elég, hogy időben el tudja szállítani a gyengélkedőre.
- Amúgy akartam volna veled beszélni, Ciklonusz, de majd később. Addig is tartsd pórázon ezt az őrült hülyegyereket!
Az Elit Decepticon vállra kapta Sötéthangot és elszllította a szerelő terembe.

/Sötéthang, a következő reagodat már a szerelőteremben írd és 5 reagig maradj is ott bent! Ha írtál, szólj./
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 4:58 pm

A kölyökcsatának rövidesen vége lett, amiben Sötéthang szívott. Élespenge, amíg produkálta magát, csak megcsóváltam a fejem és tettem egy megjegyzést.
- Jól jegyezd meg, kölyök! Csak akkor lássalak legközelebb harcolni, ha már agyilag és fizikailag is nyugodtan faszarobotnak tartod magad! Most bizonyítottad be, hogy egy gyáva, szánalmas, gyenge és nagyszájú kis féreg vagy, akit egy ember kis ujjal ledönt!
Demolishorbezzeg rögtön majrézni kezdett és rám szólt, hogy ügyeljek Élespengére. Engem meg ez háborított fel, pedig nekem semmi közöm a hülyegyerekhez.
- Ne mondd már! Először is ez a kis barom nem a tanítványom, szóval ilyeneket, hogy tartsam pórázon, sose mondj, amíg nincs közöm hozzá! Csak egy fanatikus barom a szememben semmi több!. Másrészt meg ne beszélj úgy velem, mintha én kezdtem volna az egészet vagy én uszítottam volna rá a bolond kiscsajra a kistökit! Na vidd innen, addig én lerendezem a fejét ennek a kölyöknek!
Azzal megragadtam rosszat sejthető vicsorral Élespenge fejét és megemeltem, hogy odébb vigyem innen egy másik helyre elbeszélgetni vele, mielőtt Beszaritron ezt a verekedést is rám fogja.
~ És még engem hívnak idiótának! Senki se normális itt!
- Na jól van, te idegesítő kismajom! Először is k****ra elegem van belőled és a nyalásodból! Másrészt meg ne hozz engem kényelmetlen helyzetekbe, mielőtt miattad én szívnák! Egyáltalán lehet szó arról, hogy öt percre is le tudjál rólam szállni??
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 10:25 pm

Épp hogy a melák elvitte rendbe hozatni a hülye libát,Ciklonus nagymesterem elkapott a fejemnél fogva is így vitt el odébb egy másik helyre, hogy jól kiosszon. Igazából arra számítottam, hogy elismeri a harci tudásomat annak ellenére, hogy most még utál. Shocked
- De én csak hűséges és odaadó újoncod vagyok, vezérem! Tudom, hogy ezzel a csatával még nem nyertem el a bizalmadat, de légyszíkeeeee! Adj lehetőséget, hogy jobb lehessek! Taníts vagy valami! Vagy küldj el valahová! Hadd bizonyítsam be, hogy nem csak nyalni tudok! ^^
Összekulcsolt kezekkel könyörögtem a legnagyobb példaképemnek, akit bizonyára így is idegesítek. Remélem, kötélnek áll, mert így is marhára idegesíthetem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Környező városok és faluk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Környező városok és faluk   Környező városok és faluk Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Környező városok és faluk
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Decepticon zóna :: Cybertron - Decepticon terület-
Ugrás: