Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iacon belvárosa és más mesterséges városok

Go down 
+2
Warusz
Judynator
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:22 pm

- Talált, süllyedt.
Átalakultam és mosolyogva közelebb léptem Novához, majd megpusziltam.
- Szép minicon. Nevet adtál már neki?
~ Jobban nem is indulhat ez a nap.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:26 pm

Novafény: *viszonozza a puszit*
- Ezüstangyal a neve^^
*a kis minicon kíváncsian nézi Kőfejet*
- Hát nem aranyos?^^
*ekkor látja a száguldó Waruszt*
- Az nem Warusz?O_O
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:26 pm

Ciklon a belé kapaszkodó potyautasával repült a város felett Judy után. Warusz hiába érzékelte az ők jeleit, de a kutya se vette észre rajtuk, hogy ők Autobotoknak álcázott Decepticonok.
- Na, ott! Judy megtalálta a hülyét!
Snowcat: Jé! Ez egy igazi huligán, basszus!
Jóval a balhé felett, de látóhatáron kívül röpködött az "utasszállító" helikopter és figyelni kezdte az eseményeket, meg lehallgatni Judy és Warusz közötti szócsatákat.
- Hallod ezt, öcsi??? Shocked Ez a hülye a fejébe veszi, hogy kinyírja Megatront, hogy bebizonyítsa mindenkinek, hogy milyen faszagyerek!
Snowcat: És még mi vagyunk a hülyék, mi?! Mad
- Na, ebben egyetértünk! Ezt a kiscsákót ismerem! Még a lopásnál ott volt és játszotta ott a nagy kemény csávót és belevilágított a szemembe... nagypofájú és idióta csávó, az fix! Na gyorsan haza és figyelmeztessük Megatront!
A helikopter havasi fordult egyet. Snowcat majdnem leesett, de időben sikerült kezeivel és lábaival belekapaszkodnia a helikopter farkára, mint egy lajhár.
Mielőtt gyorsan elmentek volna, Ciklon hirtelen leereszkedett olyan közel a száguldozó vandál fölé, hogy Snowcat feneke majdnem súrolta a jármű felületét.
- Üdv, kicsi öcsi-pöcsi! Ha azt hiszed, hogy meg tudod ölni Megatront, nagyot tévedtél! Megatron trónhoz valót fog belőled csinálni, ha csak meg is lát, háháháháháháhá!
Snowcat: Jodliolioliolioooo! Bizony, a helyedben inkább jó kisfiú lennék és hallgatnék Judy nénire! Csákány!
A helikopter gyorsan felemelkedett Warusz fölül és előre repült egyenest a bázis felé.

/Határövezet/
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:32 pm

- De igen. Az a hülyegyerek már megint mire készül?
Láttam utána repülni Judy fővezért is.
Novafénytől kérdeztem:
- Megnézzük mi van, vagy hagyjuk Judyra az egészet?
Hirtelen rádión szóltak nekem a központból.
-"Figyelem minden Autobotnak! Warusz őrült módjára rójja az utcákat, életveszélyes helyzetbe sodorva alakváltó társait. Judynator fővezér már a helyszínen van és mindent kézben tart. Mindenki húzódjon fedezékbe és ne próbáljon hősködni! Vége."
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:38 pm

Novafény Kőfej első kérdésére: nem tudom
*megkérdezi a barátja, hogy segítsenek Judy-nak, vagy hagyják*
- Nem is tudom:S
*ekkor szólnak, hogy ne hősködjenek*
- Szerintem vigyük biztonságba a gyalogosakat!
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:44 pm

- Az lenne az ésszerű, de az itteniek már biztonságban vannak és a többiekért nem tehetünk semmit, mert nem érnénk oda időben, és különben is mindjárt a határon lesznek.
~ Az a rohadék még kinyíratja magát.
Őszintén szólva én hallgatnék a parancsra.
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:48 pm

Novafény, miután Kőfej beszélt: rendben
*ekkor meglátja Ciklonuszékat*
- Nahát, fura repülő Autobotokat látok?O_O
*Ezüstangyalka elbújik, mivel fél*
Vissza az elejére Go down
Acélfej
1. szint
1. szint
Acélfej


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:53 pm

Mivel parancsot kaptam, hogy ne folytassam Warusz üldözését, inkább félregurultam a járdára és felhívtam a mentősöket.
- Hahó, Acélfej vagyok! Itt vagyok benn Iacon belvárosában, ahol elszabadult a pokol és rengeteg járókelő megsérült Warusz ámokfutásában!
~ Ha már nem harcolhatok, életet mentek másképp!
Pár perc múlva meg is érkeztek a mentősök és integettem nekik, hogy erre.
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:54 pm

- Autobotok lennének? Nekem ez nagyon furcsa, elvégre minden Autobot parancsot kapott a lapításra.
Gondolkodni kezdtem, mit tehetnénk.
~ A fenébe, hogy ilyenkor nem jut eszembe semmi!
Mintha szirénák hangját hallottam volna és megfordultam.
- Az ott nem Acélfej? Kihívta a mentősöket, segítsünk neki!
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 6:54 pm

*Fel figyelek a magam fölött repkedők dumájára.
-Hogyan mit merészeltek mondani?
*Elég furcsán hangzik amint mondanak valahogy nem úgy tűnik mint akik meg akarnának fékezni. Sőt inkább bátorítanának, hogy menjek.
-Csak nem álcák vagytok?
*Hirtelen le fékezem majd átalakulok és figyelmeztető lövést adok le a repkedőkre, de azok túl messze vannak már, hogy le szedjem őket.
~Ezek szerint még sem volt rossz a radarom.
*Ellenőriztem a fegyveremet tudtam még jól jöhet Judynator vagy az álcák vissza térésénél.
-Vajon mit kereshettek itt? Vajon miről maradtam le amíg Acél pibuval hadakoztam?
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 7:03 pm

Judy észrevette, hogy két furcsa Autobot elrepült mellette Warusz fölé centikkel.
- Hé! Te nem Blitzjaw vagy? És ki a fene az a kis fekete? Parancsot kapott minden Autobot, hogy ne üldőzze senki!
Azonban a két Autobot elszállt és gyorsan elhajtott a határövezet felé. Warusz egy pillanatra átalakult és lőtt utánuk - sikrtelenül.
~ Mi a fene votl ez?? Bolond legyek ha nem... úristen! Az a helikopter nem Blitzjaw volt! A fenébe!
Gyorsan hajtott tovább Warusz után.
~ De vajon miért áll még mindig ott?
- Warusz! Akármit mondtak neked, ne hallgass rájuk! Vagy meg akarnak ölni vagy ki akarnak használni!


A hozzászólást Judynator összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 21, 2010 7:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 7:11 pm

Novafény meglátja a mentősöket: de ő az!
*mondja Kőfej, hogy segítsenek neki*
- Rendben!
*és rohan segíteni*
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 7:28 pm

Nova és én rohantunk segíteni a sérült járókelőknek.
- Csak kapjam el azt a kis....-Dühöngtem.- Kicsinálom, ha a kezeim közé kerül! Mit hisz ez magáról?! Ő a mindenható Prímusz, vagy mi a jó franc?!
Beletelt egy jó fél óra, mire mindenkit összeszedtünk és a mentősök biztosították a megfelelő helyet a sérülteknek.
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 9:41 pm

*Fel néztem Judynatorra.
-Miből gondolod, hogy ha rád nem akkor rájuk majd éppen hallgatok?
*A gép felé mutattam,
-Nem kéne inkább üldözni őket ahelyett, hogy itt álldogálunk?
*Javasoltam bár, hogy én nem értem volna már utol őket az biztos.
-Na mindegy még vissza fognak jönni.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 9:49 pm

- Onnan, hogy elment az eszed, és nem vagy képes a szép szóra hallgatni!
A két elmenő alak után nézett.
- Az a két Decepticon már messze járnak, hagyd őket.
Judy még jet üzemmódban cirkázott. Bár láthatólag Warusz leállt végre, de tudta jól, hogy a fekete leves csak most fog jönni.
~ Biztos, hogy meg akar engem témadni, hogy ne álljak az őtjába. Meglátjuk, mire lenne képes.
- Nos? Te nem mész? Lenyugodtál végre? Akkor ideje egy kicsit elbeszélgetnünk. Ne félj, nem foglak verni.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 8:59 am

-Blablablabla.
*Jegyzetem meg neki közben néztem ahogy lebeg egy helyben.
-Persze, hogy messze járnak, mert nem foglalkozik senki se velük elég nyilván való.
*Judynatorra emelem a lézer gép pisztolyomat, de csak az egyiket a másikkal készenlétben várók.
-Sajnos nem tudok már utánuk menni, de ki tudja talán engem várnak pár sarokkal feljebb.
*Ki biztosítom a fegyvereket így tudhatja, hogy nem fogok most viccelni.
-Szóval beszélni akarsz, hát bocsi, de az ügy fél fogadásnak már régen vége.
*Még is csak vicceltem egyet.
~Hogy én mennyire jó vagyok apám XD.
-Nem is tudnál meg támadni main meg mozdulsz szitává lőlek.
*Amint látom, hogy készül valamire a másik fegyveremet is rá fogom. ha nem akkor a másikkal csak készenlétben állok. Tudom jól erősítésre vár, de azoknak el is kell jutni idáig.
-Csacsogjunk ha ezt akarod, bár aligha változtat is valamin.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 3:09 pm

Amint Warusz fegyvert fogott rá, ő azonnal megidézte a villámvértet maga köré, amely biztosítja a lövésektől.
- Hiába fogod rám a fegyvereidet. Még ha nem is védekeznék most, akkor se lenne esélyed rá, hogy megsebesíts.
Közben figyelt minden mozdulatra, nehogy váratlanul érje egy támadás.
- Biztos, hogy nem egy hűtött olajra várnak téged, akárhol is vannak! Béna viccelődéseidnek pedig itt nincs helye.
~ Nem hiszem, hogy sikerül lebeszélni a magánakciójáról,de semmiképpen se engedhetem meg, hogy őrültséget tegyen. Még jó, hogy utasításba adtam, hogy senki se üldözze, mert csak rontaná a helyzetet.
Gondolta villámgyorsan.
- Nem várom el, hogy megbocsáss nekem, de most nem úgy fogok hozzád beszélni, mint fővezéred. Én se voltam sokkal több nálad, mikor még a Földön éltem abban a hitben, hogy csak egy ember vagyok. De még akkor sem, amikor egy nap Optimus Prime eljött értem, elmondta rólam az igazat és hazahozott Cybertronra, hogy én is beállhassak az Autobotok közé megmenteni az Univerzumot Megatrontól. A félorganikus létem miatt sokak lekezeltek és bántottak.
Lejjebb ereszkedett, és még tisztességes távolságban átalakult. Azonban a robot alakból közbe ismét egy formát kezdett felvenni, amíg végül Judy helyében egy emberszerű mechanikus lény állt előtte hosszú felfelé álló szárnyakkal, még mindig ugyanolyan sisakkal (amilyen robotként is megvan neki) és félig gépies végtagokkal. Világoskék testhezálló ruhát viselt és sisakja alól kilógott a vállig érő világosbarna haja.
- Tessék, ez az igazi alakom, így nézek ki valójában. Amíg nem tudtam egy normális Transformer alakját felvenni, így mutatkoztam meg mindig. Elég volt egy rosszindulatú alaknak meglátnia engem, máris kaptam a kritikákat a fajtámról, főleg az Elit Gárda tagjai kezeltek le igazán olyan alázatos módon, ahogy csak tudtak. Ilyenkor én is legszívesebben megöltem volna mindenkit, de Optimus nem hagyta. Neki köszönhetem, hogy nagyjából már tudok uralkodni a képességeimen és olyan lénnyé válhattam, mint amilyen most vagyok.
Egy villanásra visszavált Cyborg alakból a megszokott jetrobottá.
- Engedd meg, hogy segítsek, Warusz. Segítek, hogy jobb Transformerré váljál, és akkor mindenki tisztelni fog téged.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Acélfej
1. szint
1. szint
Acélfej


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2010. Sep. 18.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 4:08 pm

A mentősök a tőlük megszokott odaadással és rutinnal kezelték a helyzetet, minden sérültet hamar elszállítottak. Ezuán üzenetet kaptam a rádiómon, hogy Warusz végre feladta és megállt, de még nem tágít céljai mellől.
- Kőfej, Novafény! Leléphettek, de ne menjetek Judy és Warusz közelébe, mert nem lenne jó, ha ti is parancsot szegnétek.
Ezután átalakultam és elhúztam a csíkot a vezérlőbe.

///Vezérlő///
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 5:06 pm

Novafény Acélfej parancsára: rendben!
~Remélem Warusznak megjön az esze... ha van neki
*elmegy közben Ezüstangyalt nyugtatja*
- Semmi baj kicsim^^
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 5:16 pm

- Ha van esze, jah. De szerintem nem sok.
Mikor odalépett Novafény a miniconjához, én is odaléptem.
- Remélem megoldódik a dolog. De azt is remélem, hogy ma már nem lesz egyéb galiba.
Nézem, ahogyan nyugtatgatja Ezüstangyalt és elmosolyodok.
- Lenne kedved később mozizni velem?
Vissza az elejére Go down
Novafény
2. szint
2. szint
Novafény


Hozzászólások száma : 122
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 21.

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 5:23 pm

Novafény: kedves, de nincs Iacon-ba mozi^^
*kuncog*
- megyek Red Alerthez, hogy ha ráér, tanítson meg a minicon csatlakoztatásra^^
*fölveszi a kis minicon-ját és elmegy*
/Rehabilitációs kezelőközpont/
Vissza az elejére Go down
Kőfej
2. szint
2. szint
Kőfej


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 27.
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 7:26 pm

- Nincs mozi?- Csodálkoztam el, majd a távozó Novafény után kiáltottam:
- Remélem még összefutunk!
~ Azt is remélem, hogy nem nyomulok túlságosan.
A gondolatmenet végeztével átalakultam és elindultam hazafelé

///Lakótelepek///
Vissza az elejére Go down
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 8:05 pm

*Láthatóan Judynator nem értette, hogy sikerült annyira fel bosszantaniuk, hogy nem érdekelt mit teszek. Azzal pedig, hogy védelmet okozott létra maga köré, hogy ne tudjam meg támadni többet ártott saját magának mint gondolhatta volna. A készenlétben tartott fegyveremmel figyelmeztető lövést adtam le, de nem rá hanem egy járó kelőre.
-Még egy mozdulat és lesz ne mulas.
*Csak tovább mozgott azzal, hogy átalakult ekkor már kapot a járó kelő még egy figyelmeztető lövést, d eez már olyan közel volt, hozzá, hogy majd nem surolta.
-Ezen nem csodálkozom az elit gárda sosem szerette azokat akik nem illettek közéjük.
*Mikor vissza változott már gondoltam meg huzom a ravaszt a járó kelőre, de most el tekintettem tőle.
-Saját magadon nem tudsz uralkodni akkor miből gondolod, hogy majd pont tőled fogadok el segítséget?
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 8:51 pm

- Hiába fenyegetőzöl, nem segít semmit se.
Judy hirtelen védőpajzsot csinált, de nem a járókelők, hanem Warusz köré, hogy ő ne tudjon senkinek se ártani, ráadásul a pajzs addig jó börtönnek szolgálhatott, hogy ne tudjon meglépni..
- Talán onnan gondolom, hogy a történtek ellenére meg tudnak bennem bízni mások. Optimus se véletlenül engem választott ki a helyettesítésére mit se törődve a velem járó kockázatokkal. Másrészt jelenleg csakis én tudom neked megmutatni a jó utat ahhoz, hogy jó Autobot légy.
~ Túl korai megmondani a teljes igazságot, ez még csak egy eszetlen újonc.
- Addig innen ki nem engedlek, amíg le nem csillapodsz és visszajössz velem a bázisra.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Warusz
2. szint
2. szint
Warusz


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2010. May. 23.
Age : 38

Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 8:04 am

*Mikor Judyantor védőpajzsot von körém el teszem a fegyvereimet.
-Hogy fojtanák egy kanál olajba a terveződet.
*Hátrébb megyek a pajzsvégébe majd neki rugaszkodok és teljes erővel neki megyek a szemben lévő pajzs résznek.
-Ezt még nagyon meg fogod bánni, ha kijutok innen darabokra szedlek az egész bolygóval együtt.
*Újból hátrébb mentem, de hogy ne tegyek magamban akkora kárt a karomon be kapcsolom a pajzsomat.
~Talán ezzel sikerült valahogy lukat ütnöm a pajzson. Csak tartson ki minél tovább.
*A kis pajzsommal teljes erőből neki megyek a pajzsnak. Ha nem sikerül lukat ütnöm akkor újból próbálkozom majd újból és újból.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iacon belvárosa és más mesterséges városok   Iacon belvárosa és más mesterséges városok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iacon belvárosa és más mesterséges városok
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Xyanton belvárosa
» Környező városok és faluk
» Iacon csatorna rendszere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Autobot zóna :: Cybertron - Autobot terület-
Ugrás: