Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fireving előtörténete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Firewing
1. szint
1. szint
Firewing


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 10.
Age : 32
Tartózkodási hely : Cybertron

Fireving előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Fireving előtörténete   Fireving előtörténete Icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 11:06 pm

Név: Firewing
Állampolgárság: Decepticon
Lakhely: Cybertron - Decepticon terület

Shockwave kutatási naplója alapján:

Nem is olyan régen még Unicron felbukkanása előtt közvetlenül.. Shockwave laborja.
Shockwave: - végre elkészültem
- a legjobb művem.. túltesz minden fejlesztésemen.. bár még tanulnia kell.. fejlesztenie kell magát..
~FiREWiNG magához tér
FiREWiNG: - Hol vagyok?..
-Ki vagyok?...
Shockwave: - Te a dicsőséges Decepticon faj hozzátartozója vagy.. A nevem Shockwave én fejlesztettelek..A te neved pedig FiREWiNG.. Egy még
kezdő decepticon katona (újonc) vagy.. Ha kellően oda figyelsz és akarod akkor egy kiváló decepticon katona válhat belőled..
Az Autobotok réme.. Autobotok.. Az ellenség.. És akkor jöhet is az első lecke.. A logika és a tudomány mindenek felett áll.
Bármi történik az mindig segít.. A legnehezebb helyzetben is.. Autobotokat ott kell pusztítani ahol éred.. Bár még csak nemrég gyúlt
fel szikrád.. Később a tapasztalat, a logika , a tudomány és az Én segítségemmel nagyobb decepticon válhat belőled mint én..
Egy valamit azonban véss jól a fejedbe.. A fővezér.. Megatron.. Bár a logika azt diktálja hogy nem jó vezető.. Nagyratörő..Kapzsi
De viszont elég ereje van ahhoz hogy eltaposson.. Jól figyelj Szavamra.. Vele nagyon vigyázz.. Kiszámíthatatlan..
A decepticoonokat ő fogja a pusztulásba vinni egyszer.. de reméljük hogy megváltozik,, De ha nem akkor...
Ezt még nem gondoltam át logikusan~de Én vagy egy hozzám hasonló decepticon.. jó lenne a helyére~ és ezért a megoldást
sem tudhatom..
FiREWiNG: - Szóval én lennék FiREWiiNG.. Újonc és decepticon..Értem.. Úgy érzem jóba leszek veled Shockwave.. De mivel katona vagyok
kellene fegyver is nem igaz??.. Mondjuk egy vállágyú.. Az megtenné kezdésnek.. Meg egy két szonikus rakéta.. A szárnyaimra..
Shockwave: - Megkapod.. És a logikai érzékem is azt súgja hogy mi ketten barátok leszünk.. Pedig én nem vagyok barátkozós fajta..
FiREWiNG: - Köszönöm neked amit tettél értem..Ha tehetem egyszer meghálálom amiért életre hívtál..
Shockwave: - Szívesen.. És ne feledd.. Logika és tudomány.. enélkül nem ér semmit a csatározás..Később találkozunk
.................

És ezzel megkezdődnek az ifjú FiREWiNG kalandjai.. Cybertron bolygóját indult felfedezni.. És kívnácsi volt már arra a bizonyos Megatronra.. Bár lehet ez a kíváncsiság a életébe kerülhet.. De ha hallgat alkotójára akkor minden gond nélkül válhat belőle egy különleges decepticon.. Bár addig hosszú az út és rögös...To Be Continued


A hozzászólást Firewing összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 14, 2010 6:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Fireving előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fireving előtörténete   Fireving előtörténete Icon_minitimeKedd Szept. 14, 2010 12:07 am

Nos, látom, hogy össze tudtál hozni egy jó kis karaktert. Őszintén szólva ennél jobbat nem is találhattál volna ki. Very Happy Ami az előtörténetet illeti, kicsit túl sok a párbeszéd, de legalább van értelme. És van egy-két picike helyesírási hiba, legalábbis a neved. Egyszerűen legyen csak Firewing. A "FiREWiNG" nemcsak csúnya és hibás, de túlságosan feltűnő.
Az előtörténetet ezek ellenére ELFOGADOM, kezdheted az adatlapodat megírni és játszhatsz! Figyelmeztetlek, hogy a közeljövőben létesíts kapcsolatot Viharszárnnyal, mert hamarosan az egyik modi hamarosan szeretne majd tanítani (mondjuk örülni fog, amikor értesítem rólad Very Happy ).

Az előtörténetet majd még én vagy Megatron fogjuk ellenőrízni!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
 
Fireving előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kőfej előtörténete
» Aranyfőnix előtörténete
» Warusz előtörténete
» Quadrátor előtörténete
» Sunbird előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Játékhoz szükséges dolgok :: Előtörténet-
Ugrás: