Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lakóterület

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 8:25 pm

Novafény: *elérik a háztömböt, ahol lakik, és mikor köszönnének el egymástól, mikor egy sugármeghajtású gép repül el a fejük fölött alacsonyan, amitől a lány majdnem elesik, de Kőfej elkapja*
- Ki ez?
*Kőfej elmondja, hogy ma reggel ez a gép terrorizálta a takarítóbrigádot, majd a sugárhajtású gép lőni kezdett feléjük, mire Kőfej félrelökte egy "vigyázz!" mondattal*
- Kőfej!
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 8:32 pm

A lövések elől sikerült idejében félre ugrani és a remegő gyerekekre néztem.
- Novafény! Vidd el innen a kölyköket! Én feltartóztatom ezt a szemetet!
A gép megfordult és újabb rohamot indított.
~ Ki kell találnom valamit, hogy a földre vigyem, mert a levegőben erősebb.
Odafutottam egy szemetes konténerhez, felkaptam, és a gép felé hajítottam. Undorító kaja maradványok, egyéb dolgok repültek szét mindenfele és a támadó az egyik ház falának csapódott.
Ráugrottam és elkaptam a szárnyait.
- Most repülj, ha tudsz!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 8:36 pm

Novafény: rendben!
*rohan a gyerekekhez*
- gyertek velem, visszakísérlek titeket, ahol laktok!
*elrohan a gyerekekkel, majd miután minden gyerek biztonságban van, rohan segíteni kőfejnek, miközben a kis Minicon-ja az egyik derekán lévő övtáskában van, és csipog*
Novafény: ne gyere ki kicsim, nem akarom, hogy bajod essen!
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 8:45 pm

Nagyon erőszakoskodott a gép, de a súlyom alatt aligha tud újra felszállni. Teljes erőmből szorítottam a szárnyait, amíg mocorgott.
Végül elkezdett átalakulni. Legurultam róla és vártam, hogy felfedje igazi kilétét.
~ Amint átalakult, behúzok neki egyet.
Ide-oda mozogtak az alkatrészek, míg végül ott állt előttem rendes formájában. Majdnem olyan magas volt, mint én.
Lendítettem a jobb öklömet, de félre ugrott és egy lyukat ütöttem a ház falába.
~ Remélem nem haragszik meg rám a tulaj.
Beszorult a karom, de mire kiszabadulhattam volna, jól gyomron rúgott és összeestem. Térden állva ziháltam.
- Csak...kelljek...fel...
Hirtelen megjelent Novafény és az ellenséges robot őt vette célba lézer-ágyuival.
- Nova, vigyázz!!!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 8:48 pm

Novafény: *falfehér lesz, mikor meglátja, hogy Kőfejet gyomron rúgta a robot*
- Kőfej!!
*aztán a robot tüzelni kezdett rá, de időbe átalakult, és lövödözött a robotra*
~ biztos nem számított arra, hogy én is jet vagyok! Mad
*próbálja lefogni a robotot, hogy Kőfej felkelhessen*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 8:52 pm

Novafény átalakult Jet módba és heves tűzpárbajt vívott az ellenséggel. Megdörzsöltem a gyomromat, aztán felkeltem.
Megtördeltem az ujjaimat.
- Gyere csak, táncoljunk egyet.
Rávetettem magamat és mindkét karommal átszorítottam a nyakát hátulról, míg végül kénytelen volt abbahagyni a tüzelést.
- Nova! Adj neki!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 8:54 pm

Novafény: rendben!
*egy erős lövedéket ad a robotra*
- Most megkaptad te szemét! Mad
*reméli, hogy a robot kidől ettől*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 9:00 pm

A robot kapálózott ahogyan csak tudott, de végül Novafény leadott neki egy lövést. Nagyot visított és könyörgött, hogy engedjem el. Eleresztettem, de meg sem köszönte, hanem olajozó mellkassal elfutott.
- A mocsok, még csak meg sem köszöni.
Odaléptem Novafényhez.
- Kösz, mindent. Remek csapatjáték volt.
Végül adtam egy puszit a szájára.
~ Remélem nem veszi rossz néven...
Ha elköszöntünk egymástól, átalakulok és elgurulok haza.



A hozzászólást Kőfej összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 20, 2010 9:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 9:04 pm

*a robot kapott egyet, és vérző mellkassal menekült el*
Novafény: igen!
*Kőfej odamegy hozzá*
- Valóban^^
*ekkor Kőfej szájon puszilja, amitől elpirul, de aztán viszonozza*
- Te is megérdemled^^ Jó éjt^^
*ad neki még egy puszit, majd bemegy a lakótömbbe*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 9:08 pm

Besötétedett már, mire hazaértem. Beléptem a házamba és minden egyéb cselekvés nélkül ledobtam magamat az ágyra.
A plafont néztem, az elmúlt nap járt a fejemben. Decepticonok...takarítás...randi....bunyó....lövöldözés....huligánok.....
~ Húha, ilyen mozgalmas sem volt még egy napom sem.
Végül annyit agyaltam ezeken, hogy mély álomba merültem.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 5:05 pm

Novafény: *este lefeküdt, majd reggel készülődött, és kiment, hogy elmenjen Red Alert-hez megtanulni, hogy kell csatlakoztatni a Minicon-t
- Várod már Ezüstangyal?^^
*a kis minicon édesen csipogott*
- Awww^^
*lassan ment a belváros felé*

/Iacon belvárosa és más mesterséges városok/
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 5:13 pm

Reggel frissen és üdén ébredtem annak ellenére, hogy fárasztó volt a napom. Novafény volt az első, akire gondoltam. Alig vártam már, hogy újra lássam.
Bementem a konyhába, lenyomtam gyorsan 200 fekvőtámaszt, ittam, ettem egy kicsit, aztán kimentem az utcára.
~ Szétnézek kicsit a belvárosban.
Átalakultam és roll out!

///Iacon belvárosa és más mesterséges városok///
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 02, 2010 12:34 pm

Novafény: *amint hazaértek Ezüstkével, bementek volna a háztömbbe, ahol laknak, mikor észrevették, hogy energonos a padló*
- Mi a fene...?
*követte a nyomokat a szomszédlakásig, majd kopogott*
- Halló? Uram, jól van?
*nem érkezik válasz, mire annyira megrémül, hogy bemegy a lakásába és hív egy Autobot katonát és egy orvost, hogy jöjjenek ki, mert a szomszédja ajtajától kezdve a háztömb ajtajáig energon nyomok vezetnek ki, a szomszéd meg nem válaszol kopogásra*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 10:58 am

Visszaértem a lakóterületre és kész lettem volna belépni a lakásomba, mikor felfedeztem egy kisebb energon tócsát, mellette meg egy ugyanolyan csíkot, amely vezet valamerre.
~ Hát itt meg mi történhetett? Megint Decepticon támadás lenne?
A biztonság kedvéért kibiztosítottam a fegyvereimet és lassú léptekkel követtem az energon tócsát. Pár kanyar, pár háztömb után a csík egy házba vezetett.
Beléptem a lakásba és felfedeztem Novafényt, aki alig eltéveszthetően meg volt rémülve. Elraktam a fegyvereimet és odaléptem hozzá.
- Szia Nova! Itt meg mi történt? Miért vagy így megrémülve?
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 11:03 am

Novafény: a szomszéd nem reagált a kopogásra!
*mondják nekik, hogy majd jönni fog valaki az Elit Gárdából, addig ne tegyen semmit*
- rendben.
*leteszi*
- Azt mondták, hogy jönni fognak, csak ne tegyünk semmit!
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 08, 2010 4:24 pm

Novafény hívására kijött egy Elit Autobot tiszt és egy medicon is. A tiszt egy nagy termetű tank lehetett külsőleg, bár nem látszott rajta, hogy épp olyan pöffeszkedett robotja lenne Ultra Magnusznak vagy Sentinel Prime-nak. Ez még a rosszkedvű arcvonása is elárulhatta.
- Az a nagyállú majom hogy nem ásná el magát végre! Elegem van belőle és a basáskodásából... kisasszony, maradjon hátul, mert biztos vagyok benne, hogy valami nagyon várni fog odabent.
A tiszt minden szó nélkül előrelendült és berúgta az ajtót. A lakásban minden csupa energon és olaj. Mindenki, aki jelen van, megdöbbenve látta, hogy a nappaliban ott hevert Novafény szomszédja élettelenül, fölötte meg már megint az a repülő Decepticon, aki már sok vizet kavart a környéken. A Decepticon, aki rájuk fogta a plazmaágyúit, egy fél-Seeker lehetett, méghozzá nőnemű.
- Na mi az? Társaságom van? - vigyorgott gonoszul. - Megatron parancsba adta nekem, hogy kerítsem elő az árulót és végezzek vele. Sokáig el tudott bújni, de ezúttal már nem volt ennyire szerencsés. Ez legyen példa mindenkinek: így jár minden áruló, aki akár egy információt is kiad az Autobotoknak!
- Te kis gyilkos! - üvöltötte a tiszt, és mielőtt támadásba lendült volna, a Decepticon bombát dobott közéjük, am felrobbant. Senkinek nem esett baja tőle, mert ez egy füstbomba volt, ami robbanás után nagy füstöt áraszt. Amikor a füst elállt a Decepticonnak nyoma veszett, de viszont a hulla ott maradt a helyén - fej nélkül.
- Remek, meglépett a kis piszok. - csóválta a fejét a tiszt. - de minden elismerésem: ez a nő számított ránk és mindenre felkészülhetett... de hogy az ördögbe tudott erős védelmen átjutni?
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 12:22 pm

Novafény, mikor szól az elites, hogy hátráljon: rendben uram
*aztán mikor látja, mi lett a szomszéddal, felsíkit, és rosszullétében elájul*
Ezüske: bip-bip!
*próbálja felébreszteni Novafényt*
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 12:57 pm

A tiszt jó ideig pofozgatja lágyan Novafényt, amíg magához nem tért.
- Kisasszony, maga elájult a látványtól... köszönjük, hogy értesített minket a bajról. Kérem, a maga érdekében menjen vissza a miniconjával együtt a lakhelyére. - kérte kedvesen, miközben újabb Autobotok jöttek ki és a medicon vezetévésel elvitték a maradványt, a lakásban pedig bizonyítékokat szedtek és elkezdtek takarítani.A tiszt elkíséri Novafényt a lakosztályig, majd kedvesen elköszönve eltávozott.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 7:10 pm

Novafény a gyengéd pofozgatástól magához tér: mi-mi történt?
*a tiszt elmagyarázza, majd megköszöni az értesítést, végül kedvesen kéri, hogy a miniconjával együtt menjen a lakóhelyére*
- Rendben.
*a tiszt elkíséri a lakosztályig, majd kedvesen elköszön tőle*
- Viszontlátásra
~ milyen kedves^^ Kár, hogy nem ő vezeti az Elit gárdát!
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 4:52 pm

Novafény: *később úgy dönt, hogy elmegy az Autobot bázisra gyakorolni*
- gyere Ezüstke, megyünk gyakorolni^^
Ezüstke: bip!^^
*fölveszi, bezárja az ajtót, és elindul*

/Autobot bázis: Vezéri terület/
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2011 10:40 pm

Novafény: *hazamenet közben úgy érzi, mintha valaki figyelné*
- Te is félsz Ezüstke?
Ezüstangyal: Bip!
*Novafény kis híján kinyitja az ajtót, de valaki leülti. Ezüstke próbála segíteni, de a támadó belelövi egy kukába, majd magával viszi Novafényt*
Ezüstke: BIIIIP!
*a kis minicon rémülten megy segítségért*

/Iacon csatorna rendszere/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lakóterület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakóterület   Lakóterület - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lakóterület
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lakóterület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: