Transformers Unicron Triology RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyarország (talán) első fórumos Transformers szerepjátéka Unicron Trilogy kiadásban, azonban itt TRIOLOGY a három univerzum egyesülése miatt. Aki nagy rajongója az Armada, Energon és Cybertron szériáknak és szerepjátékozni is szeret, akkor csatlakozzon!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Trónterem

Go down 
+3
Ciklonusz
Viharszárny
Megatron
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 2:31 am

Judy megdöbbent még saját maga beszédében is, és nem is erre számított. Mást akart volna mondani, de valamiért mindenképpen ezt akarta elmondani. Megatron eltette a kardját, amint eldicsekedett egy sort a gyűjteményével. A lány teljesen magától a földre roskadt. Bár Megatron nem látta amíg a vezérlőn gépelt, Judy új ereje a testvérképesség aurája kitörésének hatására elkezdte átvenni felette az irányítást. Eddig tele volt energiával, most pedig nem bírt a feltörő hatalma ellen küzdeni.
~ Azt már nem... nem ezt akartam végigcsinálni... én Autobot vagyok! Soha nem árulnám el a társaimat, ahogy Optimuszt se! De mi történik velem?? Megatronnal kell lennem... nem! Autobot vagyok... pusztítás és a világok leigázása... Megatron a főellenségem... Autobotokat megölni...
Közben lezáródott a bejárat és az ablak is, amire Judy észhez tért, de addigra Megatron már nagyon vigyorgott előtte.
- Miféle parancsot teljesítsek neked? Vagyis mit akarsz tőlem??
Judy nem vette észre, hogy külsőleg kicsit változni kezdett, de remegő tagjaim érezte, hogy a teste magától szikrázni kezdett sötétlilán.
~ Autobot vagyok... Decepticon vagyok... Autobot...
Bár hallotta mit akar tőle Megatron, és már nem volt csoda, hogy az utóbbi parancs miatt minden menekülőpont le lett zárva, már látszólag is meg volt zavarodva.
- Azt ne! Nem tudnám meg tenni... vagyis dehogynem... nem vagyok gyilkos... a kérés számomra parancs, veled akarok lenni... nem, Autobotokkal vagyok...
Miközben hebegett, hátával a sarokra húzódott. De nem volt semmi eséy rá, hogy innét el tudjon menekülni éshogy visszanyerje a rég öntudatát, amit lassan elkezdett veszíteni.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 7:02 am

Bár Megatron a számítógéppel foglalkozott még is mindent látott ami a háta mögött történt. Sosem volt annyira ostoba, hogy hátat fordítson az ellenségnek így most is követte a mozgását egy kamerával és egy kis képernyővel. Ez a képernyő kicsit kisebb volt és középen volt így Judy nem láthatta. Mielőtt meg fordult ki kapcsolta, hogy Judy ne lássa. Aztán már csak érdeklődve nézte mi történik vele.
~Ez érdekes ilyesmi csak egyszer fordult meg, de akkor be akartam égetni az Álca programot a tudatba. De nála nem csináltam még ilyet.
Elgondolkodott közben tovább figyelte Judynatort.
~Azt mondta, hogy közös képességeink vannak. Csak nem arra gondolt, hogy mikor meg csókoltam, hogy átvegyem a képességeit akkor neki is jutott az enyémből.
Észre vette, hogy Judynator küzd de nem vele hanem saját magával illetve a programjával.
~Mindenesetre elég érdekes. Nem gondoltam, hogy őt ilyen könnyedén az oldalamra tudom állítani. Bár amíg nem írom felül a programját addig a másik fele kitörhet. De ha felül írom a programját már nem tudom vissza küldeni az övéihez, hogy el pusztítsa őket. Minden esetre nem bízom meg benne jobb ha óvatos leszek.
Oda ment hozzá majd egy csapást vitt be neki amíg zavart állapotban van.
-Itt az ideje döntened vagy engem szolgálsz és teljesíted a parancsaimat vagy meg halsz.
Ágyúival rá célzott úgy tűnt a türelmi idő le járt,
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:35 pm

Az ütésre teljesen másállapotba került. MInden mást alig hallott, Megatron szavait pedig nagyon tisztán hallotta. Minden egyes szó úgy rögződött a fejébe, mint ha szent szavak lennének.
- Mindent megteszek...
Judy lassan elvonult a sarokból Megatron elé. Néhány lépés után automatikusan térdre borult minden alázattal. A külseje már teljesen megváltozott, azonban még az Autobot jelvénye alig kezdett el deformálódni. Már az új ereje vette át felette az irányítást.
- Kérésed számomra parancs, vezérem...
Engedelmeskedve várt, hogy mi fog történni.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 2:41 pm

Nem tűnt nagyon elégedettnek még is ravaszan mosolygott.
-Nagyon remélem is a te érdekedben.
Ezután már csak várt türelmetlenül.
-Mire vársz parancsot adtam az előbb. Teljesisd vagy be olvasztalak.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 3:07 pm

Judy felállt és odament Megatronhoz. Csak azért volt ennyire vonakodó, mert még soha se volt úgy együtt senkivel sem. Még a gondolatától is zavarban volt, de ennek ellenére érezni akarta a melegét. Parancs szerint addig innen ki nem megy, amíg ez le nem zajlik közöttük.
- Azt kérted, hogy előtte töltsek veled éjszakát... még sose csináltam. nem tudom hol kezdjem.
Kezével simogatni kezdte a Decepticon fővezér mellkasát, aztán lágyan felhúzta a válláig, onnan pedig mindkét kezével átkaroló stílusban simogatta tovább a hátát.
~ Szóval ilyen érzés az elején? És ilyen érzés lesz a Decepticon-lét? Hatalom és vágy?
Megcsókolta Megatron állát, aztán apróbb puszikkal levándorolt a nyakáig, ahol folytatta az élvezetes csókot. Bár valahol jobban szerette volna, ha Megatron mutatna neki egy-két dolgot, mivel tapasztalatlan volt még a dologhoz.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 4:08 pm

Gonosz mosolyán látható, hogy ma mindent meg tudsz.
-Az elején kellemes lesz majd kissé fájdalmas lesz mikor elérjük azt a pontot utána már élvezni fogod.
Judy mögött meg jelenik egy ágy mibe szó szerint bele löki Megatron.
-Desecticon ként az érzés nagyszerű. Nincs is annál jobb mikor rombolsz és gyilkolsz. Meg fogod látni mikor a társaid húzaljaik ott lesznek a kezedben. Az olajjukrá kenődik páncélodra rá fogsz jönni nincs is ennél jobb érzés.
Be megy mellé az ágyba majd csókolgatni kezdi majd itt le gördül a függöny a kíváncsi szemek elől XD.

Másnap az ágyban Megatron karba tett kézzel a feje, felet szivarral a szájában pihen az ágyon, míg Judynator a mellkasán pihen.
-Na meg vagy elégedve picinyem?
Fújta ki a füstöt a száján elégedetten nézve le rá.
-Ha ki pihented magad neki láthatsz a második feladatodnak. Ha jól teljesítesz minden nap ilyen örömökben lesz részed.
Kacag egy kicsit, bár tudja, hogy Thunderblast majd kissé féltékeny lesz, de szerencsére küldetésen van.

Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 5:05 pm

Judy azon kapja magát, hogy Megatron hátralöki, de a kemény föld helyett puha ágyon végezte. Amíg Megatron magyarázott neki, addig bemászott mellé, hogy csókokkal borítsa el.
- Rombolni.. gyilkolni...
A két szó akarat ellenére rögződött a fejébe, mint tulajdonság, amit köteles tennie. És kötelessége volt alávetnie magát a jelenlegi akaratnak, ami némi fájdalommal és élvezettel is járt.

Ölbe tett kézzel és háttal Megatron mellkasának dőlve próbálta kiheverni a nehéz éjszakát még ha a feje még mindig izzott. Időközben újra a tudatánál volt, de be kellett látnia, hogy a harccal elkésett: átváltozott Decepticonná és teljes egészében Megatroné lett.
Bólintott egyet a kérdésre, de egy szót nem szólt, hanem figyelmesen végighallgatta a mondandókat.
- Rodimusszal kapcsolatban semmit se ígérhetek előre, de a másik kettő fejét egyhamar megkapod, nagyúr.
Szólalt meg végül egy fejhajlással és pihent tovább.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 5:37 pm

Részben elégedett a válasszal, de részben nem tetszik neki.
-Sebaj ő is olyan mint a többi bot. A képességeidet használva könnyen el kaphatod. Mivel ismered a gondolkodásukat tudod mik a gyengéik így nem lesz baj. Főleg amíg a vezérüknek hisznek téged.
Meg várja míg Judy ki piheni magát akkor ki mászik az ágyból.
-Ha végzel a feladatoddal nyugodtan vissza jöhetsz és akkor megint velem lehetsz, addig nem kapsz semmit.
Egy képernyő meg jelenik előtte amin az autobotok fő parancsnoksága látható és az energon tornyok.
-Hamarosan minden a porba hullik és én leszek Cyberton egyedüli ura majd pedig az egész galaxisé.
Kissé fel kacag majd ha Judy készen áll ki nyitja a biztonsági ajtókat így ki tud menni.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 6:15 pm

Megatron hagyta, hogy Judy még egy jó ideig pihenhessen, aztán kelt fel nagy nehezen Megatronról, aki szintén felkelt és megnézte az Autobot bázis és az energontornyok képét.
~ Én inkább attól tartok, hogy ő fog inkább kikezdeni velem, ha úgy van kedve. Ellene nem tehetek semmit már, a szolgája lettem. Inkább a rabszolgája.
Lassan visszarakta magára az ágyékfedőjét és a jet tetejét, aztán felállt és elindult. De előtte megvárta, amíg Megatron kinyitja a biztonsági ajtókat.
- Nemsokára visszajövök, mesterem.
Megatron vigyorából láthatta, hogy mennyire jó lehetett neki az éjszaka. Judy kénytelen volt beismerni magába, hogy akármilyen erőszakos az újdonsült parancsolója, ilyen vad körülmények közt se volt rossz vele, pedig még most is érezte az ártatlansága elvesztésének fájdalmát.
~ Biztos dicsérgetik az ágyasai.

/Határövezet/
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 2:50 pm

Néhány órával később Megatron elé jön Fülelő, aki egy fémládát vitt a kezében. Kicsit meg volt döbbenve, hisz soha senki se szokott telepostpostán küldeni nekik semmit se.
- Megatron nagyúr, önnek csomagja érkezett az Autobot oldalról. Átment az ellenőrzésen, veszélyezettsége negatív.
Azzal átadta Megatronnak a ládát. Amint Megatron kinyítja, láss csodát, ott van Ultra Magnus frissen letépett feje kilógó vezetékekkel és azzal a roncsosképű ábrázatával, amikor Judy végzett vele. Mellette még egy rövidke üzenet volt.

Nemsokára jön a következő fej. Jó szórakozást az új gyűjteménydarabhoz.

Üstökös szeme felcsillant és kikapta a fejet, mert máris volt egy hullagyalázó ötlete, hogy szórakozzon egyet. Először kézilabdázott vele, aztán a kezében tartotta magával szemben és olyan pózban állt be, mint a Hamlett alakítója a színházakban.
- Magnus lenni, vagy nem Magnus lenni? Ez itt a kérdés!
Soundwave-et kivéve a jelenlévő Decepticon őrök és a szolgálatra kész Terrorcon vigyorogtak rajta. Üstökös gonosz vigyorral visszarakta a fejet a dobozba.
- Igen különös azért. Nekünk sose sikerült megölni Ultra Magnuszt, erre meg valaki idepostázza nekünk a fejét! Megatron, szerintem te tudsz erről valamit, úgyhogy mondd meg, hogy mégis kit állítottál rá az Elit Gárda vezérének legyilkolására?
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 3:09 pm

Betoltam megint a képemet a trónterembe, ahol érdekes látvány fogadott. Biztos Megatron képén látszott, hogy örülhetett magába, mint Skorponok a farkának.
~ Hát emmeg mi? Ismerem ezt a vigyorát! Biztos történt valami! Shocked
Amikor kiderült, hogy Megatron másik nyálgépe, Fülelő által hozott ládában mi van, majd leesett a titánállam.
- Ultra Magnus feje??? Kimaradtam volna valamiből??? affraid
Üsti bezzeg elkezdett szórakozni a fejjel, amin azért én is röhögtem egyet hangosan.
- Bakker, hát ez tényleg beteg volt! lol!
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 12:32 pm

Meg kapva a csomagot elégedetten vizsgálta tartalmát.
-Nagyszerű minden úgy megy ahogy annak mennie kell.Már nincs sok idő és végre én uralom Cybetront és utána az egész galasixt.
Hagyta, hogy katonái szórakozzanak aztán Fülelőre nézet.
-Fülelő azt akarom, hogy csatlakoztas egy gépet eme fejre és minden infórmációt ami a fej memoriájában az le legyen töltve. Mindent tudni akarok a botok védelméről és kódjaikról.
Közel lépet hozzá.
-MINDENT! Meg értetted?
Ezután katonáihoz fordult elégedetten vigyorogva.
-Ó hát nem mást álítottam rá mint mint az új rabszolgában a botok fővezérét.
Nevetett egye4tt majd ismét harcosaira nézet.
-Demolishor és a többi katona álljon készen amint meg lesz a kellő infórmáció ki kapcsoljuk a botok védelmét és támadunk.
Nagyot nevetett láthatóan jó kedve volt.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 3:26 pm

A Decepticonok döbbenten néztek össze, aztán vissza Megatronra. Azt hitték először, hogy Megatron csak viccelődik vagy pedig beleőrült a hatalomvágyába.
Decepticonok: Judynator méghogy a te rabszolgád... képtelenség...
Fülelő a parancsra átvette a fejet és elvitte információ-letöltésre. Tíz perc múlva visszatért.
- Megatron nagyúr, megtörtént az információk gyűjtése. Jó hírrel és rossz hírrel szolgálhatok.
Üstökös: Nem lehetne jóval kezdeni?
- Csendet, Üstökös, neked nem osztottam lapot. A pozitív hír, hogy a földi és a velocitroni védelmeket és a kódokat sikerült leszedni. A negatív hír egyik fele, hogy csak annyi információt tudott az öreg, mint amennyit az előző tanácskozásukról közölt Ciklonusz, másik fele pedig az, hogy halála előtt a memóriája annyira kisült, hogy rengeteg információ odaveszett.
Egy Decepticon: Nem lett volna ezeket az információkat inkább Judyból kiszedni? Ha már velünk van, boldogan elárulhatna mindent az Autobotok minden dolgáról!


A hozzászólást Judynator összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 20, 2010 3:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 20, 2010 3:33 pm

Egy jót röhögtem egy darabig Magnus fejes poénon, de amikor meghallottam, hogy ki volt az a szerencsés, akinek sikerült ezt a kemény papust kinyírni, megint leesett a metálképem.
- Ju-Ju-Judy?? Tehát Álcát csináltálbelőle?? De ha Álcát csináltál belőle, tuti, hogy nem tudott volna betörni... vagy mivel sikerült elérned, hogy ölje meg Magnuszt??
Lett volna még annyi kérdésem, de Fülelő - aki ezalatt elment a fejből kiszedni az információkat - visszatért és közölte az eléggé furcsa híreket.
- Ehem... biztos Judy annyira szétverhette, hogy nem sok információ maradhatott meg benne ezek szerint.
Egy Decepticon kissé okoskodó mondatára egyetértettem.
- Hé, mondasz te valamit! Ha visszajött Judy, majd szépen kivallatjuk! Sokkal könnyebb meló lenne, minthogy rongált fejekből szedjünk ki mindent! Hisz Judy az Autobotok jelenlegi fővezére!
Vissza az elejére Go down
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 11:44 am

Félig meddig elégedetten hallgatja a jelentést majd le ült a székére és harcosait hallgatja.
-Nem egyenlőre nem bízhatunk meg teljesen meg benne ahhoz, hogy belőle szedjük ki ezeket az információkat.
Hosszan elgondolkodott majd le kért egy képernyőről a botok védelméről készült képeket.
-Ha nem lesznek meg a kódok akkor a föld alól támadunk és onnan robbantjuk fel a tornyokat így a támadásunkat nem tudják kivédeni.
Le csukta a képernyőt majd harcosait tanulmányozta.
-Ciklonusz te kapod majd Üstökössel a légi csapás feladatott míg Demolishor vezeti majd a földi egységet. A föld alatt mozgó csapatott magam irányítom majd. De Judynak egy szót se szóljatok egyenlőre amíg nem bízhatunk meg benne addig nem adjuk ki a terveinket senkinek sem.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 12:06 pm

A sereg végighallgatta Megatron tervezgetéseit Fülelő a föld alatti támadást azonban negativizálta a maga módján.
- Nagyúr, a föld alatti támadást nem indíthatjuk e. Mirage nemrég értesített, hogy a tanácsadójuk, Holdszárny Autobot foglyoknak elárulta a föld alatti támadásokat és a speciális fegyverzeteiket, de a foglyoknak sikerült megszökniük és valószínűleg értesítették a társaikat.
Üstökös: És mi történt Holdszárnnyal?
- Holdszárny Dzsungelbolygón súlyosan megsérült hegyomlás közepette, de Mirage megígérte, hogyha felépül, ronccsá fogja verni. Bár Tidal Wave hibája, hogy a foglyok megszöktek.
Egy Decepticon: Mekkora balekok!! Hagyján, hogy Tidal Wave egy nagyra nőtt idióta, de Holdszárnynak legalább lehetett volna annyi esze, hogy nem árul el egy-két dolgot! Remélem, most okult belőle!
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Megatron
Admin
Admin
Megatron


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás ideje : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Cybetron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 2:18 pm

Végig hallgatja a jelentést majd Fülelőre néz haragosan.
-Na és? Talán azt hiszed ha én irányítóm az akciót akkor meg tudnak majd állítani?
Halványan el mosolyodik.
-Legalább jó szórakozás lesz a katonáknak meg addig is ránk figyelnek és nem rátok.
Karba teszi a kezeit és várja a véleményeket.
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 4:56 pm

Fülelő: Persze, hogy nem hiszem. Optimus Prime nélkül semmi esélyük, főleg, hogy már a fővezérhelyettesüket is sikerült a mi oldalunkra állítani.
Üstökös: Az egész tervvel egy a gond: én nem fogok egy csapatban dolgozni ezzel a kis hülye pszichopatával! Csak elszúr mindent. Nem lenne elég itt hagyni?
Amíg Megatron és a Decepticonok beszélgettek, volt még egy valaki a teremben, de őt senki se láthatta, mert a jelenetet árnyékként leste. Mindez nem is érte váratlanul, sőt, éppen minden úgy ment, amire ő számított. Most hogy mindent megtudott és mindent látott is, már elkezdhette elmében megkovácsolni a terveit.
~ Tehát a kis Judynator Megatroné mindkét értelemben és megint kezdené a maga akcióját. Milyen kár, hogy ilyen egoista és rövid a látóköre! Ha nem bánnád, én majd módosítok egy kicsit a terveidben, de előbb meglátogatom az újdonsült kicsikédet.
Az alak sátánian felnevetett, majd úgy vált kámforrá, mint aki épp most csatlakozott volna be egy virtuális világba.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 5:01 pm

Eddig csak csendben hallgattam a szótoldalékolásokat, de majd Üstökös megjegyzésére beszólok a Seekernek.
- Nekem se lenne öröm veled dolgozni, muslinca! Én legalább nem kavargatok néha, mint te, aki hol talpat nyal, hol Megatronra tör! Csak azért vagy Megatron kedvence, mert azt hiszi, olyan jó katona vagy!
Hirtelen egy sátáni kacajra lettem figyelmes, de rajtunk kívül senki se tartózkodik a trónteremben.
- Höh? Srácok, ti nem hallottatok valamit? Mintha valaki röhögött volna, pedig senki sincs itt, én meg már jó régóta kijózanódtam!
Vissza az elejére Go down
Demolishor
Admin
Admin
Demolishor


Hozzászólások száma : 66
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 05.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:00 pm

Demolishor Viharszárnyat irányítva betért a trónterembe, ahol már nagy volt a gyűlés, de majdnem kitört volna talán egy balhé Cyclonus és Üstökös között, ha nem jött közbeszólni.
- Cyc, ne csináld már a drámát, Üstökös te meg ne húzzad a processzorát, különben közétek csapok!
Miután lerendezte őket, odament Megatronhoz, aki előtt szokásosan letérdelt és tisztelgett.
- Megatron nagyúr, az egyik újonc, Viharszárny bevetésre készen, csak szeretnék egy újabb engedélyt kérni a katar fegyverfelszerelésre az újoncra.
Vissza az elejére Go down
Viharszárny
2. szint
2. szint
Viharszárny


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2010. May. 25.
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:14 pm

*Viharszárny a trónterembe követte Demolishort. Bent magasabb rangú Decepticonok gyűltek össze és várták Megaaton utasításait. Az egyikük kezében egy levágott fejet tartott.*
~ Fej? Remélem nem fejfocizni készülnek itt.
*Demolishor közben épp egy majdnem kitörő verekedést állított le, majd letérdelt Megatron elé, akinek bejelentette az ő készenlétét és kért egy új katar felszerelését rá. Ő végig csendben volt és csak egy homlokra emelt kézzel tette le tiszteletét, majd ált tovább mozdulatlanul.*
~ Szóval kapok máris egy új felszerelést.
Vissza az elejére Go down
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 4:22 pm

Amíg mindenki eldumálgatott itt, beslisszolt egy nagy darab vontató, ami a engem cibált a rám kötött vontatókötelénél fogva.
Decepticon: Remélem itt van valaki, aki majd lerendezi ezt az átkozott kis idiótát! A gyakorlótéren felrobbantotta a fél területet, de még áldozatot is követelt!
Azzal a társaság elé hajított majd elfordulva elhúzott a francba. De látni lehetett a seggén, hogy szép nagy fekete foltot csináltam oda neki az egyik rakétámmal.
- Hééé, izomgyurka! Egy kis pukkanásért nem kell a fejemet leszedni! A gyakorlótér arra van, hogy gyakoroljunk!
Megfogta a fejem és körülnéztem. Hát itt nézek fel rá Megatron ronda pofájára.
~ Jájj! Ez tényleg olyan ocsmány, mint amilyennek mesélik otthon a többiek!
- Üdv, főnök! Hogy te milyen nagy és kemény vagy! - nyaltam neki, bár nem hiszem, hogy örülne a jelenlétemnek, mikor a pofájából látni lehetett, hogy nem éppenséggel a legjobb napjában zaavrtam meg. Aztán a tekintetem átvándorolt a többiekére. Na jól van, itt volt egy nyomorékszemű melák, egy dögös Seeker csaj (nála el is időztem egy jó darabig, olyan jó kannája van Very Happy ), meg egy másik egoista nagypofájú Seeker, egy dokiféle egy letépett fejjel és végül ránéztem Ciklonuszra, akinél épp robbant a bomba.
- HÚÚÚ!! Csak káprázik az optikám, ugye?? Ciklonusz nagymester!!
Annak ellenére, hogy a rakétáim és a rotorjaim miatt nehezebben jutok el a leggyorsabb tempómba, pillantás alatt máris Ciklonusz lába előtt teremtem és ölelgettem azt meghatódott csillogó szemekkel.
- CIklonusz nagymester!! Annyira boldog vagyok, hogy végre valahára személyesen találkozhatunk! Élespenge vagyok, az egyik hűséges havasi katonád és egyben a legnagyobb rajongód! Sohase ért volna engem rohadt ekkora megtiszteltetés, soha, soha! X3 <3 Very Happy
Miközben szövegeltem, boldogan dörgöltem és csókoltam a havasi főnököm lábát.
- Nyalázatos... falázatos, ízé, vagyis alázatos alászolgálja! All hail to Cyclonus! Kárj tőlem, amit akarsz, boldogan csicskulok! X333
Vissza az elejére Go down
Ciklonusz
Admin
Admin
Ciklonusz


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2010. May. 08.
Tartózkodási hely : Havasbolygó

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 4:38 pm

Épp majdnem öszeverekedtem volna, de jött Demolishor az újonc csajszival. Kissé rossz napja lehetett, mert belekötött a dolgunkba.
- Na remek, már te is megjöttél, hogy rendezkedj itt, Mr Okoska! Ha nem vetted volna észre, Üstökössel egy-két problémát akartunk megvitatni éppen Decepticonok módjára.:S
Amikor Demolishor letérdelt Megatronnak nyalni, súgva odavetettem Üstökösnek.
- Ezt majd még később lerendezzük, muslinca! Nem fogom lenyelni ezt a békát! Mad
Ekkor beállított egy vontató üzemmódú katona és behajított egy ifjoncot, akiről kiderült, hogy az én nemrég kihívott csapatomnak az egyik tagja. Előbb még nyalt egyet Megatronnak, aztán körülnézett aztán engem vett célba!
- Hm? Shocked
A srác azonnal nekem jött, szó szerint a lábamnak, hogy lábcsókolgatás és ölelgetés közben ömlengjen nekem.
- Hé! Állj már le, kiscsávó! Ne akarjál már leégetni itt mindenki előtt!
Addig kezdtem el a lábamról lerázni a kistökit, vagyis Élespengét (ami nehezebben ment a súlya miatt), amíg oda nem repítettem a falhoz. Megatron biztos k***ára fog örülni, hogy a trónja, az ablaka, az ajtaja és a gumikacsája után már a fal is kezd tönkremenni, de szerintem inkább a vakarcsot fogja jobban elverni, mint engem.
~ Szeretem, ha valaki imád engem, na de ez azért túlzás! X_X
- Naná, hogy csicskulnod kell nekem, te majom! Mégis én vagyok a bolygóvezéred és a parancsnokd! Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Judynator
Admin
Admin
Judynator


Hozzászólások száma : 277
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : Cybertron

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 7:06 pm

Üstökös: Na gyere csak, vödörfejű! Beszéljük meg!
Demolishor ekkor megjelent és leállította őket, de Üsökös tovább morgott sötéten, de még visszaszólt Ciklonnak, mikor az még szólt hozzá.
Üstökös: Állok elébe, szájhős.
Ekkor lezajlik egy jelenet, amit egy havasi újonc csapott le. Üstököst nem érdekelte, hogy Megatron megharagszik érte, de az újonc heves nyálazása annyira szórakoztató volt számára, hogy hangosan nevetett ezen. Fülelő csak az optikáját törölgette két ujjával azt jelezve, hogy a havasiak milyen fárasztóak, főleg az újoncok.
- Élespenge. 0.54216-0.6023999999999999 vorn idős, földi évben 45-50 éves, havasbolygói triplaváltozó, fegyverhasználó. Apja, néhai Légáramlat által létrehozott pedigré. Akadémiai teljesítménye elégséges, teljesített küldetések zéró és fegyelmezettsége negativ. - morogta a maszkja mögött az információkat.
AMíg Ciklonusz helybenhagyta a havasi fiút, egy újabb Álca jött be egy fémládával a kezében.
Sürgős teleportposta Megatron nagyúrnak!
A ládában pedig mindenki meglepődésére nem más, mint a híres néhai főellenségük, Zeta Prime feje gubbasztott.
Üstökös: Ez igen! A lány nagyon jól végzi a munkáját.
- Kívánod, hogy erről is szedjek le adatokat, nagyuram? - kérdezte Fülelő.
Vissza az elejére Go down
https://tfutrpg.hungarianforum.com
Élespenge
1. szint
1. szint
Élespenge


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 26.

Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 4:12 pm

Ciklonusz magymester rúgott egyet és a falba préselődtem egyiptomi alakzatba. EGyáltalán nem érdekelt, hogy megrúgdostak, akkor is tök boldog voltam, amennyire még.
- Jááááá... a rúgása! Mehrúgott, megrúgott! A bolygóm vezére megrúgott! Többé sose fogom megmosni ott, ahová kaptam! I love you X3
Bizonyára mindenki rajtam röhöghetett, de épp jött egy posta Megatron főnök részére, és ez nem volt más, mint egy fej.
- Hé, ki az a perverz állat, aki fejeket küldözget, főnök? És egyébként is mi folyik itt és miért fogja azt a másik fejet ott az a nagy kékcsávó?
Megfogtam a saját fejemet és kihúztam magam a falból, bár a csapódásom helye még mindig meglátszik szépen.
- Ha valami akció van, abba szívesen részt veszek! Kérlek, hadd legyek benne! Légyszí, légyszí, légyszí, naaaaaaaaaaa! Biztos Ciklonusz nagymester is megengedi, ugye???^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Trónterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trónterem   Trónterem - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Trónterem
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Trónterem (Decepticon bázis)
» Destroni főbázis (trónterem)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Transformers Unicron Triology RPG :: Decepticon zóna :: Cybertron - Decepticon terület-
Ugrás: