Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sunbird előtörténete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sunbird
1. szint
1. szint
Sunbird


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 01.
Age : 27

Sunbird előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Sunbird előtörténete   Sunbird előtörténete Icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 8:42 pm

Név: Sunbird
Állampolgárság: Autobot
Lakhely: Cybertron, Iacon

Hát, hol is kezdjem? Talán mondjuk az elején. Ezelőtt mit tudom én már hány éve „születtem” Tyrestben (na, azért ne nézzetek vén autobotnak ugyanis elég fiatal vagyok).A gyerekkorom mondhatjuk elég vidám és jó volt, sok barátom volt, de akiket tényleg a bizalmamba fogadtam elég kevés. Apámnak jól működő műhelye volt, anyám, hát pontosan még most sem tudom mit csinált hivatalosan, asszem valamilyen titkárnő, de sokat segített apámnak. Egykeként szerettem a barátaimmal lenni, de ugyanakkor a magányhoz is hozzászoktam. Na, nehogy elkezdjetek itt sajnálni, engem, ugyanis a hasznomra vált, mert ilyenkor inkább olvastam, leginkább történelem és informatika könyveket, meg néha-néha egy kis pszichológiát, hogy tudjam, pl. ki mikor hazudik, vagy ki milyen dologra mit cselekedne, bár harcban én az ellenfél manipulálására gondoltam, hogy hasznos lehet. De nekem is jól jött néha amikor olyan helyen voltam ahol nem kellett volna lennem vagy hasonló. Az érzelmek elrejtésének megtanulása addig az unokatestvéremmel való találkozásokkor volt hasznos, bár gyakorlatilag, ha kétszer láttuk egymást, ugyanis ő a Decepticon területeken lakott. Ja igen! Azt elfelejtettem mondani, hogy apám eredetileg Decepticon volt, de a gondolkodás módja és érzései teljesen másak voltak, ezért állt át Autobotnak, majd találkozott anyámmal stb.…. Na, szóval kitárgyalva a családi hátteremet térjünk vissza hozzám. Mivel elég gyors voltam –és a terepnek hála elég jó sofőr- ezért eldöntöttem , hogy versenyző leszek. Ez sikerült, az egyik legjobb lettem. Mivel a legtöbb verseny amin általában részt vettem Velocitronon voltak , így szinte már ott éltem. Később a Decepticonoknak hála a versenyzés már-már veszélyesebbek voltak mint egy harc, ezért ideiglenesen abbahagytam és hazamentem. Gondolkoztam mit csináljak , elvégre nem ülhetek csak úgy mintha minden rendben lenne . Végül mivel képességeim és tudásom miatt úgy gondoltam ügyes hacker és kém lehetek úgy döntöttem beállók Autobot katonának. Miután bevettek átköltöztem Iaconba és most is ott élek újonc Autobotként, és próbálom harci hiányosságomat pótolni.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Sunbird előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunbird előtörténete   Sunbird előtörténete Icon_minitimeSzomb. Okt. 02, 2010 1:18 am

Egész aranyos kis történet rólad. Very Happy
És el is fogadom, HA a szabályzat szerint beteszed a nemedet is és az alcsoportodat is, ha van! Ellenőrízni fogom!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Sunbird előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunbird előtörténete   Sunbird előtörténete Icon_minitimeSzomb. Okt. 02, 2010 9:36 pm

Bocsánat, babácskám, most vettem észre, hogy itt az előtörténeti mintában nem írtam le a nem lekérését! Csak az adatlapnál fontos kitüntetned, de ott már kötelező is!
Szóval bocsánatot kérek érte és az előtörténeted mégis ELFOGADVA! Írd meg az adatlapod, aztán játszhatsz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Sunbird
1. szint
1. szint
Sunbird


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 01.
Age : 27

Sunbird előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunbird előtörténete   Sunbird előtörténete Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 8:50 pm

Akkor rendben, már csak az adatlapon kell gondolkoznom
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Sunbird előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunbird előtörténete   Sunbird előtörténete Icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 9:48 pm

Azon semmi szükség gondolkozni! Csak nézd meg az adatlapok témában a mintát vagy pedig lesd meg am ásikét, és ugyanúgy írj be oda minden adatot, hogy itt, csak előtörténet nélkül. Smile
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Sunbird előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sunbird előtörténete   Sunbird előtörténete Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sunbird előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fireving előtörténete
» Kőfej előtörténete
» Aranyfőnix előtörténete
» Warusz előtörténete
» Quadrátor előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Játékhoz szükséges dolgok :: Előtörténet-
Ugrás: