Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iacon belvárosa és más mesterséges városok

Go down 
+2
Warusz
Judynator
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 1:54 pm

Nos, nem is kell mondanom, hogy milyenek általában a városok, ahol a civilek is élnek.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 12:18 am

*Meg érkezve Iaconba gondoltam megyek pár kört az utakon, hogy jobban meg nézzem magamnak a várost.
~Primuszra mondom ez a város is láthatott már szebb napokat.
*Mentem tovább, de kezdtem unatkozni.
~Na jó ideje sebességbe kapcsolni és csinálni is kéne valamit.
*Lejjebb nyomtam a gáz pedált és mentem arra amerre az út vitt.

/Gyakorlóterek/
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 8:54 am

*Csak úgy száguldoztam az úton amit páran nem vettek jó néven, mert majd nem nekik mentem.
-Hé vigyáz te marha ezért be vonatom a jogsidat!
*Kiáltotta valaki mikor kis hiján elütöttem mikor be vettem egy kanyart. Persze nem lett semmi baja a robinak, mert sikerült időben elugornia.
~Jogsi minek az ide? Nem azzal megyek. Egyáltalán mi az a jogsi?
*Egy másik kanyart véve elindult az egyik nagy épület felé. Mikor elértem be száguldoztam a liftig majd átalakulva be szálltam és fel mentem a tetőre.
-Na nézzük merre lehetnek ezek az idióták.
*A tetőről az optikámmal rá közelítettem az utcákra hátha meg látom a célpontjaimat.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 10:29 am

Felmentél az épület kilátójára és alaposan szemügyre veszed Iacon belvárosát. A sok fénypont és járókelők közt aligha találod meg a Terrorconokat, de nem adod fel. Kutatsz tovább.
Mint egy jó felügyelő, úgy lesed a várost vagy fél óráig, míg a sasszemed mégiscsak meglát valami szokatlant.
Az épülettől fél mérföldnyire a nagy körforgalomnál észreveszed, hogy egy macskaféle valami elsuhan a járókelők közt, egy icipici pánikot keltve. Megtaláltad az egyik Terrorcont! Jobban teszed, ha odasiets, nehogy szem elől veszítsd.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 10:54 am

*Kiss ideig keresgéltem míg meg nem lett az egyik célpont.
-Volt egy botdogom akit úgy hívtak, hogy BINGO.
*Meg figyeltem merre halad aztán körbe néztem.
-Lifre várni és le menni sok idő lenne és maceráns, maradjunk a közvetett megoldásnál.
*Hátrébb mentem átalakultam le nyomtam a féket majd gázt adtam. Csak úgy füstölt hátsó két kerék amíg el nem engedtem a féket.
-Kawabunga!
*Kiáltottam ugratás közben amit a másik kicsit kisebb épület tetejére ugrottam. Amint a kerekem tetőt ért nyomtam továb ba gázt, és ugrottam tovább a következő tetőre. Mikor már elértem egy meg felelő magassági szintet le ugrottam az autó pályára és elindultam a Terrorkon felé. A tervem egyszerű volt be akartam érni a Terrorkont, hogy aztán átalakulva lopakodjak utána míg el nem vezet társaihoz. Ha ez meg van akkor le csapok rájuk. Persze nem egyből először csak meg figyelem őket és a kellő alkalmat kí várva kábítom el őket.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:02 am

A tetőről-tetőre ugratás merész, ám mégis jó ötletnek bizonyult. Azonban a motorod zaja túl hangos ahhoz, hogy egy jóhallású macskaféle ne figyeljen fel rá. Amikor a Terrorcon hátranéz és meglát kikerekedett optikákkal, fúj egyet és felgyorsulva rohan, ahogy a lábai bírja. Mint mindenki más, aki jól ismeri a Terrorconokat, tudja, hogy ők se olyan ostobák annyira, mint kinéznék belőlük.
Letérve az útról beugrik az állatkereskedési piacra, ahol reménykedve elbújhat előled. Neked viszont gondod lesz ebből, mert itt annyi állat van, hogy alig tudnád megkülönböztetni egy Terrorcont egy olyasmilyen macskától, ami Fülelőnek van.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:13 am

*Ahogy közeledtem fel figyeltem arra, hogy a Terrorkonra rá jött a tiplizhetnék.
~Úgy tűnik észre vett, de sebaj akkor is el kapom.
*Gyorsítóttam így kedvesebb esélye volt meg lépni.
~A szemét be ment a piacra.
*Kicsit beljebb haladtam a piacra és figyeltem.
~Túl sok itt az állat típusú robi. De szerencsére mivel ezeket elakarják adni mind ketrecben van és csak a célpont van szabadon. Így csak ki kell ugrasztanom a nyulat a bokorból.
*Fel pörgettem a motor, hogy búgjon miközben nyomom a gázt és le engedve az ablakokat fel tekerve a hangerőt a maxra be kapcsoltam a rádiót.
~Na szóljon a rock.
*Ráadásnak, hogy még hangosabb legyek rá nyomtam a dudára jó hosszan.
~Ezt a számot a fülednek ajánlom te ostoba dög.
*Ha jól csinálom az állatok meg riadnak és ugrálni fognak a ketreceikben. De talán a Terrokon rá jön, hogy ilyen hang hatásokat ő sem bír ki örökké így menekülnie kell vagy támadni. De ahhoz elő kell jönni-e és akkor el kaphatom.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:17 am

A terv az elején nem tűnt rossz ötletnek, de azonban nemcsak a Terrorcon őrült bele a ricsajba, de az összes piaci állat annyira megvadult, hogy addig húztá a pórázaikat vagy törték a ketreceiket, amíg ki nem szabadultak. Az eladók és a vásárlók kétségbeesve szaladgáltak segítségért kiáltva.
A Terrorcon vezetésével az összes állat dühösen feléd közelednek.Nem-nem, nem tápot kunyerálni. Laughing
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:32 am

*Miután mindenki meg vadult és az állatok a terronkon vezetésével felém közeledtek le kapcsoltam a rádiót és be fejeztem a motor zúgást.
-Na végre meg vagy látom hatásos volt a műsor. Remélem tetszett, mert van még egy két trükk a tarsolyomban ami remélem szintén el nyeri a tetszésedet.
*Be kapcsoltam a lámpákat és jól fel erősítettem, hogy el vakítsam őt és az állatokat. Ha ez sikerül gyorsan átalakulók elő veszem a kábító karabélyt és le szedem vele a terronkont. Persze amint ez meg van oda megyek az egyik bódéhoz és egy kajás zsákot ki szakítva el dobom az állatok felé. Ha jól tippelek rá vetik magukat és kajálás közben meg nyugodnak ezután a vevők össze szedhetik őket. Persze a károkat biztosan fel számolják majd rajtam, de ez a legkisebb bajom.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:35 am

A fényszóró egy kis időre elkábítja a sistere állati sereget, de csak jobban feldühödtek. A többi állat akkora felfordulást csinál, hogy az eladók azt se tudják, mit csináljanak. Gyors menettel kiborítasz egy nagy vödörnyi tápot, ami nagy szerencsére elvonja az állatok figyelmét. Mindegyik szép sorra odaaraszol, hogy megnyugodva elfogyasszák az étket. De a Terrorcon még mindig feléd jön, hogy szétszaggasson.
De épp az utolsó pillanatban rálősz a kábító karabéllyal. Amint a Terrorcon kómásan összeesik, felkapod és elvonszolod a piacról, amilyen gyorsan csak tudod. Az eladók és a vevők már nagyon rázzák feléd az ökleiket.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:52 am

*A tervem be vált aminek örültem. Az állatok ettek és meg nyugodtak a terrokon egy lövéstől a földön volt.
-Ehje, hogy mutatok így jó példát ha kábítót használok.
*El kezdtem ki húzni a terronkont a piacról közben intettem az eladóknak akik kicsit sem voltak jó hangulatban.
~Talán nekik is enni kéne valamit, hogy le higgadjanak.
*Miután kicsit messzebb kerültem a piacról bele szóltam a rádiba.
-Bázis jelentkezz bázis jelentkezz. Itt Warusz az állatpiactól pár méterre. Elkaptam egy terronkont és a beszállítására kérnék egy egy fogoly szállított meg valakit aki át venné a foglyot, hogy folytassam a többi fel kutatását vége.
*Miután végeztem a rádióval kicsit fel ültettem a terronkont és kicsit fel képeltem, hátha kicsit eszméleténél van és tud beszélni.
-Na picinyem mond el szépen, hogy hol vannak a társaid és talán cserébe intézem, hogy a börtönben ma kapj vacsorát.
*Lézer késemet a torkának szegeztem, hogy érezze a nyomatékot.
-De ha nem mondasz semmit teszek róla, hogy olyanok közé kerülj aki szívesen el játszadoznak majd veled. Mondjuk a dinobotokhoz ők nem válogatnak a ronda,de finom falatok között.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:58 am

Hiába fenyegeted, Terrorcon először is még akkor se mondaná el, ha meg is ölnék. Másrészt pedig az alacsonyabb szintű Terrorconok nem is tudnak beszélni. Kissé ideges vagy, mert semmire se mész vele, csak megvárod szépen, amíg a Terrorconért nem jön a fogolyszállítóval az illetékes, aki átveszi a kábult dögöt.
Megvárod, amíg el nem megy a fogolyszállító a Terrorconnal, aztán elindulsz tovább a másik két Terrorcon felkutatására. Talán hasonló módszerrel kikeresheted, de nem tudhatod, hogy a másik két Terrorcon milyenek.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:04 pm

*Mivel a terronkon nem beszél neki ütőm falnak a fejét majd meg várom míg meg jön a fogolyszállító és az illetékessel be dobjuk a furgonba és hagyom had menjenek.
~Jó lenne minél hamarabb meg találni a másik kettőt és el kapni azt a marhát aki be hozta őket.
*Fel megyek megint egy tetőre és optikámmal végig pásztázom a környéket. Közben hallgatom a rádiót hátha valahol rájuk találtak és már lehet tudni merre vannak.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:08 pm

Nagyon jól tetted, hogy a rádiódat bekapcsolva hagytad, mert nemsokára egy Autobot nő hangját hallod beszélni.
Autobot nő: ... két Terrorcon jár a park környéken... csak óvatósan, veszéyles szörnyetegek...
Miután a rádió megszakad, azonnal elindulsz a park irányába, hogy elcsípd a másik két Terrorcont.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 12:18 pm

*Az adást meg hallva rá szentelem teljes figyelmemet majd átalakulok és tetőkön átugrálva megyek lejjebb és lejjebb majd az autópályára le érve bel taposok a gázba.
~Hejhó hejhó munkába menni jó.
*Még több gázt adva átmentem minden piroson, de vigyáztam ne üssek el senkit se.
~Csak tudnám mit keresnek a parkban.

/Parkok és szabadterek/
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 1:40 pm

A belvárosban sok civil és Autobot igyekeztek ügyes-bajos dolgaikra, Ciklon és Snowcat pedig köztük sétáltak. Még a kutya se vette észre, hogy ők igazából álcázott Decepticonok. Ciklon halkan sutyorgott Snowcatnek.
- Ne feledd, mi most Autobotok vagyunk, vagyis Buzzsaw és Tuskó.
Snowcat: Jó-jó, de én más nevet akarok! A Tuskó név olyan gázos!
- De te tényleg egy tuskó vagy.
Snowcat: Akkor is új nevet akarok! Hadd legyek már Blackcat!
- Jó'van'na, maradj akkor Blackcat, csak ne nyavalyogj már, mielőtt mindenki minket fog bámulni!
A távolban meglátták az Autobot főbázist. Biztosak voltak benne, hogy Judy ott tartózkodik, így elindultak arra.

/Autobot főbázis - folyosók/
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:14 pm

*Teljes sebességgel hajtottam a városban be sem tartva a közlekedési szabályokat. Pár kisebb koccanás már is történt amitőből csak forgalmi dugó keletkezett.
~Ez majd le lassítja azt a sok bolondot a bázison.
*Figyeltem a rádiót, de egyenlőre csak a a riadóról számoltak be és semmi mozgás nem volt sehol.
~Még előnyben vagyok irány a határ aztán jöhet Megi aztán jöhetnek a Primek mindegyiknek meg mutatott, hogy mire is vagyok képes.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:33 pm

Judy parancsára senki se indult Warusz után. Judy gyorsan hajtott repülő üzemmódban a város felett és kereste az elszabadult újoncot. Nemsokára dugókat és balesetek helyszínét látta meg. Ezektől távolabb egy ezüstös jármű száguldott iszonyú gyorsaságban semmilyen szabályt be se tartva.
~ Ott van.
Meghajtóiba nitrót adott és gyorsabban szállt a jármű után. Pillanatok alatt már leereszkedett az épületek közt és már Warusz feje fölött repült az út vonalát követve.
- Warusz! Itt Judynator! Azonnal állj meg!
Utasította.
- Semmit se old meg, hogy csapod a fesztivált, nem érted?! Tudom, hogy haragszol rám és elkövettem egy hibát, de kérlek szépen, állj meg és megbeszélünk mindent!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:47 pm

A városba berepülve ment Judy után, de olyan távolságban, hogy a fővezér csaj ne lássa meg. Valahonnan az éplet tetejéről ráugrott valami, de valahogy mégis a helikoptet ágyúira kapaszkodott meg a kezeivel.
- Hééé! Mad
Snowcat: Itt akartál hagyni, bazmeg???
- Azt hittem, te tudsz magadra vigyázni, te hülye kis görcs! Na mindegy, ha már itt vagy, utána!
Snowcat: Ki után?
- Hát Judy után! Ott repül!
Snowcat: Hogy-hogy?
- Elszaabdult egy hülye Autobot kölök és gondoltam visszafelé megnézem, mi folyik itt, hogy már a főnök csajszi erősítés nélkül repül utána! Egyenest a határ felé tart!
Snowcat: Basszus! Lehet, hogy a kölök támadást akarna indítani ellenünk? Kész öngyilkosság!
- Tudod, vannak hülyék. Megatron úgy kicsinálja, hogy még, ha a közelébe megy.
Snowcat: De ő most alszik!
- Nem biztos, leeht, hogy közbe felébredt! Ha pedig még alszi, fel kell vernem, mert újságom van számára, ami sürgős! Judy erős védelmeket fog csinálni, ami nekünk lesz rossz!
Snowcat: Primus szent gatyája, az gáz!
Vissza az elejére Go down
Acélfej
1. szint
1. szint
Acélfej


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:49 pm

Teljes gázzal vettem be a kanyarokat, üldöztem Waruszt, de a nyomkövető szerint egyre csak távolodott tőlem.
~ Ez hihetetlen gyors! Az őrület ennyi erőt adott volna neki?
A bázisról üzenetet kaptam hirtelen:
-" Acélfej, itt a bázis! Ismétlem, itt a bázis! Hallod amit mondok?!"
- Persze, hogy hallom!
-"Az a parancs, hogy hagyj fel Warusz üldözésével!"
- Micsoda?!
-"Judynator útban van!"
- Rendben, vettem az adást! Vége.
Lelassítottam és a menekülő végleg eltűnt a nyomkövető radarjáról.
Egy Jet húzott el a város felett, amiben Judynatorra ismertem.
~ Leckéztetsd meg jól, fővezér!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 4:57 pm

*Tovább hajtottam majd a vissza pillantóban észre vettem Judynatort repülő üzem módban.
~Na már csak ez kellet egy szúnyog. Azt hittem csak kamoinosok kapják meg a prime címe.
*Mikor fölém ért mentem tovább.
-Bocs, de nincs fékem Rodika ki verte belőlem. Tudod, hogy van ez könnyen meg lazulnak bizonyos csavarok. Jah nem te biztosan nem tudod, hiszen a saját társaidat támadod meg mikor nem vagy észnél.
*Mondtam neki a magamét.
-Többre tartottalak titeket Primekot, de tévedtem semmivel nem vagytok jobbak nálam. Csak kicsit erősebbek vagytok ennyi, de ezt könnyen tudom orvosolni. Meg mutatom mire vagyok képes előbb megatron verem szét aztán jöhettek ti. Mindenkit le verek legyen az prime vagy nem prime.
*Jobban bele tapostam a gázpedálba majd rá irányítottam a ki pufogó gázt.
-Egyél gázt repcsi baba.
*Gyorsan balra fordultam természetesen egy irányú utcába ahol szépen szembe jöttek velem a többiek.
-Félre az utamból pupákok nagyon nem érek rá.
*Rá hajtottam a járdára mikor keresztbe fordult előttem az egyik kocsi így aki a járdán voltak kénytelenek voltak elugorni.
~Nocsak nocsak ki jön még itt?
*Észre vettem még egy két jelet a radaromon.
~Biztos Acélfej néhány banda tagjával. Biztosan követett valahogyan. Szerencsére a nyomkövetőt le szedtem már magamról így azzal semmit sem ér.
*Láttam, hogy a radaron tisztul a kép kicsit, de elég sok bot volt a közelben és mintha ellenséges jeleket véltem volna fel fedezni a radaron,
~Hmm a radar be krepált volna? Nem lehet a közelben egy ellenséges egység sem.
*Figyeltem a autó rádiót háha harc lenne valahol az álcákkal, de csak engem említettem meg.
~Le buktam.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 5:15 pm

Novafény: *éppen sétál a járdán, kezében a kis Ezüstangyal*
- Szép hely, nem igaz?^^
*a miniconka boldogan nézte a civileket*
~ olyan aranyos!^^
*nem sejti, hogy pont arra sétál, amerre Ciklonusz és Snowcat van*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 5:19 pm

Gurultam a belvárosban, közben nézelődtem, nincs-e valami újdonság. Ismerős arcot pillantottam meg a járdán. Novafény volt, aki éppen a tegnap kapott Miniconjával sétálgat.
Lassan odagurultam mellé, de nem alakultam át.
~ Vajon megismer?
- Jó reggelt kisasszony. Szép időnk van nem igaz? De nem olyan szép, mint ön.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 5:23 pm

Novafény: *mellé gurul egy Hummer, és bókol neki*
- Óh, köszönöm^^
*elpirul*
- Kőfej, igaz?^^
~ remélem Kőfej az!^^
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:11 pm

- Megőrültél?? Hogy lehetsz ilyen önző és eszement?? Megatron egy ütéssel megöl téged, ha odamész! Értsd már meg, nem tudod legyőzni Megatront! Te csak egy kezdő kis újonc vagy, ő meg már egy nagy pármillió éves gonosztevő rengeteg erővel! Meg fog ölni! Nem tudod, mivel állsz szemben! Nem ismered az ő erejét! Tudom mit beszélek, hisz a saját páncélomon tapasztaltam meg az erejét, miután Megatron lelépett az üzemből!
Warusz gázt adott, de Judy feljebb emelkedett a füsttől és repült tovább utána. Megpróbálta lebeszélni őrült akciójáról.
- Az erő és a verekedés nem elég ahhoz, hogy bizonyíts! Kérlek! Könyörgöm! Legyen már eszed! Így nem leszel több egy ostoba Álcánál sem mások szemében!
Warusz felhajtott a járdára és ott vonult tovább. Judy az utolsó pillanatban a járda hosszában egy energiakerítést idézett, amik megóvták a járókelőket Warusz vandálkodásától.
~ Remélem a határig kitart. Én se tudom olyan sokáig fenn tartani a kerítést. Jaj Primuszom, hogy lehet valakinek ennyi esze??
- Optimus se úgy lett fővezér, hogy taknyos korában csak úgy odament Megatronhoz és behúzott neki! Nem oldanál meg ezzel semmit se, csak a saját halálodat!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Iacon belvárosa és más mesterséges városok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iacon belvárosa és más mesterséges városok
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Xyanton belvárosa
» Környező városok és faluk
» Iacon csatorna rendszere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: